!
Achilles '71 logo
Competities

Achilles '71 / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Den Dungk MSE-1 (K) 20 34 1629 1410
2 Achilles '71 MSE-3 20 28 1352 1219
3 Akros MSE-1 20 26 1413 1285
4 BC Deurne Pioniers MSE-1 20 24 1467 1379
5 Vido MSE-1 20 22 1506 1466
6 Basketbal Academie Limburg MSE-4 20 22 1510 1414
7 Valkenswaard Falcons MSE-1 20 14 1330 1466
8 OBC MSE-1 20 14 1462 1592
9 Attacus MSE 3 * 20 12 1407 1527
10 Marathon MSE-2 20 10 1270 1499
11 BC Kimbria MSE 2 * 20 8 1246 1335
zaterdag 20 april
 18:15
18:15
Valkenswaard Falcons MSE-1

65

72

Akros MSE-1
zondag 14 april
 15:30
15:30
Den Dungk MSE-1 (K)

68

92

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zondag 14 april
 13:15
13:15
Vido MSE-1

77

80

Attacus MSE 3 *
zaterdag 13 april
 20:00
20:00
Valkenswaard Falcons MSE-1

67

63

BC Kimbria MSE 2 *
zaterdag 13 april
 19:00
19:00
Marathon MSE-2

20

0

Achilles '71 MSE-3
zaterdag 13 april
 20:30
20:30
Akros MSE-1

86

56

OBC MSE-1
zondag 7 april
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

63

49

Valkenswaard Falcons MSE-1
zondag 7 april
 16:00
16:00
BC Kimbria MSE 2 *

73

67

Vido MSE-1
zaterdag 6 april
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

63

84

BC Deurne Pioniers MSE-1
zaterdag 6 april
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

83

72

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 6 april
 17:45
17:45
OBC MSE-1

90

55

Marathon MSE-2
zondag 24 maart
 15:15
15:15
Vido MSE-1

58

86

Achilles '71 MSE-3
zondag 24 maart
 18:00
18:00
Den Dungk MSE-1 (K)

80

66

BC Deurne Pioniers MSE-1
zaterdag 23 maart
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

87

60

BC Kimbria MSE 2 *
zaterdag 23 maart
 20:00
20:00
Valkenswaard Falcons MSE-1

102

98

OBC MSE-1
zaterdag 23 maart
 20:30
20:30
Akros MSE-1

75

58

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zondag 17 maart
 13:00
13:00
BC Kimbria MSE 2 *

64

74

Den Dungk MSE-1 (K)
zondag 17 maart
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

73

82

Attacus MSE 3 *
zondag 17 maart
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

87

58

Marathon MSE-2
zaterdag 16 maart
 20:15
20:15
BC Deurne Pioniers MSE-1

74

84

Akros MSE-1
zaterdag 16 maart
 16:45
16:45
OBC MSE-1

57

88

Vido MSE-1
zondag 10 maart
 18:00
18:00
Den Dungk MSE-1 (K)

87

67

Akros MSE-1
zondag 10 maart
 13:00
13:00
BC Kimbria MSE 2 *

66

71

Achilles '71 MSE-3
zondag 10 maart
 13:00
13:00
Marathon MSE-2

57

89

BC Deurne Pioniers MSE-1
zaterdag 9 maart
 16:30
16:30
Valkenswaard Falcons MSE-1

56

50

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zaterdag 9 maart
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

106

67

OBC MSE-1
zondag 3 maart
 12:30
12:30
Basketbal Academie Limburg MSE-4

57

67

Vido MSE-1
zondag 3 maart
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

77

64

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 2 maart
 19:00
19:00
BC Deurne Pioniers MSE-1

83

53

Valkenswaard Falcons MSE-1
zaterdag 2 maart
 19:30
19:30
OBC MSE-1

81

77

BC Kimbria MSE 2 *
zaterdag 2 maart
 20:15
20:15
Akros MSE-1

90

63

Marathon MSE-2
zondag 25 februari
 15:00
15:00
Achilles '71 MSE-3

74

64

OBC MSE-1
zondag 25 februari
 15:15
15:15
Vido MSE-1

87

94

BC Deurne Pioniers MSE-1
zondag 25 februari
 16:30
16:30
Den Dungk MSE-1 (K)

67

60

Marathon MSE-2
zaterdag 24 februari
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

80

106

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zaterdag 3 februari
 18:30
18:30
Akros MSE-1

56

79

Vido MSE-1
zaterdag 3 februari
 19:00
19:00
Marathon MSE-2

87

68

Valkenswaard Falcons MSE-1
zaterdag 3 februari
 18:45
18:45
BC Deurne Pioniers MSE-1

83

71

Attacus MSE 3 *
zaterdag 3 februari
 16:20
16:20
OBC MSE-1

63

96

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 3 februari
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

69

59

BC Kimbria MSE 2 *
zondag 28 januari
 17:00
17:00
BC Kimbria MSE 2 *

64

76

BC Deurne Pioniers MSE-1
zondag 28 januari
 16:30
16:30
Den Dungk MSE-1 (K)

86

72

Valkenswaard Falcons MSE-1
zondag 28 januari
 15:15
15:15
Vido MSE-1

79

50

Marathon MSE-2
zondag 28 januari
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

62

67

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zaterdag 27 januari
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

63

50

Akros MSE-1
zondag 21 januari
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

95

66

OBC MSE-1
zaterdag 20 januari
 20:00
20:00
Valkenswaard Falcons MSE-1

74

75

Vido MSE-1
zaterdag 20 januari
 19:00
19:00
Marathon MSE-2

110

77

Attacus MSE 3 *
zaterdag 20 januari
 20:15
20:15
Akros MSE-1

65

43

BC Kimbria MSE 2 *
zaterdag 20 januari
 19:00
19:00
BC Deurne Pioniers MSE-1

66

74

Achilles '71 MSE-3
zondag 14 januari
 15:15
15:15
Vido MSE-1

69

79

Den Dungk MSE-1 (K)
zondag 14 januari
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

70

52

Akros MSE-1
zondag 14 januari
 17:00
17:00
BC Kimbria MSE 2 *

68

52

Marathon MSE-2
zaterdag 13 januari
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

93

63

Valkenswaard Falcons MSE-1
zaterdag 13 januari
 19:30
19:30
OBC MSE-1

94

67

BC Deurne Pioniers MSE-1
zaterdag 16 december
 20:15
20:15
Akros MSE-1

69

50

Valkenswaard Falcons MSE-1
zondag 10 december
 17:00
17:00
BC Kimbria MSE 2 *

60

71

Valkenswaard Falcons MSE-1
zondag 10 december
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

85

45

Marathon MSE-2
zaterdag 9 december
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

89

92

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 9 december
 16:15
16:15
OBC MSE-1

69

85

Akros MSE-1
zaterdag 9 december
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

106

110

Vido MSE-1
zondag 3 december
 15:15
15:15
Vido MSE-1

20

0

BC Kimbria MSE 2 *
zondag 3 december
 19:15
19:15
Den Dungk MSE-1 (K)

89

85

Attacus MSE 3 *
zaterdag 2 december
 20:30
20:30
BC Deurne Pioniers MSE-1

80

70

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zaterdag 2 december
 18:15
18:15
Valkenswaard Falcons MSE-1

60

74

Achilles '71 MSE-3
zaterdag 2 december
 20:00
20:00
Marathon MSE-2

68

79

OBC MSE-1
zondag 26 november
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

68

61

Akros MSE-1
zondag 26 november
 15:00
15:00
BC Kimbria MSE 2 *

83

60

Attacus MSE 3 *
zondag 26 november
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

81

73

Vido MSE-1
zaterdag 25 november
 20:30
20:30
BC Deurne Pioniers MSE-1

85

89

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 25 november
 17:45
17:45
OBC MSE-1

62

71

Valkenswaard Falcons MSE-1
zondag 19 november
 15:15
15:15
Vido MSE-1

77

72

OBC MSE-1
zondag 19 november
 19:30
19:30
Den Dungk MSE-1 (K)

63

49

BC Kimbria MSE 2 *
zaterdag 18 november
 20:30
20:30
Akros MSE-1

88

63

BC Deurne Pioniers MSE-1
zaterdag 18 november
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

50

71

Achilles '71 MSE-3
zaterdag 18 november
 19:00
19:00
Marathon MSE-2

67

68

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zondag 12 november
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

64

59

BC Kimbria MSE 2 *
zondag 12 november
 18:30
18:30
Basketbal Academie Limburg MSE-4

74

57

Valkenswaard Falcons MSE-1
zaterdag 11 november
 18:45
18:45
Akros MSE-1

58

77

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 11 november
 19:45
19:45
BC Deurne Pioniers MSE-1

78

68

Marathon MSE-2
zaterdag 11 november
 16:30
16:30
OBC MSE-1

94

51

Attacus MSE 3 *
zondag 5 november
 17:30
17:30
Den Dungk MSE-1 (K)

81

58

Achilles '71 MSE-3
zondag 5 november
 15:15
15:15
BC Kimbria MSE 2 *

95

79

OBC MSE-1
zondag 5 november
 17:00
17:00
Vido MSE-1

90

83

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zaterdag 4 november
 14:15
14:15
Valkenswaard Falcons MSE-1

64

87

BC Deurne Pioniers MSE-1
zaterdag 4 november
 19:00
19:00
Marathon MSE-2

64

73

Akros MSE-1
zondag 29 oktober
 13:00
13:00
Marathon MSE-2

74

98

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 28 oktober
 20:30
20:30
BC Deurne Pioniers MSE-1

89

83

Vido MSE-1
zaterdag 28 oktober
 18:00
18:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

100

65

Attacus MSE 3 *
zaterdag 28 oktober
 17:15
17:15
OBC MSE-1

71

53

Achilles '71 MSE-3
zondag 22 oktober
 11:15
11:15
Vido MSE-1

89

81

Valkenswaard Falcons MSE-1
zaterdag 21 oktober
 19:30
19:30
BC Deurne Pioniers MSE-1

41

66

BC Kimbria MSE 2 *
zondag 8 oktober
 15:15
15:15
Vido MSE-1

57

80

Akros MSE-1
zondag 8 oktober
 18:00
18:00
Den Dungk MSE-1 (K)

92

56

OBC MSE-1
zondag 8 oktober
 15:00
15:00
BC Kimbria MSE 2 *

63

77

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zaterdag 7 oktober
 20:00
20:00
Valkenswaard Falcons MSE-1

80

54

Marathon MSE-2
zaterdag 7 oktober
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

0

20

BC Deurne Pioniers MSE-1
zondag 1 oktober
 13:00
13:00
Marathon MSE-2

68

80

Vido MSE-1
zaterdag 30 september
 20:15
20:15
Akros MSE-1

60

47

Attacus MSE 3 *
zaterdag 30 september
 20:00
20:00
Valkenswaard Falcons MSE-1

62

75

Den Dungk MSE-1 (K)
zaterdag 30 september
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE-4

62

80

Achilles '71 MSE-3
zondag 24 september
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-3

64

63

BC Deurne Pioniers MSE-1
zondag 24 september
 17:00
17:00
BC Kimbria MSE 2 *

60

75

Akros MSE-1
zaterdag 23 september
 17:30
17:30
OBC MSE-1

84

75

Basketbal Academie Limburg MSE-4
zaterdag 23 september
 17:00
17:00
Attacus MSE 3 *

69

74

Marathon MSE-2
zondag 17 september
 19:30
19:30
Den Dungk MSE-1 (K)

100

81

Vido MSE-1
zondag 17 september
 13:00
13:00
Marathon MSE-2

76

74

BC Kimbria MSE 2 *
zaterdag 16 september
 20:00
20:00
Valkenswaard Falcons MSE-1

65

52

Attacus MSE 3 *
zaterdag 16 september
 21:00
21:00
BC Deurne Pioniers MSE-1

79

60

OBC MSE-1
zaterdag 16 september
 20:15
20:15
Akros MSE-1

67

72

Achilles '71 MSE-3