!
Achilles '71 logo
Competities

Achilles '71 / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC Bladel MSE-2 22 38 1424 995
2 Gennep Cougars MSE-2 22 36 1479 984
3 BV Rush MSE-1 22 34 1403 941
4 Springfield MSE-3 22 30 1465 1186
5 Achilles '71 MSE-5 22 30 1460 1215
6 Akros MSE-2 22 26 1498 1197
7 Tantalus MSE-6 22 26 1393 1339
8 BC Deurne Pioniers MSE-2 22 12 1103 1488
9 Vido MSE-2 22 10 1197 1453
10 Oirschot MSE 1 * 22 8 1018 1397
11 The Black Eagles MSE 6 * 22 4 981 1432
12 BV Schijndel MSE-2 22 4 898 1692
woensdag 24 april
 20:30
20:30
BV Rush MSE-1

107

34

The Black Eagles MSE 6 *
zondag 21 april
 10:30
10:30
Oirschot MSE 1 *

72

67

BC Deurne Pioniers MSE-2
zaterdag 20 april
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

68

55

Gennep Cougars MSE-2
zaterdag 20 april
 13:00
13:00
Achilles '71 MSE-5

66

52

The Black Eagles MSE 6 *
zondag 14 april
 11:15
11:15
Vido MSE-2

41

64

Tantalus MSE-6
zaterdag 13 april
 13:30
13:30
Oirschot MSE 1 *

77

79

Achilles '71 MSE-5
zaterdag 13 april
 19:00
19:00
BC Deurne Pioniers MSE-2

59

49

BV Schijndel MSE-2
zaterdag 13 april
 18:45
18:45
Akros MSE-2

72

78

Springfield MSE-3
zondag 7 april
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-5

102

52

BC Deurne Pioniers MSE-2
zondag 7 april
 15:30
15:30
BV Schijndel MSE-2

23

54

BC Bladel MSE-2
zondag 7 april
 13:30
13:30
Tantalus MSE-6

61

47

Oirschot MSE 1 *
zaterdag 6 april
 20:00
20:00
Springfield MSE-3

69

53

Vido MSE-2
zaterdag 6 april
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE 6 *

20

0

Akros MSE-2
zaterdag 6 april
 12:45
12:45
Gennep Cougars MSE-2

60

49

BV Rush MSE-1
zaterdag 30 maart
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE 6 *

67

78

Tantalus MSE-6
zondag 24 maart
 13:30
13:30
Tantalus MSE-6

80

58

Springfield MSE-3
zondag 24 maart
 13:15
13:15
Vido MSE-2

75

50

The Black Eagles MSE 6 *
zaterdag 23 maart
 18:15
18:15
Akros MSE-2

83

63

Gennep Cougars MSE-2
zaterdag 23 maart
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

89

29

BV Schijndel MSE-2
vrijdag 22 maart
 21:00
21:00
BC Bladel MSE-2

65

56

Achilles '71 MSE-5
zondag 17 maart
 13:15
13:15
Springfield MSE-3

94

46

Oirschot MSE 1 *
zondag 17 maart
 12:45
12:45
Gennep Cougars MSE-2

68

56

Vido MSE-2
zondag 17 maart
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-5

56

51

BV Rush MSE-1
zaterdag 16 maart
 18:30
18:30
BC Deurne Pioniers MSE-2

45

73

BC Bladel MSE-2
zaterdag 16 maart
 17:00
17:00
BV Schijndel MSE-2

50

82

Akros MSE-2
zondag 10 maart
 13:30
13:30
Tantalus MSE-6

47

72

Gennep Cougars MSE-2
zondag 10 maart
 13:15
13:15
Vido MSE-2

103

36

BV Schijndel MSE-2
zondag 10 maart
 10:30
10:30
Oirschot MSE 1 *

49

73

BC Bladel MSE-2
zaterdag 9 maart
 18:15
18:15
Akros MSE-2

59

76

Achilles '71 MSE-5
zaterdag 9 maart
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

75

29

BC Deurne Pioniers MSE-2
vrijdag 8 maart
 21:15
21:15
Springfield MSE-3

78

46

The Black Eagles MSE 6 *
zondag 3 maart
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-5

61

53

Vido MSE-2
zondag 3 maart
 12:45
12:45
Gennep Cougars MSE-2

58

47

Springfield MSE-3
zaterdag 2 maart
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

46

51

BV Rush MSE-1
zaterdag 2 maart
 17:30
17:30
BV Schijndel MSE-2

43

49

Tantalus MSE-6
zaterdag 2 maart
 17:15
17:15
BC Deurne Pioniers MSE-2

46

78

Akros MSE-2
zaterdag 2 maart
 16:00
16:00
The Black Eagles MSE 6 *

37

58

Oirschot MSE 1 *
dinsdag 27 februari
 20:30
20:30
Akros MSE-2

59

54

BC Bladel MSE-2
zondag 25 februari
 13:30
13:30
Oirschot MSE 1 *

37

60

BV Rush MSE-1
zondag 25 februari
 13:15
13:15
Vido MSE-2

75

46

BC Deurne Pioniers MSE-2
zaterdag 24 februari
 18:00
18:00
Tantalus MSE-6

63

84

Achilles '71 MSE-5
zaterdag 24 februari
 17:00
17:00
Springfield MSE-3

89

32

BV Schijndel MSE-2
zaterdag 24 februari
 16:00
16:00
The Black Eagles MSE 6 *

37

61

Gennep Cougars MSE-2
zondag 18 februari
 11:15
11:15
Gennep Cougars MSE-2

20

0

Oirschot MSE 1 *
zaterdag 17 februari
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

58

55

Springfield MSE-3
zondag 4 februari
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-5

51

59

Springfield MSE-3
zaterdag 3 februari
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

83

41

Vido MSE-2
zaterdag 3 februari
 17:00
17:00
BC Deurne Pioniers MSE-2

47

81

Tantalus MSE-6
zaterdag 3 februari
 16:15
16:15
BV Schijndel MSE-2

56

53

The Black Eagles MSE 6 *
zaterdag 3 februari
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

70

50

Akros MSE-2
zondag 28 januari
 16:15
16:15
Springfield MSE-3

85

50

BC Deurne Pioniers MSE-2
zondag 28 januari
 13:30
13:30
Tantalus MSE-6

66

83

BC Bladel MSE-2
zondag 28 januari
 13:15
13:15
Vido MSE-2

36

72

BV Rush MSE-1
zondag 28 januari
 11:00
11:00
Gennep Cougars MSE-2

110

43

BV Schijndel MSE-2
zaterdag 27 januari
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE 6 *

50

74

Achilles '71 MSE-5
zondag 21 januari
 19:00
19:00
Achilles '71 MSE-5

72

62

Gennep Cougars MSE-2
zondag 21 januari
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

73

47

Tantalus MSE-6
zaterdag 20 januari
 18:15
18:15
Akros MSE-2

78

49

Vido MSE-2
zaterdag 20 januari
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

79

66

Springfield MSE-3
zaterdag 20 januari
 17:15
17:15
BC Deurne Pioniers MSE-2

80

52

The Black Eagles MSE 6 *
zaterdag 20 januari
 16:15
16:15
Oirschot MSE 1 *

49

56

BV Schijndel MSE-2
zondag 14 januari
 13:15
13:15
Vido MSE-2

60

77

Oirschot MSE 1 *
zondag 14 januari
 12:45
12:45
Gennep Cougars MSE-2

95

41

BC Deurne Pioniers MSE-2
zondag 14 januari
 11:30
11:30
Tantalus MSE-6

65

59

Akros MSE-2
zaterdag 13 januari
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE 6 *

50

80

BC Bladel MSE-2
zaterdag 13 januari
 20:30
20:30
Springfield MSE-3

43

44

BV Rush MSE-1
zaterdag 13 januari
 17:15
17:15
BV Schijndel MSE-2

45

73

Achilles '71 MSE-5
zondag 7 januari
 12:15
12:15
Oirschot MSE 1 *

51

66

Akros MSE-2
zaterdag 6 januari
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE 6 *

45

85

Springfield MSE-3
zaterdag 16 december
 18:15
18:15
Akros MSE-2

80

59

Tantalus MSE-6
zaterdag 16 december
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE 6 *

44

56

Vido MSE-2
zondag 10 december
 16:30
16:30
Tantalus MSE-6

62

57

Vido MSE-2
zondag 10 december
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-5

86

35

Oirschot MSE 1 *
zaterdag 9 december
 14:45
14:45
Springfield MSE-3

68

58

Akros MSE-2
zaterdag 9 december
 14:30
14:30
Gennep Cougars MSE-2

48

46

BC Bladel MSE-2
zaterdag 9 december
 13:15
13:15
BV Schijndel MSE-2

40

62

BC Deurne Pioniers MSE-2
zaterdag 9 december
 12:30
12:30
The Black Eagles MSE 6 *

32

66

BV Rush MSE-1
zondag 3 december
 13:15
13:15
Vido MSE-2

57

64

Springfield MSE-3
zondag 3 december
 11:45
11:45
Oirschot MSE 1 *

44

75

Tantalus MSE-6
zaterdag 2 december
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

50

43

Gennep Cougars MSE-2
zaterdag 2 december
 18:45
18:45
BC Deurne Pioniers MSE-2

45

66

Achilles '71 MSE-5
zaterdag 2 december
 18:15
18:15
Akros MSE-2

83

39

The Black Eagles MSE 6 *
zaterdag 2 december
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

97

47

BV Schijndel MSE-2
zondag 26 november
 13:15
13:15
Springfield MSE-3

74

62

Tantalus MSE-6
zondag 26 november
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-5

34

58

BC Bladel MSE-2
zondag 26 november
 11:00
11:00
Gennep Cougars MSE-2

59

47

Akros MSE-2
zaterdag 25 november
 18:45
18:45
BC Deurne Pioniers MSE-2

62

51

Oirschot MSE 1 *
zaterdag 25 november
 17:15
17:15
BV Schijndel MSE-2

24

66

BV Rush MSE-1
zondag 19 november
 15:45
15:45
Oirschot MSE 1 *

33

61

Springfield MSE-3
zondag 19 november
 15:30
15:30
Tantalus MSE-6

86

62

The Black Eagles MSE 6 *
zondag 19 november
 13:15
13:15
Vido MSE-2

49

107

Gennep Cougars MSE-2
zaterdag 18 november
 18:30
18:30
Akros MSE-2

123

40

BV Schijndel MSE-2
zaterdag 18 november
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

71

35

BC Deurne Pioniers MSE-2
zaterdag 18 november
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

62

40

Achilles '71 MSE-5
zondag 12 november
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-5

59

64

Akros MSE-2
zondag 12 november
 11:00
11:00
Gennep Cougars MSE-2

77

35

Tantalus MSE-6
zaterdag 11 november
 18:00
18:00
BC Deurne Pioniers MSE-2

48

67

BV Rush MSE-1
zaterdag 11 november
 15:00
15:00
BV Schijndel MSE-2

40

70

Vido MSE-2
zondag 5 november
 15:15
15:15
Vido MSE-2

60

74

Achilles '71 MSE-5
zondag 5 november
 16:15
16:15
Springfield MSE-3

45

64

Gennep Cougars MSE-2
zondag 5 november
 13:30
13:30
Tantalus MSE-6

73

44

BV Schijndel MSE-2
zondag 5 november
 12:15
12:15
Oirschot MSE 1 *

52

62

The Black Eagles MSE 6 *
zaterdag 4 november
 13:30
13:30
BV Rush MSE-1

47

61

BC Bladel MSE-2
zaterdag 4 november
 19:45
19:45
Akros MSE-2

59

51

BC Deurne Pioniers MSE-2
zondag 29 oktober
 11:00
11:00
Gennep Cougars MSE-2

70

35

The Black Eagles MSE 6 *
zondag 29 oktober
 17:15
17:15
BV Schijndel MSE-2

44

81

Springfield MSE-3
zondag 29 oktober
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-5

62

56

Tantalus MSE-6
zaterdag 28 oktober
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

74

72

Akros MSE-2
zaterdag 28 oktober
 14:00
14:00
BV Rush MSE-1

70

27

Oirschot MSE 1 *
zaterdag 28 oktober
 18:45
18:45
BC Deurne Pioniers MSE-2

57

30

Vido MSE-2
zondag 22 oktober
 13:15
13:15
Vido MSE-2

53

98

Akros MSE-2
zondag 22 oktober
 11:30
11:30
Tantalus MSE-6

65

59

BV Rush MSE-1
zaterdag 14 oktober
 19:00
19:00
Akros MSE-2

45

42

BV Rush MSE-1
zaterdag 14 oktober
 14:45
14:45
BC Bladel MSE-2

66

32

Oirschot MSE 1 *
zondag 8 oktober
 13:30
13:30
Tantalus MSE-6

73

49

BC Deurne Pioniers MSE-2
zondag 8 oktober
 12:15
12:15
Oirschot MSE 1 *

32

62

Gennep Cougars MSE-2
zondag 8 oktober
 13:15
13:15
Vido MSE-2

37

68

BC Bladel MSE-2
zaterdag 7 oktober
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE 6 *

70

47

BV Schijndel MSE-2
zaterdag 7 oktober
 15:00
15:00
Springfield MSE-3

58

53

Achilles '71 MSE-5
zaterdag 30 september
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

57

46

Tantalus MSE-6
zaterdag 30 september
 17:00
17:00
BV Schijndel MSE-2

33

90

Gennep Cougars MSE-2
zaterdag 30 september
 15:00
15:00
BV Rush MSE-1

75

34

Vido MSE-2
zaterdag 30 september
 18:45
18:45
BC Deurne Pioniers MSE-2

53

72

Springfield MSE-3
zaterdag 30 september
 18:15
18:15
Akros MSE-2

83

31

Oirschot MSE 1 *
zondag 24 september
 15:30
15:30
BV Schijndel MSE-2

45

58

Oirschot MSE 1 *
zondag 24 september
 13:15
13:15
Springfield MSE-3

36

48

BC Bladel MSE-2
zaterdag 23 september
 14:15
14:15
The Black Eagles MSE 6 *

44

54

BC Deurne Pioniers MSE-2
zaterdag 23 september
 15:30
15:30
Gennep Cougars MSE-2

57

44

Achilles '71 MSE-5
zondag 17 september
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-5

92

32

BV Schijndel MSE-2
zondag 17 september
 12:15
12:15
Oirschot MSE 1 *

60

52

Vido MSE-2
zaterdag 16 september
 18:15
18:15
BC Bladel MSE-2

20

0

The Black Eagles MSE 6 *
zaterdag 16 september
 19:15
19:15
BC Deurne Pioniers MSE-2

25

78

Gennep Cougars MSE-2