!
Nederlandse basketball bond.jpg

Medewerkers NBB

Organisatie

Medewerkers NBB

Algemeen


Directie

Simone Volmer-van den Biggelaar
Algemeen Directeur
Telefoon: 030-20 20 119
E-mail: simone.volmer@basketball.nl


Secretariaat

Yvonne Baudo
Directiesecretaresse
Contactpersoon voor: Accommodaties (videma) en Tarieven (vergoedingen, inschrijfgelden, contributie, etc.).
Telefoon: 030-20 20 121
E-mail: yvonne.baudo@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag


Jans Oudshoorn

Medewerker Secretariaat
Contactpersoon voor: Spreekbeurtpakket en Topsport ondersteuning.
Telefoon: 030-20 20 138
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl


Financiën

Angelique Linschoten
Administrateur
Contactpersoon voor: Financiën en betalingsregelingen.
Telefoon: 030-20 20 110
E-mail: angelique.linschoten@basketball.nl

Danny van Krieken

Financieel Administratief medewerker
Contactpersoon voor: Verzekeringen, declaraties en facturen.
Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

Marketing, communicatie & events


Marketing en partnerships

René Vlaanderen
Medewerker marketing en partnerships
Contactpersoon voor: marketing en partnerships.
Telefoon: 06-46 05 11 21
E-mail: rene.vlaanderen@basketball.nl

Communicatie

Ronald van Dam
Communicatiemedewerker
Contactpersoon voor: perszaken.
Telefoon: 06-51318125
E-mail: ronald.van.dam@basketball.nl

Luuk Berends
Communicatiemedewerker
Contactpersoon voor: webshop/verkoop, website en social media.
Telefoon: 030-20 20 127
E-mail: luuk.berends@basketball.nl


Events

Gerge Emmen
Coördinator Events
Contactpersoon voor: Nationaal Basketball Congres, Finals, 3x3 Experience, Streetball Masters Finals, Olympic Moves, Richard Kraijceck Foundation finaledag
Telefoon: 06-41 48 35 34
E-mail: gerge.emmen@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag


Marloes Renskers

Medewerker Events
Contactpersoon voor: Interlands Nederlands Vrouwenteam, NBB Bekerfinales, Streetball Masters en Verhuur materialen.
Telefoon: 030-20 20 136
E-mail: marloes.renskers@basketball.nl

Competitie & Arbitrage


Algemeen

Juliet Fransen
Manager Competities & Arbitrage
Telefoon: 030-20 20 122
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Tuchtrecht

Danny van Krieken
Medewerker Tucht en Geschillencommissie & Commissie van Beroep
Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

Competities

Dennis Bouwmeester
Medewerker Competitie
Contactpersoon voor: Accommodaties, Landelijke competities, reglementen en spelregels, scheidsrechterszaken landelijk en Privacy.
Telefoon: 030-20 20 130
E-mail: competities@basketball.nl

Jeroen de Groot

Medewerker Competitie Noord-Holland
Contactpersoon voor: Competities Afdeling Noord-Holland, Sportlink.
Telefoon: 030-20 20 131
E-mail: jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag


Alida Jans

Medewerker Competitie Noord
Contactpersoon voor: Competities en scheidsrechterszaken Afdeling Noord.
Telefoon: 030-20 20 144
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdag en vrijdag


Tom Heite

Medewerker Competitie Noord
Contactpersoon voor: Competities Afdeling Noord.
Telefoon: 030-20 20 143
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag


Leny Vonck

Medewerker Competitie Oost en West
Contactpersoon voor: Competities en scheidsrechterszaken Afdeling Oost en West.
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag


Miriam Breedveld

Medewerker Competitie Zuid
Contactpersoon voor: Competities en scheidsrechterszaken Afdeling Zuid.
Telefoon: 030-20 20 117
E-mail: miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Saskia Hellings
Administratief Medewerker wedstrijdzaken
Contactpersoon voor: Administratie wedstrijdzaken Afdeling Oost, Zuid en Noord-Holland.
E-mail: saskia.hellings@basketball.nl

Arbitrage

Antoine Pannen
Medewerker Arbitrage
Contactpersoon voor: Scheidsrechterszaken Landelijk, planning en beleid arbitrage.
Telefoon: 030-20 20 142
E-mail: antoine.pannen@basketball.nl

Alida Jans
Medewerker Arbitrage Noord
Contactpersoon voor: Arbitrage Afdeling Noord.
Telefoon: 030-20 20 144
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdag en vrijdag

Leny Vonck
Medewerker Arbitrage Oost en West
Contactpersoon voor: Arbitrage Afdeling Oost en West.
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Miriam Breedveld
Medewerker Arbitrage Zuid en Noord-Holland
Contactpersoon voor: Arbitrage Afdeling Zuid en Noord-Holland.
Telefoon: 030-20 20 117 of 06-46 72 49 95
E-mail: miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Basketbalontwikkeling


Basketbalontwikkeling

Martin Ho Suie Sang
Medewerker verenigingsondersteuning
Contactpersoon voor: 3x3 basketball breedtesport en verenigingen, aangepast sporten, ledenwerving, basketbalstimulering en STAR.
Telefoon: 030-20 20 133 of 06-14 18 07 59
E-mail: martin.ho.suie.sang@basketball.nl


Opleidingen

Brenda James
Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor: Basketball Trainer Opleidingen Niveau 2, 3 en 4.
Telefoon: 030-20 20 123
E-mail: brenda.james@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Caroline Stevens

Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor: Basketball Scheidsrechter Opleidingen Niveau 2, 3 en 4.
Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl

Karin Mouhmy
Administratief medewerker opleidingen
Contactpersoon voor: Coachlicenties (verlengen en dispensaties).
Telefoon: 030-20 20 124
E-Mail: karin.mouhmy@basketball.nl
aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Verenigingsondersteuning

Caroline Stevens
Medewerker Verenigingsondersteuning
Contactpersoon voor: Veilig Sportklimaat (VSK) thema's/producten/diensten, verenigingsbox en verklaring omtrent gedrag (VOG).
Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Topsport


Algemeen

Okke te Velde
Technisch Directeur
Contactpersoon voor: Beleid Topsport, CTO's en Basketball Academies.
Telefoon: 06-34176921
E-mail: okke.te.velde@basketball.nl

Orange Lions Women

Hakim Salem
Bondscoach Orange Lions Women (5-5 en 3x3)
Telefoon: 06-24 51 22 83
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Patrick Kathmann
Coördinator Orange Lions Women en Jeugdteams
Contactpersoon voor: Clinis/inzet nationaal vrouwenteam, nationale jeugdselecties.
Telefoon: 06-52 09 22 67
E-mail: patrick.kathmann@basketball.nl

Orange Lions Wheelchair

Gertjan van der Linden
Bondscoach Orange Lions Wheelchair Basketball Women
Telefoon: 06-57 57 78 68
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Assistent-coach Orange Lions Wheelchair Basketball Women
Telefoon: 06-46 10 65 71
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Cees van Rootselaar
Bondscoach Orange Lions Wheelchair Basketball Men
Telefoon: 06-52 64 61 39
E-mail: cees.van.rootselaar@basketball.nl

Toine Klerks
Medewerker Orange Lions Wheelchair Basketball
Contactpersoon voor: Clinics/inzet nationale rolstoelbasketbalteams, CTO Rolstoelbasketbal Papendal.
Telefoon: 06-12 53 71 56
E-mail: toine.klerks@basketball.nl

Topsport 3x3

Brian Benjamin
Bondscoach Orange Lions 3x3 Men
Telefoon: 06-14 30 29 31
E-mail: brian.benjamin@basketball.nl

Luc Vergoossen
Coördinator 3x3 Topsport
Contactpersoon voor: Nationale 3x3 teams, Arbitrage 3x3 basketball
Telefoon: 030-20 20 118 of 06-31 62 29 60
E-mail: luc.vergoossen@basketball.nl

Orange Lions Academy Women (Amsterdam)

E-mail: ctovrouwen@basketball.nl

Hakim Salem
Hoofdcoach Orange Lions Academy Women
Telefoon: 06-24 51 22 83
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Molly McDowell
Talentcoach Orange Lions Academy Women
Telefoon: 06-57 15 42 98
E-mail: molly.mcdowell@basketball.nl

Thijs Volmer
Talentcoach Orange Lions Academy Women
Telefoon: 06-27 14 98 06
E-mail: thijs.volmer@basketball.nl

Orange Lions Academy Men (Amsterdam)

E-mail: orangelionsacademy@basketball.nl

Marco van den Berg
Hoofdcoach Orange Lions Academy Men
Contactpersoon voor: Orange Lions Academy
Telefoon: 06-46 72 49 95
E-mail: marco.van.den.berg@basketball.nl

Luiz Lemes
Assistent Coach en Scout Orange Lions Academy Men
Telefoon: 06-41 49 28 66
E-mail: luiz.lemes@basketball.nl

Orange Lions Academy Wheelchair (Papendal)

Gertjan van der Linden
Manager Orange Lions Academy Wheelchair
Telefoon: 06-57 57 78 68
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Hoofdcoach Orange Lions Academy Wheelchair
Telefoon: 06-46 10 65 71
E-mail: irene.sloof@basketball.nl