!
Nederlandse basketball bond.jpg

Medewerkers NBB

Organisatie

Medewerkers NBB

Algemeen


Directie

Bart Volkerijk
Algemeen Directeur a.i.
E-mail: bart.volkerijk@basketball.nl


Team Support

Secretariaat

Yvonne Baudo
Directiesecretaresse
Contactpersoon voor: bestuur en tarieven (vergoedingen, inschrijfgelden, contributie, videma, etc.).
Telefoon: 030-20 20 121
E-mail: yvonne.baudo@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag

Jans Oudshoorn
Medewerker Secretariaat
Contactpersoon voor: vrijwilligersovereenkomsten.
Telefoon: 030-20 20 138
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl

Karin Mouhmy
Medewerker secretariaat
Contactpersoon voor: spreekbeurtpakket
Telefoon: 030-20 20 124
E-mail: karin.mouhmy@basketball.nl
aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Financiën

Angelique Linschoten
Administrateur
Contactpersoon voor: financiën en betalingsregelingen.
Telefoon: 030-20 20 110
E-mail: angelique.linschoten@basketball.nl

Jans Oudshoorn
Financieel Administratief medewerker
Contactpersoon voor: Verzekeringen, declaraties en facturen.
Telefoon: 030-20 20 138
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl
Facturen en declaraties mogen naar declaraties@basketball.nl


Team Marketing

Marketing en partnerships

René Vlaanderen
Medewerker marketing en partnerships
Contactpersoon voor: marketing, partnerships
Telefoon: 06-46 05 11 21
E-mail: rene.vlaanderen@basketball.nl

Communicatie

Ronald van Dam
Communicatiemedewerker
Contactpersoon voor: perszaken.
Telefoon: 06-51 31 81 25
E-mail: ronald.van.dam@basketball.nl

Luuk von Burg
Communicatiemedewerker
Contactpersoon voor: social media
Telefoon: 06-50 47 23 93
E-mail: luuk.von.burg@basketball.nl

Events

Gerge Emmen
Coördinator events
Contactpersoon voor: 3x3NL Tour, the Finals, Nationaal Basketball Congres, Olympic Moves, Olympic Festival en Invictus Games
Telefoon: 06-41 48 35 34
E-mail: gerge.emmen@basketball.nl

René Vlaanderen
Medewerker events
Contactpersoon voor: interlands 5-5
Telefoon: 06-46 05 11 21
E-mail: rene.vlaanderen@basketball.nl

Basketbalontwikkeling

Martin Ho Suie Sang
Medewerker basketbalontwikkeling
Contactpersoon voor: activatie 3x3 basketball breedtesport
Telefoon: 06-14 18 07 59
E-mail: martin.ho.suie.sang@basketball.nl

Jeanine Tjin-A-Sioe
Projectmedewerkster
Contactpersoon voor : 3x3NL League en STAR VIBE
Telefoon: 030-20 20 127
E-mail: jeanine.tjin.a.sioe@basketball.nl


Team Breedtesport

Algemeen

Juliet Fransen
Manager Breedtesport
Telefoon: 030-20 20 122
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Tuchtrecht

Tom Heite
Medewerker Tucht- en Geschillencommissie & Commissie van Beroep
Telefoon: 030-20 20 143
E-mail Tucht- en Geschillencommissie: tgc@basketball.nl
E-mail Commissie van Beroep: cvb@basketball.nl

Competities

Dennis Bouwmeester
Coördinator competitie
Contactpersoon voor: accommodaties, landelijke competities 5-5, 3x3 en rolstoel, reglementen en privacy.
Telefoon: 030-20 20 130
E-mail: competities@basketball.nl en dennis.bouwmeester@basketball.nl

Jeroen de Groot
Coördinator competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling Noord-Holland, Sportlink.
Telefoon: 030-20 20 131
E-mail: afdeling.nh@basketball.nl en jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Tom Heite
Medewerker competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling Noord en afdeling Oost
Telefoon: 030-20 20 143
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl , afdeling.oost@basketball.nl en tom.heite@basketball.nl

Bob Mans
Medewerker competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling West.
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: afdeling.west@basketball.nl en bob.mans@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Miriam Breedveld
Medewerker competitie
Contactpersoon voor: competities afdeling Zuid.
Telefoon: 030-20 20 117
E-mail: afdeling.zuid@basketball.nl en miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Saskia Hellings
Administratief medewerker competitie
Contactpersoon voor: administratie landelijke- en afdelingscompetities
E-mail: saskia.hellings@basketball.nl

Arbitrage

Antio Sinterniklaas

Coördinator arbitrage
Contactpersoon voor: scheidsrechterszaken en beleid arbitrage.
Telefoon: 030-20 20 135
E-mail: antio.sinterniklaas@basketball.nl
Aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdag

Antoine Pannen
Medewerker arbitrage
Contactpersoon voor: scheidsrechterszaken en planning
Telefoon: 030-20 20 142
E-mail: arbitrage@basketball.nl en antoine.pannen@basketball.nl

Bob Mans
Medewerker arbitrage
Contactpersoon voor: arbitrage afdeling Oost en West.
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: arbitrage.west@basketball.nl en bob.mans@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Miriam Breedveld
Medewerker arbitrage
Contactpersoon voor: arbitrage afdeling Zuid en Noord-Holland.
Telefoon: 030-20 20 117 of 06-46 72 49 95
E-mail: arbitrage.nh@basketball.nl en miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Opleidingen

Jorrit Beerens

Coördinator Opleidingen
Contactpersoon voor: Ontwikkeling trainers- en scheidsrechtersopleidingen
Telefoon: 030-20 20 137
E-mail: jorrit.beerens@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Brenda James
Medewerker opleidingen
Contactpersoon voor: basketball trainersopleidingen (BT) niveau 2, 3 en 4 en dispensaties coaches
Telefoon: 030-20 20 123
E-mail: brenda.james@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Caroline Stevens
Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor: basketball scheidsrechteropleidingen (BS) niveau 2, 3 en 4 en Basketball Masterz
Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Karin Mouhmy
Administratief medewerker opleidingen
Contactpersoon voor: coachlicenties, diploma’s en administratie opleidingen algemeen
Telefoon: 030-20 20 124
E-mail: karin.mouhmy@basketball.nl
aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Verenigingsondersteuning

Caroline Stevens
Medewerker verenigingsondersteuning
Contactpersoon voor: thema's/producten/diensten, verenigingsbox en verenigingsondersteuning algemeen
Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag


Team Topsport

Algemeen

Patrick Kathmann
Technisch Directeur (ad interim)
Contactpersoon voor: beleid topsport, CTO's en Basketball Academies.
Telefoon: 06-52 09 22 67
E-mail: patrick.kathmann@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Sjoerd Langevoort
Management Assistent Topsport
Telefoon: 030-20 20 128
E-mail: sjoerd.langevoort@basketball.nl
Aanwezig: Maandag, dinsdag en donderdag

Orange Lions Women

Patrick Kathmann
Coördinator Orange Lions Women en Jeugdteams
Contactpersoon voor: clinics/inzet nationaal vrouwenteam, nationale jeugdselecties.
Telefoon: 06-52 09 22 67
E-mail: patrick.kathmann@basketball.nl

Orange Lions Men

Maurizio Buscaglia
Bondscoach Orange Lions Men (5-5)
E-mail: maurizio.buscaglia@basketball.nl

Matthew Otten
Assistent-coach Orange Lions Men (5-5)
E-mail: matthew.otten@basketball.nl

Orange Lions Wheelchair

Gertjan van der Linden
Bondscoach Orange Lions Wheelchair Basketball Women
Telefoon: 06-57 57 78 68
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Assistent-coach Orange Lions Wheelchair Basketball Women
Telefoon: 06-46 10 65 71
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Cees van Rootselaar
Bondscoach Orange Lions Wheelchair Basketball Men
Telefoon: 06-52 64 61 39
E-mail: cees.van.rootselaar@basketball.nl

Anton de Rooij
Assistent-coach Orange Lions Wheelchair Basketball Men
Telefoon: 06-46 11 96 56

Toine Klerks
Medewerker Orange Lions Wheelchair Basketball
Contactpersoon voor: clinics/inzet nationale rolstoelbasketbalteams, CTO rolstoelbasketbal Papendal.
Telefoon: 06-12 53 71 56
E-mail: toine.klerks@basketball.nl

Topsport 3x3

Brian Benjamin
Bondscoach Orange Lions 3x3 Men
Telefoon:
E-mail: brian.benjamin@basketball.nl

Luc Vergoossen
Coördinator 3x3 topsport
Contactpersoon voor: nationale 3x3 teams, arbitrage 3x3 basketball
Telefoon: 030-20 20 118 of 06-31 62 29 60
E-mail: luc.vergoossen@basketball.nl

Orange Lions Academy Women (Amsterdam)

E-mail: ola.women@basketball.nl

Molly McDowell
Talentcoach Orange Lions Academy Women
Telefoon: 06-57 15 42 98
E-mail: molly.mcdowell@basketball.nl

Andrea Congreaves
Talentcoach Orange Lions Academy Women
Telefoon:
E-mail: andrea.congreaves@basketball.nl

Orange Lions Academy Men (Amsterdam)

E-mail: ola.men@basketball.nl

Arik Shivek
Hoofdcoach Orange Lions Academy Men
E-mail: arik.shivek@basketball.nl

Luiz Lemes
Assistent-coach en Scout Orange Lions Academy Men
Telefoon: 06-41 49 28 66
E-mail: luiz.lemes@basketball.nl

Peter van Paassen
Talentcoach Orange Lions Academy Men
E-mail: peter.van.paassen@basketball.nl

Orange Lions Academy Wheelchair (Papendal)

Gertjan van der Linden
Manager Orange Lions Academy Wheelchair
Telefoon: 06-57 57 78 68
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Hoofdcoach Orange Lions Academy Wheelchair
Telefoon: 06-46 10 65 71
E-mail: irene.sloof@basketball.nl