!
Agathos logo
Competities

Agathos / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 The Black Eagles MSE-3 21 36 1462 1193
2 TSBV Pendragon MSE-3 21 34 1584 1311
3 Barons MSE-3 20 24 1539 1423
4 EBBC MSE-2 20 24 1369 1290
5 B.C. Virtus MSE-2 20 22 1266 1260
6 EVBV Octopus MSE 2 * 20 18 1316 1380
7 ABC Basketball MSE-1 20 16 1358 1461
8 Agathos MSE-1 20 14 1335 1442
9 Smokkelhoek MSE-1 20 14 1456 1429
10 Tantalus MSE-3 20 8 1233 1417
11 E.L.B.C. MSE 1 * 20 6 1159 1471
zondag 12 mei
 17:30
17:30
The Black Eagles MSE-3

76

56

TSBV Pendragon MSE-3
maandag 29 april
 19:00
19:00
Smokkelhoek MSE-1

75

76

TSBV Pendragon MSE-3
zondag 21 april
 15:30
15:30
Tantalus MSE-3

68

73

EBBC MSE-2
zaterdag 20 april
 18:45
18:45
Smokkelhoek MSE-1

100

57

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 20 april
 16:00
16:00
EBBC MSE-2

20

0

Tantalus MSE-3
vrijdag 19 april
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

101

69

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 13 april
 16:30
16:30
The Black Eagles MSE-3

66

58

EBBC MSE-2
zaterdag 13 april
 14:30
14:30
Agathos MSE-1

69

58

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 13 april
 13:45
13:45
E.L.B.C. MSE 1 *

67

99

Smokkelhoek MSE-1
vrijdag 12 april
 20:00
20:00
Tantalus MSE-3

76

83

Barons MSE-3
zaterdag 6 april
 19:30
19:30
Smokkelhoek MSE-1

89

75

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 6 april
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

75

64

Tantalus MSE-3
zaterdag 6 april
 17:30
17:30
Barons MSE-3

84

77

The Black Eagles MSE-3
zaterdag 6 april
 17:00
17:00
EBBC MSE-2

84

49

E.L.B.C. MSE 1 *
vrijdag 5 april
 20:00
20:00
B.C. Virtus MSE-2

59

82

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 23 maart
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 2 *

71

59

EBBC MSE-2
zaterdag 23 maart
 14:30
14:30
Agathos MSE-1

66

56

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 23 maart
 13:45
13:45
E.L.B.C. MSE 1 *

54

67

Barons MSE-3
zaterdag 23 maart
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE-3

89

68

ABC Basketball MSE-1
vrijdag 22 maart
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

94

66

Tantalus MSE-3
zaterdag 16 maart
 16:15
16:15
The Black Eagles MSE-3

77

44

Tantalus MSE-3
zaterdag 16 maart
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-1

92

49

E.L.B.C. MSE 1 *
zaterdag 16 maart
 15:15
15:15
EBBC MSE-2

68

57

Agathos MSE-1
zaterdag 16 maart
 14:00
14:00
Barons MSE-3

86

57

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 9 maart
 16:30
16:30
Agathos MSE-1

76

71

Barons MSE-3
zaterdag 9 maart
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 2 *

84

64

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 9 maart
 15:30
15:30
B.C. Virtus MSE-2

83

73

EBBC MSE-2
zaterdag 9 maart
 13:45
13:45
E.L.B.C. MSE 1 *

68

60

Tantalus MSE-3
vrijdag 8 maart
 18:45
18:45
TSBV Pendragon MSE-3

57

68

The Black Eagles MSE-3
zondag 3 maart
 13:30
13:30
Tantalus MSE-3

83

81

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 2 maart
 17:45
17:45
Barons MSE-3

71

83

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 2 maart
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

67

59

Agathos MSE-1
zaterdag 2 maart
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE-3

20

0

E.L.B.C. MSE 1 *
zaterdag 24 februari
 19:15
19:15
Smokkelhoek MSE-1

74

66

EBBC MSE-2
zaterdag 24 februari
 17:00
17:00
B.C. Virtus MSE-2

77

57

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 24 februari
 14:30
14:30
Agathos MSE-1

73

68

Tantalus MSE-3
zaterdag 24 februari
 14:15
14:15
EVBV Octopus MSE 2 *

0

20

The Black Eagles MSE-3
vrijdag 23 februari
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

96

46

E.L.B.C. MSE 1 *
zaterdag 17 februari
 18:45
18:45
Smokkelhoek MSE-1

58

60

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 17 februari
 15:15
15:15
B.C. Virtus MSE-2

39

59

Barons MSE-3
zaterdag 3 februari
 15:15
15:15
EBBC MSE-2

61

71

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 3 februari
 14:15
14:15
Barons MSE-3

72

56

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 3 februari
 14:15
14:15
The Black Eagles MSE-3

108

70

Agathos MSE-1
zaterdag 3 februari
 13:30
13:30
Tantalus MSE-3

71

69

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 3 februari
 12:00
12:00
E.L.B.C. MSE 1 *

61

81

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 27 januari
 17:00
17:00
EBBC MSE-2

76

71

Barons MSE-3
zaterdag 27 januari
 16:30
16:30
Agathos MSE-1

69

60

E.L.B.C. MSE 1 *
vrijdag 26 januari
 20:00
20:00
B.C. Virtus MSE-2

66

44

The Black Eagles MSE-3
vrijdag 26 januari
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

76

39

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 20 januari
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

62

69

EBBC MSE-2
zaterdag 20 januari
 17:30
17:30
Tantalus MSE-3

71

68

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 20 januari
 15:40
15:40
E.L.B.C. MSE 1 *

66

68

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 20 januari
 14:15
14:15
EVBV Octopus MSE 2 *

84

78

Agathos MSE-1
vrijdag 19 januari
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

77

63

Barons MSE-3
zaterdag 13 januari
 19:15
19:15
Barons MSE-3

81

79

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 13 januari
 18:45
18:45
Smokkelhoek MSE-1

68

71

The Black Eagles MSE-3
zaterdag 13 januari
 15:15
15:15
B.C. Virtus MSE-2

62

52

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 13 januari
 14:30
14:30
Agathos MSE-1

54

68

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 16 december
 18:45
18:45
Smokkelhoek MSE-1

66

57

Tantalus MSE-3
zaterdag 16 december
 16:00
16:00
ABC Basketball MSE-1

76

51

EVBV Octopus MSE 2 *
donderdag 14 december
 20:00
20:00
EBBC MSE-2

66

45

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 9 december
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

67

58

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 9 december
 15:45
15:45
Barons MSE-3

102

71

Tantalus MSE-3
zaterdag 9 december
 15:15
15:15
EBBC MSE-2

60

75

The Black Eagles MSE-3
zaterdag 9 december
 13:45
13:45
B.C. Virtus MSE-2

59

51

Agathos MSE-1
zaterdag 2 december
 14:15
14:15
EVBV Octopus MSE 2 *

76

69

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 2 december
 14:00
14:00
Tantalus MSE-3

82

68

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 2 december
 13:45
13:45
E.L.B.C. MSE 1 *

61

94

EBBC MSE-2
zaterdag 2 december
 12:45
12:45
The Black Eagles MSE-3

74

62

Barons MSE-3
zondag 26 november
 11:30
11:30
Tantalus MSE-3

48

61

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 25 november
 21:00
21:00
Smokkelhoek MSE-1

86

80

Agathos MSE-1
zaterdag 25 november
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

60

88

The Black Eagles MSE-3
zaterdag 25 november
 15:15
15:15
EBBC MSE-2

90

72

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 25 november
 14:15
14:15
Barons MSE-3

97

69

E.L.B.C. MSE 1 *
zondag 19 november
 11:30
11:30
Tantalus MSE-3

72

77

The Black Eagles MSE-3
zaterdag 18 november
 16:30
16:30
Agathos MSE-1

62

73

EBBC MSE-2
zaterdag 18 november
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 2 *

87

78

Barons MSE-3
zaterdag 18 november
 15:15
15:15
B.C. Virtus MSE-2

61

49

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 18 november
 13:45
13:45
E.L.B.C. MSE 1 *

71

48

ABC Basketball MSE-1
zondag 12 november
 13:30
13:30
Tantalus MSE-3

58

65

E.L.B.C. MSE 1 *
zaterdag 11 november
 16:15
16:15
The Black Eagles MSE-3

52

59

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 11 november
 15:15
15:15
Barons MSE-3

87

83

Agathos MSE-1
zondag 5 november
 14:15
14:15
EVBV Octopus MSE 2 *

70

52

Tantalus MSE-3
zaterdag 4 november
 14:30
14:30
Agathos MSE-1

80

57

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 4 november
 13:30
13:30
E.L.B.C. MSE 1 *

61

87

The Black Eagles MSE-3
vrijdag 3 november
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

96

75

Smokkelhoek MSE-1
zondag 29 oktober
 13:30
13:30
Tantalus MSE-3

77

69

Agathos MSE-1
zaterdag 28 oktober
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

68

48

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 28 oktober
 17:00
17:00
EBBC MSE-2

85

77

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 28 oktober
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE-3

77

69

EVBV Octopus MSE 2 *
zaterdag 28 oktober
 13:45
13:45
E.L.B.C. MSE 1 *

62

66

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 21 oktober
 20:30
20:30
Smokkelhoek MSE-1

65

74

E.L.B.C. MSE 1 *
vrijdag 20 oktober
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

76

59

Agathos MSE-1
zaterdag 14 oktober
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

67

87

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 14 oktober
 12:30
12:30
Agathos MSE-1

52

71

EVBV Octopus MSE 2 *
vrijdag 13 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE-3

72

51

B.C. Virtus MSE-2
zondag 8 oktober
 14:15
14:15
EVBV Octopus MSE 2 *

63

57

E.L.B.C. MSE 1 *
zaterdag 7 oktober
 20:30
20:30
Smokkelhoek MSE-1

77

78

Barons MSE-3
zaterdag 7 oktober
 16:30
16:30
Agathos MSE-1

53

75

The Black Eagles MSE-3
zaterdag 7 oktober
 15:30
15:30
B.C. Virtus MSE-2

58

45

Tantalus MSE-3
vrijdag 6 oktober
 19:00
19:00
TSBV Pendragon MSE-3

85

63

EBBC MSE-2
zaterdag 30 september
 18:30
18:30
The Black Eagles MSE-3

67

64

B.C. Virtus MSE-2
zaterdag 30 september
 17:00
17:00
Barons MSE-3

72

44

EBBC MSE-2
zaterdag 30 september
 13:15
13:15
EVBV Octopus MSE 2 *

81

74

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 30 september
 11:45
11:45
E.L.B.C. MSE 1 *

73

75

Agathos MSE-1
zaterdag 23 september
 15:45
15:45
Barons MSE-3

77

83

TSBV Pendragon MSE-3
zaterdag 23 september
 15:15
15:15
EBBC MSE-2

87

69

ABC Basketball MSE-1
zaterdag 23 september
 13:45
13:45
B.C. Virtus MSE-2

82

46

E.L.B.C. MSE 1 *
zaterdag 16 september
 17:45
17:45
ABC Basketball MSE-1

85

78

Barons MSE-3
zaterdag 16 september
 14:30
14:30
The Black Eagles MSE-3

74

62

Smokkelhoek MSE-1
zaterdag 16 september
 14:15
14:15
EVBV Octopus MSE 2 *

52

77

B.C. Virtus MSE-2