!
Almere Pioneers logo
Competities

Almere Pioneers / Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie

011

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Break Stars M16 1 (VR) 11 20 822 371
2 BC Utrecht Cangeroes M16-1 11 18 698 469
3 Archipel M16 1 (VR) 11 16 638 468
4 SVO Basketball M16-2 11 12 595 577
5 De Dunckers M16-2 11 12 577 533
6 Crackerjacks M16-2 11 12 538 598
7 Quick Lions M16-1* 11 12 480 486
8 Almere Pioneers M16-2 11 10 539 532
9 Bouncers Basketball M16-2 11 8 493 602
10 Green Giants M16 1 (VR) 11 8 506 608
11 Blue Arrows M16-1 11 2 424 815
12 Woodpeckers M16-2 11 2 491 742
zaterdag 16 december
 14:00
14:00
Break Stars M16 1 (VR)

67

27

Almere Pioneers M16-2
zondag 10 december
 13:00
13:00
SVO Basketball M16-2

55

52

Almere Pioneers M16-2
zaterdag 9 december
 17:00
17:00
Bouncers Basketball M16-2

43

63

Quick Lions M16-1*
zaterdag 9 december
 14:45
14:45
Crackerjacks M16-2

59

50

Blue Arrows M16-1
zaterdag 9 december
 14:30
14:30
De Dunckers M16-2

39

73

Break Stars M16 1 (VR)
zaterdag 9 december
 13:15
13:15
Woodpeckers M16-2

39

67

Green Giants M16 1 (VR)
zaterdag 9 december
 11:15
11:15
BC Utrecht Cangeroes M16-1

55

47

Archipel M16 1 (VR)
zondag 3 december
 13:45
13:45
Quick Lions M16-1*

39

37

BC Utrecht Cangeroes M16-1
zondag 3 december
 12:00
12:00
Blue Arrows M16-1

47

37

Woodpeckers M16-2
zondag 3 december
 10:45
10:45
Archipel M16 1 (VR)

57

38

De Dunckers M16-2
zaterdag 2 december
 16:00
16:00
Almere Pioneers M16-2

38

30

Bouncers Basketball M16-2
zaterdag 2 december
 13:45
13:45
Break Stars M16 1 (VR)

65

26

Crackerjacks M16-2
zaterdag 2 december
 10:00
10:00
Green Giants M16 1 (VR)

52

59

SVO Basketball M16-2
zondag 26 november
 14:00
14:00
Quick Lions M16-1*

47

43

Archipel M16 1 (VR)
zondag 26 november
 13:30
13:30
SVO Basketball M16-2

100

43

Blue Arrows M16-1
zondag 26 november
 11:00
11:00
BC Utrecht Cangeroes M16-1

65

45

Almere Pioneers M16-2
zaterdag 25 november
 16:45
16:45
Woodpeckers M16-2

41

102

Break Stars M16 1 (VR)
zaterdag 25 november
 13:45
13:45
Bouncers Basketball M16-2

62

39

Green Giants M16 1 (VR)
zaterdag 25 november
 10:00
10:00
Crackerjacks M16-2

49

56

De Dunckers M16-2
zaterdag 18 november
 16:00
16:00
Almere Pioneers M16-2

48

52

Quick Lions M16-1*
zaterdag 18 november
 15:45
15:45
Archipel M16 1 (VR)

61

34

Crackerjacks M16-2
zaterdag 18 november
 15:45
15:45
Blue Arrows M16-1

50

51

Bouncers Basketball M16-2
zaterdag 18 november
 14:00
14:00
Break Stars M16 1 (VR)

72

35

SVO Basketball M16-2
zaterdag 18 november
 12:45
12:45
De Dunckers M16-2

77

38

Woodpeckers M16-2
zaterdag 18 november
 11:15
11:15
Green Giants M16 1 (VR)

44

70

BC Utrecht Cangeroes M16-1
zondag 12 november
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes M16-1

101

34

Blue Arrows M16-1
zaterdag 11 november
 17:00
17:00
Quick Lions M16-1*

32

41

Green Giants M16 1 (VR)
zaterdag 11 november
 15:45
15:45
Bouncers Basketball M16-2

45

108

Break Stars M16 1 (VR)
zaterdag 11 november
 13:15
13:15
Woodpeckers M16-2

63

72

Crackerjacks M16-2
zaterdag 11 november
 11:30
11:30
SVO Basketball M16-2

78

60

De Dunckers M16-2
zaterdag 11 november
 11:00
11:00
Almere Pioneers M16-2

48

65

Archipel M16 1 (VR)
zondag 5 november
 12:30
12:30
Archipel M16 1 (VR)

81

42

Woodpeckers M16-2
zaterdag 4 november
 14:30
14:30
De Dunckers M16-2

47

35

Bouncers Basketball M16-2
zaterdag 4 november
 14:00
14:00
Break Stars M16 1 (VR)

51

61

BC Utrecht Cangeroes M16-1
zaterdag 4 november
 13:45
13:45
Blue Arrows M16-1

40

62

Quick Lions M16-1*
zaterdag 4 november
 13:00
13:00
Crackerjacks M16-2

54

49

SVO Basketball M16-2
zaterdag 4 november
 11:15
11:15
Green Giants M16 1 (VR)

44

43

Almere Pioneers M16-2
zondag 29 oktober
 11:30
11:30
SVO Basketball M16-2

55

43

Woodpeckers M16-2
zaterdag 28 oktober
 17:00
17:00
Quick Lions M16-1*

16

56

Break Stars M16 1 (VR)
zaterdag 28 oktober
 14:00
14:00
Bouncers Basketball M16-2

55

56

Crackerjacks M16-2
zaterdag 28 oktober
 13:00
13:00
BC Utrecht Cangeroes M16-1

67

41

De Dunckers M16-2
zaterdag 28 oktober
 09:30
09:30
Green Giants M16 1 (VR)

43

68

Archipel M16 1 (VR)
zaterdag 14 oktober
 12:00
12:00
Almere Pioneers M16-2

82

47

Blue Arrows M16-1
zondag 8 oktober
 16:00
16:00
Crackerjacks M16-2

41

55

BC Utrecht Cangeroes M16-1
zaterdag 7 oktober
 14:15
14:15
Archipel M16 1 (VR)

40

39

SVO Basketball M16-2
zaterdag 7 oktober
 12:00
12:00
Blue Arrows M16-1

44

66

Green Giants M16 1 (VR)
zaterdag 7 oktober
 11:30
11:30
Woodpeckers M16-2

65

39

Bouncers Basketball M16-2
zaterdag 7 oktober
 11:00
11:00
De Dunckers M16-2

51

29

Quick Lions M16-1*
zaterdag 30 september
 16:30
16:30
Green Giants M16 1 (VR)

26

74

Break Stars M16 1 (VR)
zaterdag 30 september
 16:00
16:00
Almere Pioneers M16-2

46

36

De Dunckers M16-2
zaterdag 30 september
 16:00
16:00
Blue Arrows M16-1

22

77

Archipel M16 1 (VR)
zaterdag 30 september
 15:15
15:15
Quick Lions M16-1*

37

42

Crackerjacks M16-2
zaterdag 30 september
 13:45
13:45
Bouncers Basketball M16-2

49

43

SVO Basketball M16-2
zaterdag 30 september
 13:15
13:15
BC Utrecht Cangeroes M16-1

81

47

Woodpeckers M16-2
zaterdag 23 september
 17:45
17:45
Bouncers Basketball M16-2

45

62

Archipel M16 1 (VR)
zaterdag 23 september
 15:15
15:15
SVO Basketball M16-2

41

75

BC Utrecht Cangeroes M16-1
zaterdag 23 september
 14:00
14:00
Break Stars M16 1 (VR)

99

18

Blue Arrows M16-1
zaterdag 23 september
 13:15
13:15
Woodpeckers M16-2

44

66

Quick Lions M16-1*
zaterdag 23 september
 13:00
13:00
Crackerjacks M16-2

39

55

Almere Pioneers M16-2
zaterdag 23 september
 11:00
11:00
De Dunckers M16-2

51

32

Green Giants M16 1 (VR)
zaterdag 16 september
 17:45
17:45
Archipel M16 1 (VR)

37

55

Break Stars M16 1 (VR)
zaterdag 16 september
 15:15
15:15
Quick Lions M16-1*

37

41

SVO Basketball M16-2
zaterdag 16 september
 13:45
13:45
Blue Arrows M16-1

29

81

De Dunckers M16-2
zaterdag 16 september
 13:00
13:00
BC Utrecht Cangeroes M16-1

31

39

Bouncers Basketball M16-2
zaterdag 16 september
 12:00
12:00
Almere Pioneers M16-2

55

32

Woodpeckers M16-2
zaterdag 16 september
 11:15
11:15
Green Giants M16 1 (VR)

52

66

Crackerjacks M16-2