U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 1e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule B


vrijdag 23 november 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1B.C. Virtus MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
14:30The Black Eagles MSE 1Attacus MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
15:30Basketbal Academie Limburg MSE 2EVBV Octopus MSE 1Boshoven, Weert
20:30Blauw-Wit MSE 1River Trotters MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zondag 25 november 2018Locatie
16:15Den Dungk MSE 1WBB Giants MSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
18:35CBV Binnenland MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Driesprong, Barendrecht
19:00EVBV Octopus MSE 1The Black Eagles MSE 1Elzenburg, Vught
19:30B.C. Virtus MSE 1Blauw-Wit MSE 1De Crosser, Werkendam
20:00WBB Giants MSE 1TSBV Pendragon MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:30Attacus MSE 1Den Dungk MSE 1Zwijsen, Veghel
20:30River Trotters MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
vrijdag 7 december 2018Locatie
20:30BC Vlissingen MSE 1B.C. Virtus MSE 1Baskensburg, Vlissingen
21:00TSBV Pendragon MSE 1Attacus MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
18:30The Black Eagles MSE 1Den Dungk MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
19:30Basketbal Academie Limburg MSE 2River Trotters MSE 1Boshoven, Weert
20:00EVBV Octopus MSE 1CBV Binnenland MSE 1Elzenburg, Vught
20:30Blauw-Wit MSE 1WBB Giants MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
19:00B.C. Virtus MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Crosser, Werkendam
20:00WBB Giants MSE 1BC Vlissingen MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:15CBV Binnenland MSE 1The Black Eagles MSE 1De Driesprong, Barendrecht
20:30Attacus MSE 1Blauw-Wit MSE 1Zwijsen, Veghel
20:30River Trotters MSE 1EVBV Octopus MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zondag 16 december 2018Locatie
16:15Den Dungk MSE 1TSBV Pendragon MSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 11 januari 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1The Black Eagles MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
19:00B.C. Virtus MSE 1EVBV Octopus MSE 1De Crosser, Werkendam
20:00WBB Giants MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2Tuinwijk, Bergen op zoom
20:30Attacus MSE 1BC Vlissingen MSE 1Zwijsen, Veghel
20:30River Trotters MSE 1CBV Binnenland MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zondag 13 januari 2019Locatie
16:15Den Dungk MSE 1Blauw-Wit MSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
13:45The Black Eagles MSE 1River Trotters MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
16:00EVBV Octopus MSE 1WBB Giants MSE 1Martinihal, Vught
19:30BC Vlissingen MSE 1Den Dungk MSE 1Baskensburg, Vlissingen
20:15CBV Binnenland MSE 1B.C. Virtus MSE 1De Driesprong, Barendrecht
20:45Blauw-Wit MSE 1TSBV Pendragon MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zondag 20 januari 2019Locatie
17:30Basketbal Academie Limburg MSE 2Attacus MSE 1Boshoven, Weert
 
vrijdag 25 januari 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1BC Vlissingen MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
13:00The Black Eagles MSE 1Blauw-Wit MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
19:00B.C. Virtus MSE 1River Trotters MSE 1De Crosser, Werkendam
20:00WBB Giants MSE 1CBV Binnenland MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:30Attacus MSE 1EVBV Octopus MSE 1Zwijsen, Veghel
 
zondag 27 januari 2019Locatie
16:15Den Dungk MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Misse, Den dungen
 
vrijdag 1 februari 2019Locatie
20:30CBV Binnenland MSE 1Attacus MSE 1De Driesprong, Barendrecht
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
19:00B.C. Virtus MSE 1The Black Eagles MSE 1De Crosser, Werkendam
19:30BC Vlissingen MSE 1Blauw-Wit MSE 1Baskensburg, Vlissingen
20:00EVBV Octopus MSE 1Den Dungk MSE 1Martinihal, Vught
20:30River Trotters MSE 1WBB Giants MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zondag 3 februari 2019Locatie
17:00Basketbal Academie Limburg MSE 2TSBV Pendragon MSE 1Boshoven, Weert
 
vrijdag 8 februari 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1EVBV Octopus MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
16:15Den Dungk MSE 1CBV Binnenland MSE 1De Misse, Den dungen
18:30The Black Eagles MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
20:00WBB Giants MSE 1B.C. Virtus MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:30Attacus MSE 1River Trotters MSE 1Zwijsen, Veghel
20:45Blauw-Wit MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2In de Roos, Roosendaal
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
20:30Attacus MSE 1CBV Binnenland MSE 1Zwijsen, Veghel
 
zondag 24 februari 2019Locatie
14:00Basketbal Academie Limburg MSE 2BC Vlissingen MSE 1Boshoven, Weert
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
17:45CBV Binnenland MSE 1TSBV Pendragon MSE 1De Driesprong, Barendrecht
19:00B.C. Virtus MSE 1Attacus MSE 1De Crosser, Werkendam
20:00EVBV Octopus MSE 1Blauw-Wit MSE 1Martinihal, Vught
20:00WBB Giants MSE 1The Black Eagles MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:30River Trotters MSE 1Den Dungk MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
vrijdag 15 maart 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1River Trotters MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
13:00The Black Eagles MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Hazelaar, Rosmalen
18:45Den Dungk MSE 1B.C. Virtus MSE 1De Misse, Den dungen
20:30Attacus MSE 1WBB Giants MSE 1Zwijsen, Veghel
20:45Blauw-Wit MSE 1CBV Binnenland MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zondag 17 maart 2019Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1EVBV Octopus MSE 1Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
18:30CBV Binnenland MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Driesprong, Barendrecht
19:00B.C. Virtus MSE 1TSBV Pendragon MSE 1De Crosser, Werkendam
20:00EVBV Octopus MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2Martinihal, Vught
20:00WBB Giants MSE 1Den Dungk MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:30Attacus MSE 1The Black Eagles MSE 1Zwijsen, Veghel
20:30River Trotters MSE 1Blauw-Wit MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1WBB Giants MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
12:45The Black Eagles MSE 1EVBV Octopus MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
17:30Basketbal Academie Limburg MSE 2CBV Binnenland MSE 1Boshoven, Weert
19:30BC Vlissingen MSE 1River Trotters MSE 1Baskensburg, Vlissingen
20:45Blauw-Wit MSE 1B.C. Virtus MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zondag 31 maart 2019Locatie
17:15Den Dungk MSE 1Attacus MSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
19:00B.C. Virtus MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Crosser, Werkendam
20:00WBB Giants MSE 1Blauw-Wit MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:15CBV Binnenland MSE 1EVBV Octopus MSE 1De Driesprong, Barendrecht
20:30Attacus MSE 1TSBV Pendragon MSE 1Zwijsen, Veghel
20:30River Trotters MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zondag 7 april 2019Locatie
16:15Den Dungk MSE 1The Black Eagles MSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 12 april 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1Den Dungk MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
13:00The Black Eagles MSE 1CBV Binnenland MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
15:30Basketbal Academie Limburg MSE 2B.C. Virtus MSE 1Boshoven, Weert
20:00EVBV Octopus MSE 1River Trotters MSE 1Martinihal, Vught
20:45Blauw-Wit MSE 1Attacus MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zondag 14 april 2019Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1WBB Giants MSE 1Baskensburg, Vlissingen

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF