!
Achilles '71 logo
Competities

Achilles '71 / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Almonte MSE-1 20 36 1657 1188
2 Marathon MSE-1 20 34 1706 1241
3 Barons MSE-2 20 30 1530 1317
4 Scheldesport Basketball MSE-1 20 26 1525 1396
5 Biks Shots MSE-2 20 20 1430 1377
6 JRC MSE 1 * 20 16 1293 1410
7 Achilles '71 MSE-2 20 16 1184 1325
8 Vlijmscherp SVH MSE-1 20 14 1295 1530
9 Attacus MSE-2 20 10 1331 1541
10 WBB Giants MSE-1 20 8 1215 1461
11 TSBV Pendragon MSE 2 ** 20 4 1135 1515
zondag 21 april
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

77

66

Biks Shots MSE-2
zaterdag 20 april
 14:00
14:00
Barons MSE-2

110

42

TSBV Pendragon MSE 2 **
zaterdag 20 april
 19:00
19:00
Marathon MSE-1

90

91

Almonte MSE-1
zaterdag 20 april
 11:00
11:00
Achilles '71 MSE-2

70

74

Scheldesport Basketball MSE-1
zondag 14 april
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-2

48

81

Marathon MSE-1
zaterdag 13 april
 20:00
20:00
WBB Giants MSE-1

70

58

Vlijmscherp SVH MSE-1
zaterdag 13 april
 16:45
16:45
Barons MSE-2

63

48

Biks Shots MSE-2
vrijdag 12 april
 20:00
20:00
JRC MSE 1 *

91

82

Scheldesport Basketball MSE-1
vrijdag 12 april
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

78

75

Attacus MSE-2
zondag 7 april
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-2

78

42

TSBV Pendragon MSE 2 **
zondag 7 april
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

78

73

Marathon MSE-1
zaterdag 6 april
 14:00
14:00
Biks Shots MSE-2

86

93

Almonte MSE-1
zaterdag 6 april
 18:15
18:15
Scheldesport Basketball MSE-1

84

62

WBB Giants MSE-1
zaterdag 6 april
 15:00
15:00
Attacus MSE-2

90

82

JRC MSE 1 *
zondag 24 maart
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-2

49

52

Biks Shots MSE-2
zaterdag 23 maart
 20:00
20:00
WBB Giants MSE-1

70

44

Attacus MSE-2
zaterdag 23 maart
 16:45
16:45
Barons MSE-2

82

71

Vlijmscherp SVH MSE-1
vrijdag 22 maart
 21:00
21:00
Marathon MSE-1

78

59

Scheldesport Basketball MSE-1
vrijdag 22 maart
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

75

65

JRC MSE 1 *
zondag 17 maart
 16:00
16:00
Biks Shots MSE-2

104

53

TSBV Pendragon MSE 2 **
zondag 17 maart
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

48

105

Almonte MSE-1
zondag 17 maart
 10:00
10:00
JRC MSE 1 *

62

66

WBB Giants MSE-1
zaterdag 16 maart
 17:00
17:00
Attacus MSE-2

76

83

Marathon MSE-1
vrijdag 15 maart
 20:45
20:45
Scheldesport Basketball MSE-1

90

73

Barons MSE-2
zondag 10 maart
 15:00
15:00
Marathon MSE-1

20

0

JRC MSE 1 *
zondag 10 maart
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-2

64

52

Vlijmscherp SVH MSE-1
zaterdag 9 maart
 15:15
15:15
Barons MSE-2

83

77

Attacus MSE-2
zaterdag 9 maart
 18:00
18:00
Almonte MSE-1

99

52

Scheldesport Basketball MSE-1
vrijdag 8 maart
 18:45
18:45
TSBV Pendragon MSE 2 **

82

56

WBB Giants MSE-1
maandag 4 maart
 20:30
20:30
Almonte MSE-1

105

42

Achilles '71 MSE-2
zondag 3 maart
 14:00
14:00
JRC MSE 1 *

63

86

Barons MSE-2
zaterdag 2 maart
 20:15
20:15
WBB Giants MSE-1

65

69

Marathon MSE-1
zaterdag 2 maart
 18:15
18:15
Scheldesport Basketball MSE-1

88

54

Achilles '71 MSE-2
zaterdag 2 maart
 17:00
17:00
Attacus MSE-2

62

83

Almonte MSE-1
zondag 25 februari
 17:00
17:00
Achilles '71 MSE-2

65

68

Attacus MSE-2
zondag 25 februari
 13:15
13:15
Barons MSE-2

91

47

WBB Giants MSE-1
zaterdag 24 februari
 16:00
16:00
Almonte MSE-1

87

55

JRC MSE 1 *
zaterdag 24 februari
 14:15
14:15
Biks Shots MSE-2

65

63

Scheldesport Basketball MSE-1
vrijdag 23 februari
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

72

76

Marathon MSE-1
zaterdag 17 februari
 20:00
20:00
WBB Giants MSE-1

62

46

TSBV Pendragon MSE 2 **
zondag 4 februari
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

76

50

TSBV Pendragon MSE 2 **
zaterdag 3 februari
 20:00
20:00
WBB Giants MSE-1

70

90

Almonte MSE-1
zaterdag 3 februari
 18:00
18:00
Attacus MSE-2

79

81

Biks Shots MSE-2
zaterdag 3 februari
 17:00
17:00
Marathon MSE-1

119

75

Barons MSE-2
vrijdag 2 februari
 20:00
20:00
JRC MSE 1 *

72

62

Achilles '71 MSE-2
zondag 28 januari
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-2

74

58

WBB Giants MSE-1
zaterdag 27 januari
 20:00
20:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

76

59

Scheldesport Basketball MSE-1
zaterdag 27 januari
 16:00
16:00
Almonte MSE-1

89

73

Marathon MSE-1
zaterdag 27 januari
 16:00
16:00
Biks Shots MSE-2

64

70

JRC MSE 1 *
vrijdag 26 januari
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

65

76

Barons MSE-2
zaterdag 20 januari
 20:15
20:15
WBB Giants MSE-1

51

72

Biks Shots MSE-2
zaterdag 20 januari
 17:00
17:00
Attacus MSE-2

81

77

Vlijmscherp SVH MSE-1
zaterdag 20 januari
 17:00
17:00
Marathon MSE-1

77

50

Achilles '71 MSE-2
zaterdag 20 januari
 15:00
15:00
Barons MSE-2

74

61

Almonte MSE-1
vrijdag 19 januari
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

68

90

Scheldesport Basketball MSE-1
zondag 14 januari
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-2

44

40

Barons MSE-2
zondag 14 januari
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

77

63

JRC MSE 1 *
zaterdag 13 januari
 20:00
20:00
Almonte MSE-1

20

0

TSBV Pendragon MSE 2 **
zaterdag 13 januari
 16:15
16:15
Scheldesport Basketball MSE-1

79

77

Attacus MSE-2
zaterdag 13 januari
 16:00
16:00
Biks Shots MSE-2

55

82

Marathon MSE-1
zondag 10 december
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

70

68

WBB Giants MSE-1
zondag 10 december
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-2

61

73

Almonte MSE-1
zaterdag 9 december
 16:30
16:30
Scheldesport Basketball MSE-1

67

60

JRC MSE 1 *
zaterdag 9 december
 16:00
16:00
Biks Shots MSE-2

82

85

Barons MSE-2
zaterdag 9 december
 15:00
15:00
Attacus MSE-2

20

0

TSBV Pendragon MSE 2 **
zondag 3 december
 15:30
15:30
JRC MSE 1 *

89

75

Attacus MSE-2
zaterdag 2 december
 20:00
20:00
WBB Giants MSE-1

71

77

Scheldesport Basketball MSE-1
zaterdag 2 december
 18:15
18:15
Marathon MSE-1

119

44

Vlijmscherp SVH MSE-1
zaterdag 2 december
 18:00
18:00
Almonte MSE-1

78

70

Biks Shots MSE-2
vrijdag 1 december
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

48

59

Achilles '71 MSE-2
zondag 26 november
 16:00
16:00
Biks Shots MSE-2

78

57

Achilles '71 MSE-2
zondag 26 november
 16:00
16:00
JRC MSE 1 *

103

89

TSBV Pendragon MSE 2 **
zondag 26 november
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

66

79

Barons MSE-2
zaterdag 25 november
 18:15
18:15
Scheldesport Basketball MSE-1

64

86

Marathon MSE-1
zaterdag 25 november
 17:00
17:00
Attacus MSE-2

73

61

WBB Giants MSE-1
zaterdag 18 november
 20:15
20:15
WBB Giants MSE-1

52

66

JRC MSE 1 *
zaterdag 18 november
 17:00
17:00
Marathon MSE-1

105

67

Attacus MSE-2
zaterdag 18 november
 16:00
16:00
Almonte MSE-1

97

58

Vlijmscherp SVH MSE-1
zaterdag 18 november
 14:15
14:15
Barons MSE-2

65

62

Scheldesport Basketball MSE-1
vrijdag 17 november
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

66

77

Biks Shots MSE-2
zondag 12 november
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

60

65

Achilles '71 MSE-2
zaterdag 11 november
 17:00
17:00
Attacus MSE-2

57

98

Barons MSE-2
zaterdag 11 november
 16:30
16:30
Scheldesport Basketball MSE-1

71

64

Almonte MSE-1
vrijdag 10 november
 20:30
20:30
JRC MSE 1 *

60

85

Marathon MSE-1
zaterdag 4 november
 20:00
20:00
Almonte MSE-1

105

57

Attacus MSE-2
zaterdag 4 november
 18:00
18:00
Biks Shots MSE-2

82

64

Vlijmscherp SVH MSE-1
zaterdag 4 november
 17:00
17:00
Marathon MSE-1

106

64

WBB Giants MSE-1
zaterdag 4 november
 16:00
16:00
Barons MSE-2

75

46

JRC MSE 1 *
zondag 29 oktober
 16:00
16:00
JRC MSE 1 *

49

85

Almonte MSE-1
zondag 29 oktober
 15:00
15:00
Marathon MSE-1

109

65

TSBV Pendragon MSE 2 **
zaterdag 28 oktober
 20:00
20:00
WBB Giants MSE-1

60

68

Barons MSE-2
zaterdag 28 oktober
 19:00
19:00
Scheldesport Basketball MSE-1

77

61

Biks Shots MSE-2
zaterdag 28 oktober
 17:00
17:00
Attacus MSE-2

51

71

Achilles '71 MSE-2
zaterdag 14 oktober
 16:30
16:30
Scheldesport Basketball MSE-1

122

55

TSBV Pendragon MSE 2 **
zondag 8 oktober
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-2

64

67

JRC MSE 1 *
zaterdag 7 oktober
 16:00
16:00
Biks Shots MSE-2

83

66

Attacus MSE-2
zaterdag 7 oktober
 14:00
14:00
Barons MSE-2

57

94

Marathon MSE-1
zaterdag 7 oktober
 14:00
14:00
Almonte MSE-1

77

49

WBB Giants MSE-1
vrijdag 6 oktober
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

84

61

Vlijmscherp SVH MSE-1
zondag 1 oktober
 14:00
14:00
JRC MSE 1 *

65

53

Biks Shots MSE-2
zaterdag 30 september
 20:00
20:00
WBB Giants MSE-1

55

63

Achilles '71 MSE-2
zaterdag 30 september
 16:30
16:30
Scheldesport Basketball MSE-1

93

50

Vlijmscherp SVH MSE-1
zondag 24 september
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH MSE-1

76

65

Attacus MSE-2
zaterdag 23 september
 16:00
16:00
Biks Shots MSE-2

89

58

WBB Giants MSE-1
zaterdag 23 september
 16:00
16:00
Almonte MSE-1

79

66

Barons MSE-2
zondag 17 september
 15:00
15:00
Marathon MSE-1

81

62

Biks Shots MSE-2
zondag 17 september
 14:00
14:00
JRC MSE 1 *

65

56

Vlijmscherp SVH MSE-1
zaterdag 16 september
 16:00
16:00
Barons MSE-2

84

44

Achilles '71 MSE-2
zaterdag 16 september
 15:00
15:00
Attacus MSE-2

71

72

Scheldesport Basketball MSE-1
vrijdag 15 september
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2 **

55

76

Almonte MSE-1