!
Almere Pioneers logo
Competities

Almere Pioneers / Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie

009

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 The Sea Devils M18-1 10 20 717 348
2 Almere Pioneers M18-2 10 18 705 466
3 De Dunckers M18-1 10 16 693 402
4 Flevo Musketiers M18-1 10 12 643 479
5 BC APOLLO Amsterdam M18 2 10 12 585 461
6 VBC Akrides M18-1 10 10 707 551
7 Blue Stars M18 2 ** 10 6 444 488
8 K.T.C. M18-1 10 6 446 699
9 Alkm.Guardians M18-1 10 4 463 694
10 BV Amsterdam M18 2 ** 10 0 391 671
11 Onze Gezellen M18 1 * 10 -2 263 798
zondag 17 december
 13:00
13:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

20

0

Onze Gezellen M18 1 *
zaterdag 16 december
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M18-1

59

72

Blue Stars M18 2 **
zaterdag 16 december
 16:30
16:30
Flevo Musketiers M18-1

86

28

K.T.C. M18-1
zondag 10 december
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

20

0

Blue Stars M18 2 **
zaterdag 9 december
 18:00
18:00
The Sea Devils M18-1

79

53

Almere Pioneers M18-2
zaterdag 9 december
 15:30
15:30
Onze Gezellen M18 1 *

39

45

BV Amsterdam M18 2 **
zaterdag 9 december
 11:00
11:00
De Dunckers M18-1

52

39

Alkm.Guardians M18-1
zondag 3 december
 15:30
15:30
Blue Stars M18 2 **

39

59

Flevo Musketiers M18-1
zaterdag 2 december
 18:15
18:15
K.T.C. M18-1

29

70

The Sea Devils M18-1
zaterdag 2 december
 18:00
18:00
BV Amsterdam M18 2 **

26

108

De Dunckers M18-1
zaterdag 2 december
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M18-1

45

54

BC APOLLO Amsterdam M18 2
zaterdag 2 december
 16:00
16:00
VBC Akrides M18-1

88

33

Onze Gezellen M18 1 *
zondag 26 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

57

67

De Dunckers M18-1
zaterdag 25 november
 16:15
16:15
The Sea Devils M18-1

20

0

Blue Stars M18 2 **
zaterdag 25 november
 14:15
14:15
VBC Akrides M18-1

79

54

BV Amsterdam M18 2 **
zaterdag 25 november
 13:30
13:30
Onze Gezellen M18 1 *

22

85

Almere Pioneers M18-2
zaterdag 25 november
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M18-1

68

38

Alkm.Guardians M18-1
zaterdag 18 november
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M18-1

28

104

The Sea Devils M18-1
zaterdag 18 november
 16:15
16:15
De Dunckers M18-1

59

48

Flevo Musketiers M18-1
zaterdag 18 november
 14:45
14:45
K.T.C. M18-1

79

42

Onze Gezellen M18 1 *
zaterdag 18 november
 14:00
14:00
Almere Pioneers M18-2

89

71

VBC Akrides M18-1
zaterdag 18 november
 18:00
18:00
BV Amsterdam M18 2 **

56

87

BC APOLLO Amsterdam M18 2
zaterdag 11 november
 17:00
17:00
VBC Akrides M18-1

117

34

K.T.C. M18-1
zaterdag 11 november
 16:15
16:15
The Sea Devils M18-1

51

40

De Dunckers M18-1
zaterdag 11 november
 15:15
15:15
Onze Gezellen M18 1 *

32

103

Blue Stars M18 2 **
zaterdag 11 november
 13:00
13:00
Almere Pioneers M18-2

20

0

BV Amsterdam M18 2 **
zaterdag 11 november
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M18-1

67

66

BC APOLLO Amsterdam M18 2
zondag 5 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

56

57

The Sea Devils M18-1
zondag 5 november
 16:00
16:00
Blue Stars M18 2 **

57

56

VBC Akrides M18-1
zaterdag 4 november
 14:45
14:45
K.T.C. M18-1

49

82

Almere Pioneers M18-2
zaterdag 4 november
 12:30
12:30
BV Amsterdam M18 2 **

27

83

Flevo Musketiers M18-1
zaterdag 4 november
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M18-1

69

32

Onze Gezellen M18 1 *
zaterdag 21 oktober
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M18-1

49

91

Almere Pioneers M18-2
zaterdag 14 oktober
 16:45
16:45
VBC Akrides M18-1

96

44

Alkm.Guardians M18-1
zaterdag 14 oktober
 15:15
15:15
Onze Gezellen M18 1 *

20

98

De Dunckers M18-1
zaterdag 14 oktober
 14:00
14:00
Almere Pioneers M18-2

73

38

Blue Stars M18 2 **
zaterdag 14 oktober
 13:00
13:00
K.T.C. M18-1

56

38

BV Amsterdam M18 2 **
zaterdag 14 oktober
 18:15
18:15
The Sea Devils M18-1

76

47

Flevo Musketiers M18-1
zondag 8 oktober
 12:15
12:15
Blue Stars M18 2 **

51

48

K.T.C. M18-1
zaterdag 7 oktober
 14:30
14:30
De Dunckers M18-1

65

40

VBC Akrides M18-1
zaterdag 7 oktober
 18:00
18:00
BV Amsterdam M18 2 **

39

82

The Sea Devils M18-1
zondag 1 oktober
 10:30
10:30
Blue Stars M18 2 **

59

52

BV Amsterdam M18 2 **
zaterdag 30 september
 14:30
14:30
Onze Gezellen M18 1 *

23

78

Flevo Musketiers M18-1
zaterdag 30 september
 14:00
14:00
VBC Akrides M18-1

57

65

BC APOLLO Amsterdam M18 2
zaterdag 30 september
 13:00
13:00
K.T.C. M18-1

71

34

Alkm.Guardians M18-1
zaterdag 30 september
 18:00
18:00
Almere Pioneers M18-2

79

50

De Dunckers M18-1
zondag 24 september
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

66

77

Almere Pioneers M18-2
zaterdag 23 september
 17:15
17:15
The Sea Devils M18-1

133

20

Onze Gezellen M18 1 *
zaterdag 23 september
 12:45
12:45
De Dunckers M18-1

85

17

K.T.C. M18-1
zaterdag 23 september
 20:30
20:30
Flevo Musketiers M18-1

65

67

VBC Akrides M18-1
zondag 17 september
 12:15
12:15
Blue Stars M18 2 **

25

69

De Dunckers M18-1
zaterdag 16 september
 20:00
20:00
BV Amsterdam M18 2 **

54

58

Alkm.Guardians M18-1
zaterdag 16 september
 14:45
14:45
K.T.C. M18-1

35

94

BC APOLLO Amsterdam M18 2
zaterdag 16 september
 14:00
14:00
Almere Pioneers M18-2

56

42

Flevo Musketiers M18-1
zaterdag 16 september
 13:15
13:15
VBC Akrides M18-1

36

45

The Sea Devils M18-1