!
Achilles '71 logo
Competities

Achilles '71 / Mannen Senioren Landelijk

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC Kimbria MSE-1 (K) 22 42 2209 1341
2 Achilles '71 MSE-1 22 36 1810 1400
3 Maastricht Knights MSE-1 22 28 1609 1546
4 Tantalus MSE-1 22 26 1867 1693
5 Trajanum MSE-1 22 26 1628 1524
6 TSBV Pendragon MSE-1 22 26 1787 1708
7 EVBV Octopus MSE-1 22 22 1505 1681
8 Challenge MSE-1 22 22 1526 1603
9 Gennep Cougars MSE 1 * 22 14 1555 1746
10 BC EINDHOVEN MSE-1 22 8 1377 1747
11 Arnhem Eagles MSE-2 22 6 1412 1862
12 Springfield MSE-1 22 6 1367 1801
zondag 28 april
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

94

62

BC EINDHOVEN MSE-1
woensdag 24 april
 20:30
20:30
TSBV Pendragon MSE-1

61

57

Maastricht Knights MSE-1
zaterdag 20 april
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

53

81

Tantalus MSE-1
zaterdag 20 april
 15:00
15:00
Achilles '71 MSE-1

89

70

EVBV Octopus MSE-1
vrijdag 19 april
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

96

61

Challenge MSE-1
dinsdag 16 april
 21:00
21:00
Tantalus MSE-1

78

82

Maastricht Knights MSE-1
zondag 14 april
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

86

70

Gennep Cougars MSE 1 *
zondag 14 april
 17:15
17:15
Springfield MSE-1

66

79

Arnhem Eagles MSE-2
zaterdag 13 april
 18:30
18:30
Trajanum MSE-1

96

89

Tantalus MSE-1
zaterdag 13 april
 17:00
17:00
Challenge MSE-1

65

66

Achilles '71 MSE-1
zaterdag 13 april
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE-1

67

81

BC Kimbria MSE-1 (K)
vrijdag 12 april
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

79

56

BC EINDHOVEN MSE-1
zondag 7 april
 18:00
18:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

98

50

Challenge MSE-1
zondag 7 april
 18:00
18:00
Achilles '71 MSE-1

118

75

TSBV Pendragon MSE-1
zaterdag 6 april
 13:45
13:45
Arnhem Eagles MSE-2

73

85

EVBV Octopus MSE-1
zaterdag 6 april
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

66

75

Trajanum MSE-1
zaterdag 6 april
 16:15
16:15
Gennep Cougars MSE 1 *

54

33

Springfield MSE-1
zaterdag 6 april
 16:15
16:15
Gennep Cougars MSE 1 *

54

33

Springfield MSE-1
zaterdag 30 maart
 16:15
16:15
Challenge MSE-1

94

82

Gennep Cougars MSE 1 *
zaterdag 30 maart
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

66

73

EVBV Octopus MSE-1
woensdag 27 maart
 20:00
20:00
TSBV Pendragon MSE-1

79

70

Achilles '71 MSE-1
zondag 24 maart
 18:00
18:00
Achilles '71 MSE-1

64

75

BC Kimbria MSE-1 (K)
zondag 24 maart
 20:00
20:00
Springfield MSE-1

56

77

Tantalus MSE-1
zaterdag 23 maart
 20:30
20:30
Challenge MSE-1

85

83

Arnhem Eagles MSE-2
vrijdag 22 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

78

75

Trajanum MSE-1
vrijdag 22 maart
 20:30
20:30
EVBV Octopus MSE-1

93

85

Gennep Cougars MSE 1 *
donderdag 21 maart
 21:00
21:00
Challenge MSE-1

77

108

BC Kimbria MSE-1 (K)
zondag 17 maart
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

91

64

TSBV Pendragon MSE-1
zondag 17 maart
 15:30
15:30
Tantalus MSE-1

89

72

EVBV Octopus MSE-1
zondag 17 maart
 18:00
18:00
Gennep Cougars MSE 1 *

59

72

Challenge MSE-1
zaterdag 16 maart
 14:00
14:00
Trajanum MSE-1

98

74

Maastricht Knights MSE-1
zaterdag 16 maart
 20:30
20:30
Arnhem Eagles MSE-2

62

96

Achilles '71 MSE-1
zaterdag 16 maart
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

70

87

Springfield MSE-1
zondag 10 maart
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-1

107

55

Gennep Cougars MSE 1 *
zondag 10 maart
 16:45
16:45
Springfield MSE-1

65

68

Trajanum MSE-1
zondag 10 maart
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

137

51

Arnhem Eagles MSE-2
zaterdag 9 maart
 20:30
20:30
Challenge MSE-1

83

75

Tantalus MSE-1
vrijdag 8 maart
 20:30
20:30
EVBV Octopus MSE-1

68

60

BC EINDHOVEN MSE-1
zondag 3 maart
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

102

47

Springfield MSE-1
zondag 3 maart
 15:15
15:15
Arnhem Eagles MSE-2

68

77

TSBV Pendragon MSE-1
zondag 3 maart
 15:30
15:30
Tantalus MSE-1

65

78

Achilles '71 MSE-1
zondag 3 maart
 18:00
18:00
Gennep Cougars MSE 1 *

74

101

BC Kimbria MSE-1 (K)
zondag 3 maart
 18:30
18:30
Trajanum MSE-1

51

67

EVBV Octopus MSE-1
zaterdag 2 maart
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

55

92

Challenge MSE-1
zondag 25 februari
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

120

77

Tantalus MSE-1
zondag 25 februari
 19:00
19:00
Achilles '71 MSE-1

73

58

BC EINDHOVEN MSE-1
zaterdag 24 februari
 16:00
16:00
Arnhem Eagles MSE-2

65

74

Gennep Cougars MSE 1 *
zaterdag 24 februari
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE-1

72

63

Maastricht Knights MSE-1
zaterdag 24 februari
 14:45
14:45
Challenge MSE-1

45

71

Trajanum MSE-1
vrijdag 23 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

110

83

Springfield MSE-1
zondag 11 februari
 15:15
15:15
Arnhem Eagles MSE-2

61

124

BC Kimbria MSE-1 (K)
zondag 4 februari
 16:30
16:30
Springfield MSE-1

79

88

EVBV Octopus MSE-1
zondag 4 februari
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

87

65

Challenge MSE-1
zondag 4 februari
 12:45
12:45
Gennep Cougars MSE 1 *

80

86

TSBV Pendragon MSE-1
zaterdag 3 februari
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

41

98

BC Kimbria MSE-1 (K)
zaterdag 3 februari
 15:30
15:30
Trajanum MSE-1

80

96

Achilles '71 MSE-1
zaterdag 3 februari
 15:30
15:30
Tantalus MSE-1

107

67

Arnhem Eagles MSE-2
zondag 28 januari
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

87

58

Trajanum MSE-1
zondag 28 januari
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-1

77

65

Maastricht Knights MSE-1
zondag 28 januari
 12:45
12:45
Gennep Cougars MSE 1 *

89

85

Tantalus MSE-1
zaterdag 27 januari
 20:15
20:15
Arnhem Eagles MSE-2

79

64

BC EINDHOVEN MSE-1
zaterdag 27 januari
 14:45
14:45
Challenge MSE-1

65

56

Springfield MSE-1
vrijdag 26 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

96

60

EVBV Octopus MSE-1
zondag 21 januari
 14:45
14:45
Springfield MSE-1

64

78

Achilles '71 MSE-1
zondag 21 januari
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

40

97

BC Kimbria MSE-1 (K)
zaterdag 20 januari
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE-1

59

50

Challenge MSE-1
zaterdag 20 januari
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

85

70

Gennep Cougars MSE 1 *
zaterdag 20 januari
 18:30
18:30
Trajanum MSE-1

101

70

Arnhem Eagles MSE-2
vrijdag 19 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

75

77

Tantalus MSE-1
zondag 14 januari
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

107

41

Springfield MSE-1
zondag 14 januari
 18:00
18:00
Gennep Cougars MSE 1 *

66

60

Trajanum MSE-1
zaterdag 13 januari
 20:30
20:30
Arnhem Eagles MSE-2

53

61

Maastricht Knights MSE-1
zaterdag 13 januari
 14:30
14:30
Challenge MSE-1

67

56

TSBV Pendragon MSE-1
zaterdag 6 januari
 20:30
20:30
Springfield MSE-1

58

65

Challenge MSE-1
zondag 17 december
 13:30
13:30
Tantalus MSE-1

111

66

BC EINDHOVEN MSE-1
zaterdag 16 december
 18:30
18:30
Trajanum MSE-1

80

102

BC Kimbria MSE-1 (K)
zaterdag 16 december
 13:00
13:00
EVBV Octopus MSE-1

61

89

Achilles '71 MSE-1
zondag 10 december
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

128

46

EVBV Octopus MSE-1
zondag 10 december
 18:00
18:00
Achilles '71 MSE-1

76

64

Challenge MSE-1
zondag 10 december
 13:30
13:30
Tantalus MSE-1

72

60

Trajanum MSE-1
zaterdag 9 december
 20:00
20:00
Arnhem Eagles MSE-2

78

81

Springfield MSE-1
zaterdag 9 december
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

68

79

TSBV Pendragon MSE-1
zaterdag 9 december
 16:15
16:15
Gennep Cougars MSE 1 *

0

20

Maastricht Knights MSE-1
zondag 3 december
 15:00
15:00
Springfield MSE-1

91

89

Gennep Cougars MSE 1 *
zondag 3 december
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

84

80

Tantalus MSE-1
zaterdag 2 december
 16:30
16:30
Trajanum MSE-1

90

49

BC EINDHOVEN MSE-1
zaterdag 2 december
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE-1

65

60

Arnhem Eagles MSE-2
zondag 26 november
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

72

55

Achilles '71 MSE-1
zondag 26 november
 16:15
16:15
Gennep Cougars MSE 1 *

79

67

EVBV Octopus MSE-1
zondag 26 november
 13:30
13:30
Tantalus MSE-1

84

55

Springfield MSE-1
zaterdag 25 november
 20:00
20:00
Arnhem Eagles MSE-2

49

71

Challenge MSE-1
zaterdag 25 november
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

68

75

Maastricht Knights MSE-1
zaterdag 25 november
 14:00
14:00
Trajanum MSE-1

79

69

TSBV Pendragon MSE-1
zondag 19 november
 18:00
18:00
Achilles '71 MSE-1

106

41

Arnhem Eagles MSE-2
zondag 19 november
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

83

68

Trajanum MSE-1
zaterdag 18 november
 18:30
18:30
Springfield MSE-1

48

60

BC EINDHOVEN MSE-1
vrijdag 17 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

72

90

BC Kimbria MSE-1 (K)
vrijdag 17 november
 20:00
20:00
EVBV Octopus MSE-1

58

73

Tantalus MSE-1
zondag 12 november
 18:30
18:30
Trajanum MSE-1

91

64

Springfield MSE-1
zondag 12 november
 15:30
15:30
Tantalus MSE-1

70

73

Challenge MSE-1
zondag 12 november
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

91

97

TSBV Pendragon MSE-1
zondag 12 november
 12:45
12:45
Gennep Cougars MSE 1 *

66

91

Achilles '71 MSE-1
zondag 5 november
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

126

69

Gennep Cougars MSE 1 *
zondag 5 november
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-1

64

77

Tantalus MSE-1
zaterdag 4 november
 20:45
20:45
Springfield MSE-1

79

80

Maastricht Knights MSE-1
zaterdag 4 november
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE-1

47

75

Trajanum MSE-1
vrijdag 3 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

87

45

Arnhem Eagles MSE-2
zondag 29 oktober
 16:15
16:15
Gennep Cougars MSE 1 *

67

84

Arnhem Eagles MSE-2
zondag 29 oktober
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

85

62

EVBV Octopus MSE-1
zondag 29 oktober
 11:30
11:30
Tantalus MSE-1

93

84

BC Kimbria MSE-1 (K)
zaterdag 28 oktober
 20:30
20:30
Springfield MSE-1

51

88

TSBV Pendragon MSE-1
zaterdag 28 oktober
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

47

93

Achilles '71 MSE-1
zaterdag 28 oktober
 18:30
18:30
Trajanum MSE-1

73

58

Challenge MSE-1
zondag 22 oktober
 13:30
13:30
Tantalus MSE-1

149

113

TSBV Pendragon MSE-1
zaterdag 21 oktober
 14:30
14:30
Challenge MSE-1

73

80

BC EINDHOVEN MSE-1
zondag 8 oktober
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

74

55

BC EINDHOVEN MSE-1
zondag 8 oktober
 18:00
18:00
Achilles '71 MSE-1

59

51

Trajanum MSE-1
zaterdag 7 oktober
 16:15
16:15
Challenge MSE-1

72

74

Maastricht Knights MSE-1
zaterdag 7 oktober
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE-1

75

69

Springfield MSE-1
zaterdag 7 oktober
 14:15
14:15
Arnhem Eagles MSE-2

75

77

Tantalus MSE-1
vrijdag 6 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

88

94

Gennep Cougars MSE 1 *
vrijdag 6 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-1

88

94

Gennep Cougars MSE 1 *
zondag 1 oktober
 13:30
13:30
Tantalus MSE-1

81

90

Gennep Cougars MSE 1 *
zondag 1 oktober
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

62

80

Achilles '71 MSE-1
zaterdag 30 september
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE-1

86

57

Arnhem Eagles MSE-2
zaterdag 30 september
 15:00
15:00
EVBV Octopus MSE-1

78

62

TSBV Pendragon MSE-1
zondag 24 september
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE-1 (K)

101

58

Maastricht Knights MSE-1
zondag 24 september
 18:00
18:00
Achilles '71 MSE-1

85

46

Springfield MSE-1
zaterdag 23 september
 20:15
20:15
Arnhem Eagles MSE-2

53

59

Trajanum MSE-1
zaterdag 23 september
 19:00
19:00
Gennep Cougars MSE 1 *

78

62

BC EINDHOVEN MSE-1
zaterdag 23 september
 13:30
13:30
Challenge MSE-1

79

72

EVBV Octopus MSE-1
zondag 17 september
 13:00
13:00
Maastricht Knights MSE-1

86

59

Arnhem Eagles MSE-2
zaterdag 16 september
 20:45
20:45
Springfield MSE-1

48

108

BC Kimbria MSE-1 (K)
zaterdag 16 september
 18:30
18:30
Trajanum MSE-1

69

65

Gennep Cougars MSE 1 *