!
Nederlandse basketball bond.jpg

Medewerkers NBB

Organisatie

Medewerkers NBB

Algemeen

Algemene NBB nummer +31 030 249 6660


Directie

Maarten Hoffer
Algemeen/Commercieel Directeur
E-mail: maarten.hoffer@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Juliet Fransen
Directeur Basketball Participatie
Telefoon: 06 - 4240 1830
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Brian Benjamin
Technisch Directeur
Contactpersoon voor: beleid topsport, CTO's en Basketball Academies.
Telefoon: 06 - 4240 1817
E-mail: brian.benjamin@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag


Team Support

Team Support is te bereiken via: +31 030 249 6665.

Secretariaat

Yvonne Baudo
Directie Assistent/ Secretaresse Bestuur
Contactpersoon voor: bestuur & tarieven (vergoedingen, inschrijfgelden, contributie, etc.) en privacy.
Telefoon: 06 - 4240 1741
E-mail: yvonne.baudo@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag en donderdag

Miriam Verleun
Office Assitant
Telefoon: 06 - 4240 1729
E-mail: miriam.verleun@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag en donderdag

Financiën

Team Financiën is te bereiken via: +31 030 249 6664.

Jans Oudshoorn
Financieel Medewerker
Contactpersoon voor: Verzekeringen, declaraties en facturen.
Telefoon: 06 - 4240 1740
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl
Facturen en declaraties mogen naar declaraties@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag


Team Marketing

Marketing en Partnerships

René Vlaanderen
Coördinator marketing, partnerships en communicatie
Contactpersoon voor: media, marketing, partnerships
Telefoon: 06 - 4605 1121
E-mail: rene.vlaanderen@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Irwin Fluonia
Partnership & Activatiemanager
Telefoon: 06 - 4240 1843
E-mail: irwin.fluonia@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Shannon Klaij
Digital Marketeer
Telefoon: 06 - 4240 1844
E-mail: shannon.klaij@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Communicatie

Kasper van Eerden
Content & Design
Telefoon: 06 - 1441 7640
E-mail: kasper.van.eerden@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Tiel van den Heuvel
Medewerker PR & Communicatie
Telefoon: 06 - 5464 1622
E-mail: tiel.van.den.heuvel@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag tot en met vrijdag

Events

Gerge Emmen
Coördinator Events
Contactpersoon voor: Interlands Orange Lions, the Finals, Basketball Cup
Telefoon: 06 - 4148 3534
E-mail: gerge.emmen@basketball.nl events@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Liam Brouwer
Medewerker Events
Contactpersoon voor: 3x3 evenementen, verhuur materiaal
Telefoon: 06 - 3127 9932
E-mail: liam.brouwer@basketball.nl 3x3@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag


Team Participatie

Algemeen

Juliet Fransen
Directeur Participatie
Telefoon: 06 - 4240 1830
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Basketballaanbod & Competities

Team Competitie is te bereiken via: +31 030 249 6661.

Bob Mans
Medewerker Competitie
Contactpersoon voor: landelijke competities 5-5 en bekercompetities
Telefoon: 06 - 4240 1839
E-mail: competities@basketball.nl en bob.mans@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Brenda James
Medewerker Competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling Noord en afdeling Oost
Telefoon: 06 - 4240 1837
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl , afdeling.oost@basketball.nl en brenda.james@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Gregory Tjin-A-Koeng
Medewerker Basketball Ontwikkeling
Contactpersoon voor : Aanbod 6 t/m 12 jaar, NBA jr, Basketball is Cool
Telefoon: 06 - 4240 1825
E-mail: gregory.tjin.a.koeng@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met donderdag

Jeanine Tjin-A-Sioe
Projectmedewerkster
Contactpersoon voor : 3x3NL League en STAR VIBE
Telefoon: 06 - 4240 1822
E-mail: jeanine.tjin.a.sioe@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Jeroen de Groot
Coördinator Competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling Noord-Holland, Sportlink en reglementen
Telefoon: 06 - 4240 1835
E-mail: afdeling.nh@basketball.nl en jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Martin Ho Suie Sang
Coördinator Basketball Ontwikkeling
Contactpersoon voor: flexibel basketball aanbod (o.a. 3x3 activatie)
Telefoon: 06 - 1418 0759
E-mail: martin.ho.suie.sang@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Miriam Breedveld
Medewerker Competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling Zuid en speelgerechtigheid (internationaal)
Telefoon: 06 - 4240 1832
E-mail: afdeling.zuid@basketball.nl en miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag en donderdag

Pim de Vries
Medewerker Competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling West.
Telefoon: 06 - 4240 1811
E-mail: afdeling.west@basketball.nl en pim.de.vries@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Ron Bongers
Medewerker Basketball Ontwikkeling
Contactpersoon voor: basketball ontwikkeling
Telefoon: 06 - 4240 1823
E-mail: ron.bongers@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met donderdag

Roy Vink
Programma Manager Basketball Aanbod
Contactpersoon voor: regulier basketball aanbod, versterken verenigingen & accommodatiebeleid
Telefoon: 06 - 3019 0915
E-mail: roy.vink@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Saskia Hellings
Administratief Medewerker Competitie
Contactpersoon voor: administratie landelijke- en afdelingscompetities
E-mail: saskia.hellings@basketball.nl

Zera Butter
Medewerker Basketball Ontwikkeling
Contactpersoon voor : Aanbod 13 t/m 18 jaar, school en omgeving NBA jr
Telefoon: 06 - 1380 8136
E-mail: zera.butter@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Scheidsrechters & Officials

Team Arbitrage is te bereiken via: +31 030 249 6662.

Antio Sinterniklaas
Coördinator Arbitrage
Contactpersoon voor: FIBA- en BNXT Officials, scheidsrechterszaken en arbitragebeleid
Telefoon: 06 - 4240 1810
E-mail: antio.sinterniklaas@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Jade van Vechel
Medewerker Arbitrage
Contactpersoon voor: arbitrage en planning L3
Telefoon: 06 - 4240 1813
E-mail: arbitrage@basketball.nl en jade.van.vechel@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Marco van Apeldoorn
Projectmedewerker Arbitrage
Contactpersoon voor: arbitrageprojecten
Telefoon: 06 - 4240 1733
E-mail: arbitrage@basketball.nl en marco.van.apeldoorn@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdagmiddag, donderdag en vrijdag

Mette van Kruijsbergen
Medewerker Arbitrage
Contactpersoon voor: scheidsrechterszaken en planning (L4, rolstoel en 3x3)
Telefoon: 06 - 4240 1812
E-mail: arbitrage@basketball.nl en mette.van.kruijsbergen@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend

Pim de Vries
Medewerker Arbitrage
Contactpersoon voor: arbitrage en planning L3
Telefoon: 06 - 4240 1811
E-mail: arbitrage@basketball.nl en pim.de.vries@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Trainers/Coaches & Opleidingen

Team Opleidingen is te bereiken via: +31 030 249 6663.

Gregory Tjin-A-Koeng
Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor : Fast Break, Jeugdscheidsrechters, Multiskilz
Telefoon: 06 - 4240 1825
E-mail: gregory.tjin.a.koeng@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met donderdag

Jeanine Tjin-A-Sioe
Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor : Fast Break, Jeugdscheidsrechters, Multiskilz
Telefoon: 06 - 4240 1822
E-mail: opleidingen@basketball.nl en jeanine.tjin.a.sioe@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Joost Vennema
Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor : BT3 en BS3 opleidingen en licenties, toetsingscommissie
Telefoon: 06 - 4240 1820
E-mail: opleidingen@basketball.nl en joost.vennema@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Jorrit Beerens
Coördinator Opleidingen
Contactpersoon voor: technisch en opleiders beleid, ontwikkeling trainers- en scheidsrechtersopleidingen
Telefoon: 06 - 4240 1818
E-mail: jorrit.beerens@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Zera Butter
Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor : BT3 en BS3 opleidingen en licenties
Telefoon: 06 - 1380 8136
E-mail: zera.butter@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met donderdag

Verenigingen & Bestuurders

Bob Mans
Accountmanager
Contactpersoon voor: thema's/producten/diensten en verenigingsondersteuning algemeen
Telefoon: 06 - 4240 1839
E-mail: bob.mans@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Caroline Stevens
Accountmanager
Contactpersoon voor: thema's/producten/diensten en verenigingsondersteuning algemeen & spelregelbewijs
Telefoon: 06 - 4240 1732
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Roy Vink
Programma Manager Basketball Aanbod
Contactpersoon voor: regulier basketball aanbod, versterken verenigingen & accommodatiebeleid
Telefoon: 06 - 3019 0915
E-mail: roy.vink@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Team Topsport

Algemeen

Brian Benjamin
Technisch Directeur
Contactpersoon voor: beleid topsport, CTO's en Basketball Academies.
Telefoon: 06 - 4240 1817
E-mail: brian.benjamin@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Ton Grit
Programmamanager 5-5
Telefoon: 06- 5161 9486
E-mail: ton.grit@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Lars van Leeuwen
Medewerker Topsport
Telefoon: 06 - 1549 0782
E-mail: lars.van.leeuwen@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Wouter Ypma
Integriteitsmanager
Telefoon: 06 - 1600 8521
E-mail: wouter.ypma@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Orange Lions Women

Vincent van Sliedregt
Bondscoach Orange Lions Women (5-5)
Telefoon: 06 - 1426 3451

Molly McDowell
Assistent-coach Orange Lions Women (5-5)
Telefoon: 06 - 5715 4298
E-mail: molly.mcdowell@basketball.nl

Orange Lions Men

Arik Shivek
Bondscoach Orange Lions Men (5-5)
E-mail: arik.shivek@basketball.nl

Koen van Gerwen
Assistent-coach Orange Lions Men (5-5)
E-mail: koen.van.gerwen@basketball.nl

Adriaan Leyte
Teammanager (5-5)
E-mail: adriaan.leyte@basketball.nl


Orange Lions Wheelchair

Gertjan van der Linden
Bondscoach Orange Lions Wheelchair Basketball Women
Telefoon: 06 - 5757 7868
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Assistent-coach Orange Lions Wheelchair Basketball Women
Telefoon: 06 - 4610 6571
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Cees van Rootselaar
Bondscoach Orange Lions Wheelchair Basketball Men
Telefoon: 06 - 5264 6139
E-mail: cees.van.rootselaar@basketball.nl

Anton de Rooij
Assistent-coach Orange Lions Wheelchair Basketball Men
Telefoon: 06 - 4611 9656
E-mail: anton.de.rooij@basketball.nl

Toine Klerks
Medewerker Orange Lions Wheelchair Basketball
Contactpersoon voor: clinics/inzet nationale rolstoelbasketbalteams, CTO rolstoelbasketbal Papendal.
Telefoon: 06 - 1253 7156
E-mail: toine.klerks@basketball.nl

Topsport 3x3

Victor Anfiloff
Programmamanager 3x3
E-mail: victor.anfiloff@basketball.nl

Aron Royé
Bondscoach Orange Lions 3x3 Men
E-mail: aron.roije@basketball.nl

Luc Vergoossen
Coördinator 3x3 topsport
Contactpersoon nationale 3x3 teams Men & Women
Telefoon: 06 - 3162 2960
E-mail: luc.vergoossen@basketball.nl

Orange Lions Academy Women (Amsterdam)

E-mail: ola.women@basketball.nl

Molly McDowell
Hoofdcoach Orange Lions Academy Women
Telefoon: 06 - 5715 4298
E-mail: molly.mcdowell@basketball.nl

Bert Samson
Talentcoach Orange Lions Academy Women
Telefoon: 06 - 5112 2350

Rens Hammerstein
Medewerker Topsport
Telefoon: 06 - 4291 2902
E-mail: rens.hammerstein@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Orange Lions Academy Men (Amsterdam)

E-mail: ola.men@basketball.nl

Luiz Lemes
Hoofdcoach Orange Lions Academy Men
Telefoon: 06 - 4149 2866
E-mail: luiz.lemes@basketball.nl

Peter van Noord
Assistent-coach en Scout Orange Lions Academy Men
Telefoon: 06 - 5799 2992
E-mail: peter.van.noord@basketball.nl

Rens Hammerstein
Medewerker Topsport
Telefoon: 06 - 4291 2902
E-mail: rens.hammerstein@basketball.nl
Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

Orange Lions Academy Wheelchair (Papendal)

Gertjan van der Linden
Manager Orange Lions Academy Wheelchair
Telefoon: 06 -5757 7868
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Hoofdcoach Orange Lions Academy Wheelchair
Telefoon: 06 - 4610 6571
E-mail: irene.sloof@basketball.nl