!
ABC Basketball logo
Competities

ABC Basketball / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 High Five MSE 3 (K) 20 40 1559 1200
2 BRESS MSE-1 20 32 1409 1112
3 The Black Eagles MSE-5 20 28 1190 1069
4 ABC Basketball MSE-2 20 24 1189 1039
5 The Black Eagles MSE-4 20 18 1114 1172
6 OBC MSE-2 20 16 1195 1268
7 Vlijmscherp SVH MSE-2 20 16 1254 1286
8 BV Schijndel MSE-1 20 16 1230 1304
9 Tantalus MSE-5 20 14 1021 1143
10 Biks Shots MSE-3 20 8 1076 1280
11 Den Dungk MSE 2 * 20 6 985 1349
zondag 14 april
 13:45
13:45
Den Dungk MSE 2 *

82

64

Biks Shots MSE-3
zaterdag 13 april
 13:00
13:00
The Black Eagles MSE-4

67

57

OBC MSE-2
zaterdag 13 april
 18:00
18:00
High Five MSE 3 (K)

79

77

BV Schijndel MSE-1
vrijdag 12 april
 20:45
20:45
Vlijmscherp SVH MSE-2

63

53

ABC Basketball MSE-2
vrijdag 12 april
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

83

54

Tantalus MSE-5
zondag 7 april
 17:15
17:15
BV Schijndel MSE-1

73

58

The Black Eagles MSE-4
zondag 7 april
 15:30
15:30
Tantalus MSE-5

57

63

Vlijmscherp SVH MSE-2
zaterdag 6 april
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

53

60

BRESS MSE-1
zaterdag 6 april
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

66

76

High Five MSE 3 (K)
zaterdag 6 april
 11:00
11:00
The Black Eagles MSE-5

97

62

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 30 maart
 11:00
11:00
The Black Eagles MSE-5

62

51

Vlijmscherp SVH MSE-2
zondag 24 maart
 15:30
15:30
Tantalus MSE-5

58

29

Biks Shots MSE-3
zondag 24 maart
 16:15
16:15
Den Dungk MSE 2 *

54

51

OBC MSE-2
zondag 24 maart
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

88

98

High Five MSE 3 (K)
zaterdag 23 maart
 16:15
16:15
The Black Eagles MSE-4

73

69

ABC Basketball MSE-2
vrijdag 22 maart
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

51

53

The Black Eagles MSE-5
zondag 17 maart
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

57

44

Vlijmscherp SVH MSE-2
zaterdag 16 maart
 18:45
18:45
BV Schijndel MSE-1

72

55

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 16 maart
 17:45
17:45
High Five MSE 3 (K)

73

62

The Black Eagles MSE-4
zaterdag 16 maart
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE-5

69

51

Tantalus MSE-5
vrijdag 15 maart
 21:00
21:00
OBC MSE-2

44

78

BRESS MSE-1
zondag 10 maart
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

56

57

The Black Eagles MSE-4
zondag 10 maart
 15:30
15:30
Tantalus MSE-5

58

47

OBC MSE-2
zaterdag 9 maart
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

51

71

The Black Eagles MSE-5
zaterdag 9 maart
 16:30
16:30
Den Dungk MSE 2 *

47

58

ABC Basketball MSE-2
vrijdag 8 maart
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

75

52

BV Schijndel MSE-1
zaterdag 2 maart
 19:15
19:15
BV Schijndel MSE-1

61

47

Tantalus MSE-5
zaterdag 2 maart
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

57

56

BRESS MSE-1
zaterdag 2 maart
 13:45
13:45
High Five MSE 3 (K)

91

43

Den Dungk MSE 2 *
vrijdag 1 maart
 21:00
21:00
OBC MSE-2

66

56

Biks Shots MSE-3
zondag 25 februari
 14:45
14:45
Den Dungk MSE 2 *

40

70

The Black Eagles MSE-4
zaterdag 24 februari
 18:00
18:00
Tantalus MSE-5

17

51

ABC Basketball MSE-2
zaterdag 24 februari
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

46

73

BV Schijndel MSE-1
zaterdag 24 februari
 14:15
14:15
The Black Eagles MSE-5

56

60

OBC MSE-2
vrijdag 23 februari
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

77

87

High Five MSE 3 (K)
zondag 18 februari
 14:15
14:15
Vlijmscherp SVH MSE-2

73

82

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 3 februari
 18:00
18:00
BV Schijndel MSE-1

47

50

The Black Eagles MSE-5
zaterdag 3 februari
 17:30
17:30
High Five MSE 3 (K)

73

54

Tantalus MSE-5
zaterdag 3 februari
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

43

34

Biks Shots MSE-3
zaterdag 3 februari
 12:30
12:30
The Black Eagles MSE-4

37

84

BRESS MSE-1
vrijdag 2 februari
 21:00
21:00
OBC MSE-2

67

53

Vlijmscherp SVH MSE-2
zondag 28 januari
 15:30
15:30
Tantalus MSE-5

51

48

The Black Eagles MSE-4
zaterdag 27 januari
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

52

80

High Five MSE 3 (K)
zaterdag 27 januari
 16:00
16:00
The Black Eagles MSE-5

52

51

ABC Basketball MSE-2
vrijdag 26 januari
 21:00
21:00
OBC MSE-2

73

59

BV Schijndel MSE-1
zondag 21 januari
 17:45
17:45
Den Dungk MSE 2 *

58

76

BRESS MSE-1
zondag 21 januari
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

66

49

BV Schijndel MSE-1
zaterdag 20 januari
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

66

42

OBC MSE-2
zaterdag 20 januari
 14:00
14:00
High Five MSE 3 (K)

69

57

The Black Eagles MSE-5
zaterdag 20 januari
 13:00
13:00
The Black Eagles MSE-4

44

68

Biks Shots MSE-3
zondag 14 januari
 15:30
15:30
Tantalus MSE-5

65

45

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 13 januari
 19:00
19:00
BV Schijndel MSE-1

62

59

ABC Basketball MSE-2
zaterdag 13 januari
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE-5

52

47

The Black Eagles MSE-4
vrijdag 12 januari
 21:30
21:30
BRESS MSE-1

68

61

Vlijmscherp SVH MSE-2
vrijdag 12 januari
 21:00
21:00
OBC MSE-2

54

89

High Five MSE 3 (K)
zondag 17 december
 17:45
17:45
Den Dungk MSE 2 *

55

44

Tantalus MSE-5
zondag 17 december
 17:45
17:45
BV Schijndel MSE-1

64

79

BRESS MSE-1
zondag 10 december
 12:30
12:30
Tantalus MSE-5

65

84

BRESS MSE-1
zaterdag 9 december
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

62

49

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 9 december
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

71

39

Vlijmscherp SVH MSE-2
zaterdag 9 december
 15:00
15:00
BV Schijndel MSE-1

75

108

High Five MSE 3 (K)
vrijdag 8 december
 21:00
21:00
OBC MSE-2

72

63

The Black Eagles MSE-4
zondag 3 december
 17:30
17:30
Den Dungk MSE 2 *

37

50

The Black Eagles MSE-5
zondag 3 december
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

60

53

Tantalus MSE-5
zaterdag 2 december
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE-4

62

47

BV Schijndel MSE-1
zaterdag 2 december
 12:15
12:15
High Five MSE 3 (K)

66

60

ABC Basketball MSE-2
vrijdag 1 december
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

71

38

Biks Shots MSE-3
zondag 26 november
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

60

48

Tantalus MSE-5
zaterdag 25 november
 17:15
17:15
High Five MSE 3 (K)

87

50

Vlijmscherp SVH MSE-2
zaterdag 25 november
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

67

53

The Black Eagles MSE-4
zaterdag 25 november
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE-5

52

66

BRESS MSE-1
vrijdag 24 november
 21:00
21:00
OBC MSE-2

67

53

Den Dungk MSE 2 *
zondag 19 november
 17:45
17:45
Den Dungk MSE 2 *

62

69

BV Schijndel MSE-1
zondag 19 november
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

95

65

Biks Shots MSE-3
zondag 19 november
 13:30
13:30
Tantalus MSE-5

41

56

The Black Eagles MSE-5
zaterdag 18 november
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE-4

59

87

High Five MSE 3 (K)
vrijdag 17 november
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

66

57

OBC MSE-2
zaterdag 11 november
 16:15
16:15
The Black Eagles MSE-5

57

47

Biks Shots MSE-3
zaterdag 11 november
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

80

41

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 11 november
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE-4

64

57

Vlijmscherp SVH MSE-2
vrijdag 10 november
 21:00
21:00
OBC MSE-2

47

57

Tantalus MSE-5
zondag 5 november
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

70

61

The Black Eagles MSE-5
zondag 5 november
 15:45
15:45
Den Dungk MSE 2 *

56

84

High Five MSE 3 (K)
zondag 5 november
 15:30
15:30
Tantalus MSE-5

49

37

BV Schijndel MSE-1
zaterdag 4 november
 16:15
16:15
Biks Shots MSE-3

69

79

OBC MSE-2
vrijdag 3 november
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

74

65

ABC Basketball MSE-2
zondag 29 oktober
 15:30
15:30
BV Schijndel MSE-1

83

74

Biks Shots MSE-3
zaterdag 28 oktober
 16:15
16:15
The Black Eagles MSE-4

None

None

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 28 oktober
 16:15
16:15
The Black Eagles MSE-4

20

0

Den Dungk MSE 2 *
zaterdag 28 oktober
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

50

51

Tantalus MSE-5
zaterdag 28 oktober
 12:30
12:30
High Five MSE 3 (K)

72

42

BRESS MSE-1
vrijdag 27 oktober
 21:00
21:00
OBC MSE-2

64

71

The Black Eagles MSE-5
zaterdag 14 oktober
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

44

41

The Black Eagles MSE-5
zondag 8 oktober
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

63

57

OBC MSE-2
zondag 8 oktober
 13:30
13:30
Tantalus MSE-5

51

54

High Five MSE 3 (K)
zaterdag 7 oktober
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

41

51

ABC Basketball MSE-2
zaterdag 7 oktober
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE-5

64

48

BV Schijndel MSE-1
vrijdag 6 oktober
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

59

47

The Black Eagles MSE-4
zondag 1 oktober
 16:00
16:00
Den Dungk MSE 2 *

31

73

Vlijmscherp SVH MSE-2
zaterdag 30 september
 18:45
18:45
BV Schijndel MSE-1

65

69

OBC MSE-2
zaterdag 30 september
 11:45
11:45
High Five MSE 3 (K)

58

54

Biks Shots MSE-3
zaterdag 30 september
 11:15
11:15
The Black Eagles MSE-4

71

50

Tantalus MSE-5
zondag 24 september
 17:15
17:15
BV Schijndel MSE-1

70

66

Vlijmscherp SVH MSE-2
zaterdag 23 september
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-3

56

68

The Black Eagles MSE-4
zaterdag 23 september
 17:45
17:45
The Black Eagles MSE-5

65

68

High Five MSE 3 (K)
vrijdag 22 september
 21:00
21:00
OBC MSE-2

64

65

ABC Basketball MSE-2
vrijdag 22 september
 20:30
20:30
BRESS MSE-1

83

33

Den Dungk MSE 2 *
zondag 17 september
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-2

63

77

BRESS MSE-1
zaterdag 16 september
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-2

63

47

BV Schijndel MSE-1
zaterdag 16 september
 11:45
11:45
High Five MSE 3 (K)

60

58

OBC MSE-2
zaterdag 16 september
 11:00
11:00
The Black Eagles MSE-4

44

54

The Black Eagles MSE-5