!
Almere Pioneers logo
Competities

Almere Pioneers / Mannen U14 Landelijk

013

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 MBCA A'veen M14-1 11 20 903 609
2 BC APOLLO Amsterdam M14-1 11 18 982 697
3 Basketbal Academie Limburg M14-1 11 18 999 757
4 Lokomotief M14-1 11 16 771 645
5 BS Leiden M14-1 11 14 957 831
6 Basketball Academy Utrecht M14 1 11 14 915 657
7 Almere Pioneers M14-1 11 12 877 777
8 BC Triple ThreaT M14-1 11 8 818 851
9 Celeritas-Donar M14-1 11 6 712 1002
10 Landstede Hammers M14-1 11 4 731 933
11 Heroes Den Bosch M14 1 11 2 616 994
12 Rotterdam Basketbal M14-1 11 0 549 1077
zondag 17 december
 14:30
14:30
Landstede Hammers M14-1

57

101

BS Leiden M14-1
zaterdag 16 december
 18:00
18:00
Basketball Academy Utrecht M14 1

103

49

BC Triple ThreaT M14-1
zaterdag 16 december
 16:30
16:30
BS Leiden M14-1

75

68

Almere Pioneers M14-1
zondag 10 december
 16:30
16:30
Rotterdam Basketbal M14-1

44

115

BC APOLLO Amsterdam M14-1
zondag 10 december
 12:00
12:00
Landstede Hammers M14-1

58

80

Lokomotief M14-1
zaterdag 9 december
 17:30
17:30
Basketball Academy Utrecht M14 1

105

46

Celeritas-Donar M14-1
zaterdag 9 december
 16:00
16:00
BC Triple ThreaT M14-1

78

88

Almere Pioneers M14-1
zaterdag 9 december
 14:00
14:00
Heroes Den Bosch M14 1

54

121

Basketbal Academie Limburg M14-1
zaterdag 9 december
 12:30
12:30
BS Leiden M14-1

70

89

MBCA A'veen M14-1
zondag 3 december
 15:30
15:30
MBCA A'veen M14-1

100

50

Heroes Den Bosch M14 1
zondag 3 december
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M14-1

96

81

BC Triple ThreaT M14-1
zondag 3 december
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg M14-1

102

91

Landstede Hammers M14-1
zondag 3 december
 12:30
12:30
Celeritas-Donar M14-1

77

103

BS Leiden M14-1
zaterdag 2 december
 18:00
18:00
Almere Pioneers M14-1

68

87

Basketball Academy Utrecht M14 1
zaterdag 2 december
 13:30
13:30
Lokomotief M14-1

98

67

Rotterdam Basketbal M14-1
zondag 26 november
 14:30
14:30
Celeritas-Donar M14-1

57

93

MBCA A'veen M14-1
zondag 26 november
 14:30
14:30
BC Triple ThreaT M14-1

47

60

Lokomotief M14-1
zondag 26 november
 13:30
13:30
Landstede Hammers M14-1

89

56

Heroes Den Bosch M14 1
zaterdag 25 november
 17:00
17:00
Basketball Academy Utrecht M14 1

77

71

BC APOLLO Amsterdam M14-1
zaterdag 25 november
 16:00
16:00
Rotterdam Basketbal M14-1

61

101

Basketbal Academie Limburg M14-1
zaterdag 25 november
 14:30
14:30
BS Leiden M14-1

58

50

Almere Pioneers M14-1
zondag 19 november
 15:30
15:30
Lokomotief M14-1

69

66

Basketball Academy Utrecht M14 1
zondag 19 november
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M14-1

103

71

BC Triple ThreaT M14-1
zondag 19 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M14-1

98

75

BS Leiden M14-1
zondag 19 november
 12:45
12:45
MBCA A'veen M14-1

94

41

Landstede Hammers M14-1
zondag 19 november
 12:00
12:00
Heroes Den Bosch M14 1

95

56

Rotterdam Basketbal M14-1
zaterdag 18 november
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14-1

118

55

Celeritas-Donar M14-1
zondag 12 november
 15:00
15:00
BC Triple ThreaT M14-1

99

36

Heroes Den Bosch M14 1
zondag 12 november
 13:30
13:30
Rotterdam Basketbal M14-1

85

101

Landstede Hammers M14-1
zondag 12 november
 13:00
13:00
Celeritas-Donar M14-1

68

120

BC APOLLO Amsterdam M14-1
zondag 12 november
 12:30
12:30
BS Leiden M14-1

59

77

Lokomotief M14-1
zaterdag 11 november
 15:30
15:30
Basketball Academy Utrecht M14 1

63

80

Basketbal Academie Limburg M14-1
zaterdag 11 november
 11:00
11:00
Almere Pioneers M14-1

57

76

MBCA A'veen M14-1
zondag 5 november
 15:30
15:30
Lokomotief M14-1

77

47

Celeritas-Donar M14-1
zondag 5 november
 13:00
13:00
MBCA A'veen M14-1

88

48

Rotterdam Basketbal M14-1
zondag 5 november
 12:00
12:00
Landstede Hammers M14-1

69

80

BC Triple ThreaT M14-1
zaterdag 4 november
 16:00
16:00
Heroes Den Bosch M14 1

40

81

Basketball Academy Utrecht M14 1
zaterdag 4 november
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam M14-1

90

64

Almere Pioneers M14-1
zaterdag 4 november
 12:00
12:00
Basketbal Academie Limburg M14-1

105

80

BS Leiden M14-1
zondag 29 oktober
 12:30
12:30
BS Leiden M14-1

102

63

Heroes Den Bosch M14 1
zaterdag 28 oktober
 17:00
17:00
Basketball Academy Utrecht M14 1

95

66

Landstede Hammers M14-1
zondag 15 oktober
 16:00
16:00
BC Triple ThreaT M14-1

84

33

Rotterdam Basketbal M14-1
zondag 15 oktober
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M14-1

57

77

MBCA A'veen M14-1
zondag 15 oktober
 13:15
13:15
Celeritas-Donar M14-1

61

112

Basketbal Academie Limburg M14-1
zaterdag 14 oktober
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14-1

69

77

Lokomotief M14-1
zondag 8 oktober
 16:00
16:00
Rotterdam Basketbal M14-1

17

107

Basketball Academy Utrecht M14 1
zondag 8 oktober
 13:00
13:00
MBCA A'veen M14-1

96

58

BC Triple ThreaT M14-1
zaterdag 7 oktober
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg M14-1

73

88

Almere Pioneers M14-1
zaterdag 7 oktober
 12:00
12:00
Heroes Den Bosch M14 1

74

82

Celeritas-Donar M14-1
zaterdag 7 oktober
 13:40
13:40
Lokomotief M14-1

58

67

BC APOLLO Amsterdam M14-1
zondag 1 oktober
 12:15
12:15
Celeritas-Donar M14-1

71

63

Landstede Hammers M14-1
zondag 1 oktober
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M14-1

66

64

Basketbal Academie Limburg M14-1
zondag 1 oktober
 12:30
12:30
BS Leiden M14-1

118

45

Rotterdam Basketbal M14-1
zaterdag 30 september
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14-1

86

54

Heroes Den Bosch M14 1
zaterdag 30 september
 17:45
17:45
Lokomotief M14-1

45

58

MBCA A'veen M14-1
zondag 24 september
 12:00
12:00
Landstede Hammers M14-1

59

74

Almere Pioneers M14-1
zondag 24 september
 12:00
12:00
Heroes Den Bosch M14 1

52

107

BC APOLLO Amsterdam M14-1
zaterdag 23 september
 17:15
17:15
Basketball Academy Utrecht M14 1

53

69

MBCA A'veen M14-1
zaterdag 23 september
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M14-1

65

59

Lokomotief M14-1
zaterdag 23 september
 12:00
12:00
BC Triple ThreaT M14-1

74

92

BS Leiden M14-1
zaterdag 23 september
 15:30
15:30
Rotterdam Basketbal M14-1

40

73

Celeritas-Donar M14-1
zondag 17 september
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M14-1

95

37

Landstede Hammers M14-1
zondag 17 september
 15:30
15:30
Lokomotief M14-1

71

42

Heroes Den Bosch M14 1
zondag 17 september
 16:45
16:45
MBCA A'veen M14-1

63

73

Basketbal Academie Limburg M14-1
zondag 17 september
 14:45
14:45
Celeritas-Donar M14-1

75

97

BC Triple ThreaT M14-1
zondag 17 september
 12:30
12:30
BS Leiden M14-1

82

78

Basketball Academy Utrecht M14 1
zaterdag 16 september
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14-1

97

53

Rotterdam Basketbal M14-1