!
Alkm.Guardians logo
Competities

Alkm.Guardians / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 U.S. MSE-4 22 38 1504 1201
2 BC Triple ThreaT MSE-2 22 34 1689 1392
3 BC Schrobbelaar MSE-2 22 32 1659 1425
4 BV Amsterdam MSE-5 22 26 1393 1220
5 Alkm.Guardians MSE-1 22 22 1430 1366
6 Flashing Heiloo MSE-2 22 20 1288 1383
7 HBC MSE-1 22 20 1401 1442
8 VBC Akrides MSE-3 22 18 1409 1448
9 MBCA A'veen MSE-3 22 18 1396 1555
10 Landslake Lions MSE 2 * 22 16 1323 1463
11 BV Hoofddorp MSE-3 22 14 1307 1435
12 Hot Pepper Heat MSE 3 * 22 2 1172 1641
zaterdag 20 april
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE-2

60

52

HBC MSE-1
donderdag 18 april
 21:15
21:15
MBCA A'veen MSE-3

63

69

U.S. MSE-4
donderdag 18 april
 19:15
19:15
BC Schrobbelaar MSE-2

88

94

Landslake Lions MSE 2 *
zondag 14 april
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

77

73

MBCA A'veen MSE-3
zondag 14 april
 11:00
11:00
U.S. MSE-4

72

61

HBC MSE-1
zaterdag 13 april
 18:30
18:30
BV Amsterdam MSE-5

74

59

BC Triple ThreaT MSE-2
zaterdag 13 april
 18:00
18:00
Alkm.Guardians MSE-1

66

55

BV Hoofddorp MSE-3
zaterdag 13 april
 17:45
17:45
Hot Pepper Heat MSE 3 *

48

53

Flashing Heiloo MSE-2
vrijdag 12 april
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-3

67

74

BC Schrobbelaar MSE-2
donderdag 11 april
 20:00
20:00
HBC MSE-1

71

52

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zondag 7 april
 16:00
16:00
BC Triple ThreaT MSE-2

20

0

Landslake Lions MSE 2 *
zaterdag 6 april
 20:00
20:00
HBC MSE-1

59

67

Alkm.Guardians MSE-1
zaterdag 6 april
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE-2

73

65

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 6 april
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-2

73

69

BV Amsterdam MSE-5
vrijdag 5 april
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE-3

81

60

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 30 maart
 19:15
19:15
Flashing Heiloo MSE-2

59

83

BC Triple ThreaT MSE-2
zaterdag 30 maart
 18:00
18:00
Alkm.Guardians MSE-1

51

58

Landslake Lions MSE 2 *
zondag 24 maart
 16:30
16:30
U.S. MSE-4

91

79

BC Triple ThreaT MSE-2
zondag 24 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

79

89

BC Schrobbelaar MSE-2
zaterdag 23 maart
 18:45
18:45
BV Hoofddorp MSE-3

60

63

HBC MSE-1
zaterdag 23 maart
 18:00
18:00
Alkm.Guardians MSE-1

79

68

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 23 maart
 16:00
16:00
Hot Pepper Heat MSE 3 *

69

87

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 23 maart
 14:30
14:30
BV Amsterdam MSE-5

72

47

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 16 maart
 21:15
21:15
BC Triple ThreaT MSE-2

71

61

Alkm.Guardians MSE-1
zaterdag 16 maart
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE-2

75

54

Landslake Lions MSE 2 *
zaterdag 16 maart
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-2

77

61

U.S. MSE-4
zaterdag 16 maart
 12:30
12:30
VBC Akrides MSE-3

53

61

BV Amsterdam MSE-5
donderdag 14 maart
 21:15
21:15
MBCA A'veen MSE-3

65

59

BV Hoofddorp MSE-3
zondag 10 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

58

42

VBC Akrides MSE-3
zondag 10 maart
 11:00
11:00
U.S. MSE-4

77

37

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 9 maart
 20:00
20:00
HBC MSE-1

76

49

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 9 maart
 18:00
18:00
Alkm.Guardians MSE-1

90

97

BC Schrobbelaar MSE-2
zaterdag 9 maart
 17:45
17:45
Hot Pepper Heat MSE 3 *

51

64

BV Amsterdam MSE-5
zaterdag 9 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE-3

77

67

BC Triple ThreaT MSE-2
woensdag 6 maart
 20:30
20:30
MBCA A'veen MSE-3

69

51

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 2 maart
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE-2

83

70

Alkm.Guardians MSE-1
zaterdag 2 maart
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-2

85

42

BV Hoofddorp MSE-3
zaterdag 2 maart
 14:30
14:30
BV Amsterdam MSE-5

107

37

Landslake Lions MSE 2 *
zaterdag 2 maart
 14:30
14:30
BC Triple ThreaT MSE-2

81

53

HBC MSE-1
vrijdag 1 maart
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-3

53

82

U.S. MSE-4
zaterdag 17 februari
 16:30
16:30
Hot Pepper Heat MSE 3 *

70

82

HBC MSE-1
zaterdag 17 februari
 14:30
14:30
BV Amsterdam MSE-5

61

50

VBC Akrides MSE-3
zondag 11 februari
 17:30
17:30
HBC MSE-1

71

79

BC Schrobbelaar MSE-2
zondag 11 februari
 12:00
12:00
U.S. MSE-4

58

52

BV Amsterdam MSE-5
zaterdag 10 februari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE-3

50

37

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 10 februari
 18:00
18:00
Alkm.Guardians MSE-1

61

78

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 10 februari
 17:45
17:45
Hot Pepper Heat MSE 3 *

55

63

Landslake Lions MSE 2 *
vrijdag 9 februari
 20:30
20:30
MBCA A'veen MSE-3

92

78

BC Triple ThreaT MSE-2
zondag 4 februari
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

53

62

U.S. MSE-4
zaterdag 3 februari
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-2

88

47

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 3 februari
 17:00
17:00
BC Triple ThreaT MSE-2

92

52

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 3 februari
 16:30
16:30
BV Amsterdam MSE-5

57

56

Alkm.Guardians MSE-1
vrijdag 2 februari
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-3

68

57

BV Hoofddorp MSE-3
zondag 28 januari
 17:45
17:45
Hot Pepper Heat MSE 3 *

45

73

U.S. MSE-4
zondag 28 januari
 17:00
17:00
BC Triple ThreaT MSE-2

78

71

BC Schrobbelaar MSE-2
zaterdag 27 januari
 20:00
20:00
HBC MSE-1

76

63

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 27 januari
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE-3

59

52

BV Amsterdam MSE-5
donderdag 25 januari
 21:15
21:15
MBCA A'veen MSE-3

63

61

Flashing Heiloo MSE-2
zondag 21 januari
 15:30
15:30
U.S. MSE-4

84

63

Alkm.Guardians MSE-1
zondag 21 januari
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

71

43

BV Hoofddorp MSE-3
zaterdag 20 januari
 17:45
17:45
Hot Pepper Heat MSE 3 *

75

83

BC Schrobbelaar MSE-2
zaterdag 20 januari
 12:30
12:30
BV Amsterdam MSE-5

55

31

HBC MSE-1
vrijdag 19 januari
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-3

80

64

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 13 januari
 21:00
21:00
BC Triple ThreaT MSE-2

100

65

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 13 januari
 18:15
18:15
HBC MSE-1

78

47

Landslake Lions MSE 2 *
zaterdag 13 januari
 18:00
18:00
Alkm.Guardians MSE-1

92

45

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 13 januari
 16:00
16:00
BC Schrobbelaar MSE-2

98

71

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 13 januari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE-3

68

77

U.S. MSE-4
donderdag 11 januari
 21:15
21:15
MBCA A'veen MSE-3

57

56

BV Amsterdam MSE-5
zondag 10 december
 19:15
19:15
HBC MSE-1

59

76

U.S. MSE-4
zaterdag 9 december
 21:00
21:00
BC Triple ThreaT MSE-2

68

59

BV Amsterdam MSE-5
zaterdag 9 december
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE-2

67

46

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 9 december
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-2

82

70

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 9 december
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE-3

69

71

Alkm.Guardians MSE-1
vrijdag 8 december
 20:30
20:30
MBCA A'veen MSE-3

89

65

Landslake Lions MSE 2 *
zondag 3 december
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

66

76

BC Triple ThreaT MSE-2
zondag 3 december
 11:00
11:00
U.S. MSE-4

72

45

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 2 december
 19:45
19:45
Alkm.Guardians MSE-1

72

40

HBC MSE-1
zaterdag 2 december
 14:15
14:15
BV Amsterdam MSE-5

64

43

BC Schrobbelaar MSE-2
zaterdag 2 december
 13:00
13:00
Hot Pepper Heat MSE 3 *

76

57

BV Hoofddorp MSE-3
vrijdag 1 december
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-3

66

59

Flashing Heiloo MSE-2
zondag 26 november
 17:15
17:15
BC Triple ThreaT MSE-2

71

58

U.S. MSE-4
zaterdag 25 november
 18:15
18:15
HBC MSE-1

60

58

BV Hoofddorp MSE-3
zaterdag 25 november
 18:15
18:15
Flashing Heiloo MSE-2

60

49

BV Amsterdam MSE-5
zaterdag 25 november
 14:15
14:15
VBC Akrides MSE-3

20

0

Hot Pepper Heat MSE 3 *
donderdag 23 november
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE-3

62

87

Alkm.Guardians MSE-1
zondag 19 november
 16:45
16:45
U.S. MSE-4

56

40

BC Schrobbelaar MSE-2
zondag 19 november
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

47

42

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 18 november
 19:45
19:45
Alkm.Guardians MSE-1

55

66

BC Triple ThreaT MSE-2
zaterdag 18 november
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE-3

72

62

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 11 november
 21:00
21:00
BC Triple ThreaT MSE-2

87

71

BV Hoofddorp MSE-3
zaterdag 11 november
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE-2

43

61

U.S. MSE-4
zaterdag 11 november
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE-5

97

61

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 11 november
 16:00
16:00
BC Schrobbelaar MSE-2

0

20

Alkm.Guardians MSE-1
vrijdag 10 november
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-3

86

79

Landslake Lions MSE 2 *
donderdag 9 november
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE-3

77

72

HBC MSE-1
zondag 5 november
 18:00
18:00
HBC MSE-1

70

65

BC Triple ThreaT MSE-2
zondag 5 november
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

75

66

BV Amsterdam MSE-5
zondag 5 november
 11:00
11:00
U.S. MSE-4

63

62

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 4 november
 18:00
18:00
Alkm.Guardians MSE-1

60

52

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 4 november
 15:00
15:00
Hot Pepper Heat MSE 3 *

58

61

MBCA A'veen MSE-3
vrijdag 3 november
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE-3

52

73

BC Schrobbelaar MSE-2
woensdag 1 november
 21:00
21:00
Landslake Lions MSE 2 *

73

58

Alkm.Guardians MSE-1
zondag 22 oktober
 15:00
15:00
U.S. MSE-4

66

22

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 21 oktober
 19:45
19:45
Alkm.Guardians MSE-1

51

61

BV Amsterdam MSE-5
zondag 15 oktober
 11:00
11:00
Landslake Lions MSE 2 *

66

68

Hot Pepper Heat MSE 3 *
zaterdag 14 oktober
 21:15
21:15
BC Triple ThreaT MSE-2

101

69

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 14 oktober
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE-2

62

58

BV Hoofddorp MSE-3
zaterdag 14 oktober
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE-5

54

56

U.S. MSE-4
zaterdag 14 oktober
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-2

88

65

HBC MSE-1
vrijdag 13 oktober
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-3

76

64

Alkm.Guardians MSE-1
zondag 8 oktober
 11:00
11:00
U.S. MSE-4

73

50

Landslake Lions MSE 2 *
zaterdag 7 oktober
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE-5

62

56

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 7 oktober
 20:00
20:00
HBC MSE-1

65

73

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 7 oktober
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE-3

58

52

VBC Akrides MSE-3
zaterdag 7 oktober
 13:00
13:00
Hot Pepper Heat MSE 3 *

51

108

BC Triple ThreaT MSE-2
donderdag 5 oktober
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE-3

56

69

BC Schrobbelaar MSE-2
zaterdag 30 september
 18:15
18:15
Flashing Heiloo MSE-2

62

42

MBCA A'veen MSE-3
zaterdag 30 september
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-2

76

88

BC Triple ThreaT MSE-2
zaterdag 30 september
 16:15
16:15
Alkm.Guardians MSE-1

53

50

U.S. MSE-4
zaterdag 30 september
 14:15
14:15
BV Amsterdam MSE-5

56

51

BV Hoofddorp MSE-3
vrijdag 29 september
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-3

80

66

HBC MSE-1
zaterdag 23 september
 20:00
20:00
BC Triple ThreaT MSE-2

77

57

Flashing Heiloo MSE-2
zaterdag 23 september
 20:00
20:00
HBC MSE-1

68

45

BV Amsterdam MSE-5
zaterdag 23 september
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE-3

59

58

Landslake Lions MSE 2 *
zaterdag 23 september
 16:00
16:00
BC Schrobbelaar MSE-2

106

55

Hot Pepper Heat MSE 3 *
donderdag 21 september
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE-3

67

61

VBC Akrides MSE-3
zondag 17 september
 15:30
15:30
U.S. MSE-4

67

51

BV Hoofddorp MSE-3
zondag 17 september
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE 2 *

53

63

HBC MSE-1
zaterdag 16 september
 18:15
18:15
Flashing Heiloo MSE-2

55

80

BC Schrobbelaar MSE-2
zaterdag 16 september
 13:30
13:30
Hot Pepper Heat MSE 3 *

62

83

Alkm.Guardians MSE-1
vrijdag 15 september
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-3

65

74

BC Triple ThreaT MSE-2