!
Achilles '71 logo
Competities

Achilles '71 / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Springfield '75 MSE-1 (K) 20 40 1332 891
2 Basketbal Academie Limburg MSE 6 * 20 28 1360 943
3 Venlo Sport Crusaders MSE-1 20 28 1304 1136
4 E.B.C.G. MSE-2 20 24 1192 952
5 Yellow Sox MSE-2 20 24 1111 1132
6 Valkenswaard Falcons MSE-2 20 16 1021 1010
7 BC Heeze MSE-2 20 16 1127 1210
8 Achilles '71 MSE-6 20 16 942 1178
9 BC Lieshout MSE 2 * 20 8 971 1281
10 Jumping Giants MSE 3 20 6 819 1241
11 BC Bumpers MSE 2 ** 20 6 999 1204
zondag 21 april
 14:30
14:30
Jumping Giants MSE 3

42

74

Valkenswaard Falcons MSE-2
zaterdag 20 april
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

44

71

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zaterdag 20 april
 11:00
11:00
BC Bumpers MSE 2 **

83

57

BC Heeze MSE-2
zondag 14 april
 18:30
18:30
BC Heeze MSE-2

66

69

Yellow Sox MSE-2
zondag 14 april
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-6

34

64

Jumping Giants MSE 3
zondag 14 april
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

64

52

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zaterdag 13 april
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

62

69

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zaterdag 13 april
 18:00
18:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

63

62

BC Lieshout MSE 2 *
zaterdag 13 april
 11:00
11:00
BC Bumpers MSE 2 **

50

65

Achilles '71 MSE-6
zondag 7 april
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-6

18

78

E.B.C.G. MSE-2
zondag 7 april
 12:00
12:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

89

38

Jumping Giants MSE 3
zaterdag 6 april
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

20

0

BC Bumpers MSE 2 **
zaterdag 6 april
 18:00
18:00
Yellow Sox MSE-2

49

67

Springfield '75 MSE-1 (K)
zaterdag 6 april
 16:15
16:15
BC Lieshout MSE 2 *

64

60

BC Heeze MSE-2
zaterdag 30 maart
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

58

49

Valkenswaard Falcons MSE-2
zondag 24 maart
 14:30
14:30
Jumping Giants MSE 3

64

68

Achilles '71 MSE-6
zondag 24 maart
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

87

47

BC Bumpers MSE 2 **
zaterdag 23 maart
 18:00
18:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

50

59

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zaterdag 23 maart
 17:15
17:15
Yellow Sox MSE-2

56

35

BC Lieshout MSE 2 *
zondag 17 maart
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-6

34

67

Valkenswaard Falcons MSE-2
zondag 17 maart
 12:00
12:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

64

47

BC Heeze MSE-2
zaterdag 16 maart
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

104

49

Jumping Giants MSE 3
zaterdag 16 maart
 16:15
16:15
BC Lieshout MSE 2 *

55

81

Springfield '75 MSE-1 (K)
zaterdag 16 maart
 11:00
11:00
BC Bumpers MSE 2 **

47

59

E.B.C.G. MSE-2
zondag 10 maart
 18:30
18:30
BC Heeze MSE-2

73

34

Achilles '71 MSE-6
zondag 10 maart
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

20

0

BC Bumpers MSE 2 **
zondag 10 maart
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

51

43

E.B.C.G. MSE-2
zaterdag 9 maart
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE-2

58

65

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zaterdag 9 maart
 18:15
18:15
Valkenswaard Falcons MSE-2

46

69

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zondag 3 maart
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-6

35

57

Yellow Sox MSE-2
zondag 3 maart
 10:00
10:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

63

37

BC Lieshout MSE 2 *
zaterdag 2 maart
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

65

42

Jumping Giants MSE 3
zaterdag 2 maart
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

92

49

BC Heeze MSE-2
zaterdag 2 maart
 11:00
11:00
BC Bumpers MSE 2 **

44

33

Valkenswaard Falcons MSE-2
zondag 25 februari
 15:15
15:15
BC Heeze MSE-2

72

51

BC Bumpers MSE 2 **
zondag 25 februari
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

73

26

Jumping Giants MSE 3
zaterdag 24 februari
 20:00
20:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

38

36

E.B.C.G. MSE-2
zaterdag 24 februari
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE-2

55

51

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zaterdag 24 februari
 16:15
16:15
BC Lieshout MSE 2 *

50

75

Achilles '71 MSE-6
zondag 4 februari
 12:00
12:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

48

62

Springfield '75 MSE-1 (K)
zaterdag 3 februari
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

72

51

BC Heeze MSE-2
zaterdag 3 februari
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

119

43

BC Lieshout MSE 2 *
zaterdag 3 februari
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2 **

80

60

Yellow Sox MSE-2
zondag 28 januari
 18:15
18:15
BC Heeze MSE-2

44

42

Jumping Giants MSE 3
zondag 28 januari
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

75

53

Valkenswaard Falcons MSE-2
zondag 28 januari
 10:00
10:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

64

54

Achilles '71 MSE-6
zaterdag 27 januari
 18:00
18:00
Yellow Sox MSE-2

36

55

E.B.C.G. MSE-2
zaterdag 27 januari
 16:15
16:15
BC Lieshout MSE 2 *

69

57

BC Bumpers MSE 2 **
zondag 21 januari
 14:30
14:30
Jumping Giants MSE 3

38

68

Yellow Sox MSE-2
zondag 21 januari
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

78

49

Achilles '71 MSE-6
zaterdag 20 januari
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

85

36

BC Lieshout MSE 2 *
zaterdag 20 januari
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

82

64

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zaterdag 20 januari
 18:00
18:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

40

46

BC Heeze MSE-2
zondag 14 januari
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-6

50

72

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zondag 14 januari
 13:45
13:45
BC Heeze MSE-2

56

69

Springfield '75 MSE-1 (K)
zondag 14 januari
 12:00
12:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

86

63

BC Bumpers MSE 2 **
zaterdag 13 januari
 18:15
18:15
Yellow Sox MSE-2

60

53

Valkenswaard Falcons MSE-2
zaterdag 13 januari
 18:00
18:00
BC Lieshout MSE 2 *

70

48

Jumping Giants MSE 3
zaterdag 16 december
 18:00
18:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

68

37

Jumping Giants MSE 3
zaterdag 16 december
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2 **

43

102

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zondag 10 december
 10:00
10:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

62

64

E.B.C.G. MSE-2
zondag 10 december
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE-6

44

28

BC Bumpers MSE 2 **
zaterdag 9 december
 17:30
17:30
Yellow Sox MSE-2

76

73

BC Heeze MSE-2
zaterdag 9 december
 16:15
16:15
BC Lieshout MSE 2 *

49

23

Valkenswaard Falcons MSE-2
zaterdag 9 december
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

56

59

Springfield '75 MSE-1 (K)
zondag 3 december
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

56

64

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zondag 3 december
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

82

48

Yellow Sox MSE-2
zondag 3 december
 17:00
17:00
BC Heeze MSE-2

59

49

BC Lieshout MSE 2 *
zaterdag 2 december
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

76

41

Achilles '71 MSE-6
zondag 26 november
 10:00
10:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

56

42

Valkenswaard Falcons MSE-2
zaterdag 25 november
 16:15
16:15
BC Lieshout MSE 2 *

60

32

Yellow Sox MSE-2
zaterdag 25 november
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2 **

77

79

Springfield '75 MSE-1 (K)
zaterdag 25 november
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

60

52

E.B.C.G. MSE-2
zondag 19 november
 17:30
17:30
Jumping Giants MSE 3

27

80

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zondag 19 november
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

20

0

BC Lieshout MSE 2 *
zondag 19 november
 18:45
18:45
BC Heeze MSE-2

68

66

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zaterdag 18 november
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

65

49

BC Bumpers MSE 2 **
zondag 12 november
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE-6

65

62

BC Heeze MSE-2
zondag 12 november
 10:00
10:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

84

65

Yellow Sox MSE-2
zaterdag 11 november
 11:00
11:00
BC Bumpers MSE 2 **

67

50

Jumping Giants MSE 3
zaterdag 11 november
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

49

62

Springfield '75 MSE-1 (K)
zondag 5 november
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

25

51

E.B.C.G. MSE-2
zondag 5 november
 18:30
18:30
BC Heeze MSE-2

54

75

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zaterdag 4 november
 12:15
12:15
Valkenswaard Falcons MSE-2

65

41

BC Bumpers MSE 2 **
zaterdag 4 november
 18:00
18:00
BC Lieshout MSE 2 *

45

81

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zaterdag 4 november
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE-2

48

44

Achilles '71 MSE-6
zondag 29 oktober
 11:30
11:30
Jumping Giants MSE 3

17

73

Springfield '75 MSE-1 (K)
zondag 29 oktober
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-6

60

54

BC Lieshout MSE 2 *
zaterdag 28 oktober
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

68

66

Yellow Sox MSE-2
zaterdag 28 oktober
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

52

39

Valkenswaard Falcons MSE-2
zaterdag 21 oktober
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 6 *

0

20

Achilles '71 MSE-6
zaterdag 14 oktober
 18:00
18:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

72

46

Achilles '71 MSE-6
zondag 8 oktober
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

58

42

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zondag 8 oktober
 13:45
13:45
BC Heeze MSE-2

59

45

E.B.C.G. MSE-2
zaterdag 7 oktober
 16:15
16:15
BC Lieshout MSE 2 *

48

73

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zaterdag 7 oktober
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE-2

54

46

BC Bumpers MSE 2 **
zondag 1 oktober
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-6

73

53

Venlo Sport Crusaders MSE-1
zondag 1 oktober
 14:00
14:00
Jumping Giants MSE 3

33

51

BC Heeze MSE-2
zaterdag 30 september
 18:00
18:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

44

59

Springfield '75 MSE-1 (K)
zaterdag 30 september
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2 **

70

53

BC Lieshout MSE 2 *
zaterdag 30 september
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE-2

49

59

Yellow Sox MSE-2
zondag 24 september
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE-6

33

68

Springfield '75 MSE-1 (K)
zondag 24 september
 12:00
12:00
Venlo Sport Crusaders MSE-1

61

56

Basketbal Academie Limburg MSE 6 *
zondag 24 september
 15:00
15:00
BC Heeze MSE-2

33

56

Valkenswaard Falcons MSE-2
zaterdag 23 september
 13:45
13:45
BC Lieshout MSE 2 *

37

90

E.B.C.G. MSE-2
zaterdag 23 september
 17:15
17:15
Yellow Sox MSE-2

43

35

Jumping Giants MSE 3
zondag 17 september
 14:30
14:30
Jumping Giants MSE 3

66

55

BC Lieshout MSE 2 *
zondag 17 september
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE-1 (K)

65

47

BC Heeze MSE-2
zaterdag 16 september
 18:00
18:00
Valkenswaard Falcons MSE-2

46

52

Yellow Sox MSE-2
zaterdag 16 september
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2 **

56

64

Venlo Sport Crusaders MSE-1