!
Almere Pioneers logo
Competities

Almere Pioneers / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Flashing Heiloo MSE-1 22 38 1702 1310
2 De Hoppers MSE-1 22 36 1784 1411
3 MBCA A'veen MSE-2 22 34 1586 1426
4 Almere Pioneers MSE-2 22 28 1395 1361
5 BV Orca's MSE-1 22 24 1515 1301
6 BV Amsterdam MSE-3 22 22 1485 1435
7 U.S. MSE-2 22 20 1469 1409
8 Racing Beverwijk MSE 2 * 22 20 1424 1418
9 D.E.D. MSE-1 22 18 1464 1458
10 Windmills MSE 1 ** 22 10 1206 1448
11 BV Hoofddorp MSE 2 * 22 4 1121 1486
12 BC APOLLO Amsterdam MSE-3 22 2 1062 1750
maandag 22 april
 21:00
21:00
BV Amsterdam MSE-3

82

84

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 20 april
 17:00
17:00
Flashing Heiloo MSE-1

91

44

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 20 april
 16:00
16:00
De Hoppers MSE-1

85

67

BV Amsterdam MSE-3
zondag 14 april
 15:30
15:30
Windmills MSE 1 **

66

92

Racing Beverwijk MSE 2 *
zondag 14 april
 15:00
15:00
U.S. MSE-2

71

63

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 13 april
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE-3

73

85

De Hoppers MSE-1
zaterdag 13 april
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

47

87

Flashing Heiloo MSE-1
vrijdag 12 april
 20:00
20:00
BV Orca's MSE-1

78

55

D.E.D. MSE-1
donderdag 11 april
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

84

58

Almere Pioneers MSE-2
zaterdag 6 april
 18:00
18:00
D.E.D. MSE-1

73

75

BV Amsterdam MSE-3
zaterdag 6 april
 20:00
20:00
De Hoppers MSE-1

87

69

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 6 april
 18:15
18:15
Racing Beverwijk MSE 2 *

101

68

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 6 april
 17:00
17:00
Flashing Heiloo MSE-1

79

53

BV Orca's MSE-1
zaterdag 6 april
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

65

46

Windmills MSE 1 **
zaterdag 6 april
 13:00
13:00
Almere Pioneers MSE-2

78

74

U.S. MSE-2
zaterdag 30 maart
 17:30
17:30
Flashing Heiloo MSE-1

92

74

De Hoppers MSE-1
zaterdag 30 maart
 19:45
19:45
Racing Beverwijk MSE 2 *

68

75

U.S. MSE-2
zondag 24 maart
 16:30
16:30
U.S. MSE-2

58

77

De Hoppers MSE-1
zaterdag 23 maart
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

42

83

BV Orca's MSE-1
zaterdag 23 maart
 13:00
13:00
Racing Beverwijk MSE 2 *

68

32

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 23 maart
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE-3

72

93

Flashing Heiloo MSE-1
vrijdag 22 maart
 21:15
21:15
Windmills MSE 1 **

56

60

Almere Pioneers MSE-2
donderdag 21 maart
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

71

69

D.E.D. MSE-1
zondag 17 maart
 13:00
13:00
Almere Pioneers MSE-2

20

0

Racing Beverwijk MSE 2 *
zondag 17 maart
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

70

53

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 16 maart
 20:00
20:00
De Hoppers MSE-1

109

60

Windmills MSE 1 **
zaterdag 16 maart
 17:00
17:00
Flashing Heiloo MSE-1

81

54

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 16 maart
 20:00
20:00
D.E.D. MSE-1

68

88

U.S. MSE-2
vrijdag 15 maart
 21:00
21:00
BV Orca's MSE-1

82

58

BV Amsterdam MSE-3
zondag 10 maart
 13:45
13:45
Windmills MSE 1 **

74

56

D.E.D. MSE-1
zondag 10 maart
 13:00
13:00
U.S. MSE-2

59

75

Flashing Heiloo MSE-1
zaterdag 9 maart
 18:15
18:15
Racing Beverwijk MSE 2 *

73

91

De Hoppers MSE-1
zaterdag 9 maart
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

41

61

BV Amsterdam MSE-3
vrijdag 8 maart
 20:30
20:30
MBCA A'veen MSE-2

75

71

BV Orca's MSE-1
vrijdag 8 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

74

53

Almere Pioneers MSE-2
zaterdag 2 maart
 20:00
20:00
D.E.D. MSE-1

85

53

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 2 maart
 17:00
17:00
Almere Pioneers MSE-2

80

65

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 2 maart
 17:00
17:00
Flashing Heiloo MSE-1

20

0

Windmills MSE 1 **
zaterdag 2 maart
 20:15
20:15
De Hoppers MSE-1

96

44

BV Hoofddorp MSE 2 *
vrijdag 1 maart
 21:00
21:00
BV Orca's MSE-1

74

54

U.S. MSE-2
woensdag 28 februari
 21:00
21:00
Windmills MSE 1 **

20

0

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 17 februari
 16:30
16:30
BV Amsterdam MSE-3

67

59

BV Orca's MSE-1
zondag 11 februari
 14:00
14:00
U.S. MSE-2

57

62

BV Amsterdam MSE-3
zaterdag 10 februari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

59

79

D.E.D. MSE-1
zaterdag 10 februari
 15:00
15:00
Almere Pioneers MSE-2

73

84

De Hoppers MSE-1
zaterdag 10 februari
 14:45
14:45
Racing Beverwijk MSE 2 *

68

86

Flashing Heiloo MSE-1
zaterdag 10 februari
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

59

83

MBCA A'veen MSE-2
vrijdag 9 februari
 21:15
21:15
Windmills MSE 1 **

40

71

BV Orca's MSE-1
zaterdag 3 februari
 18:00
18:00
D.E.D. MSE-1

68

58

Almere Pioneers MSE-2
zaterdag 3 februari
 16:45
16:45
De Hoppers MSE-1

107

47

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 3 februari
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE-3

62

49

Windmills MSE 1 **
vrijdag 2 februari
 20:00
20:00
BV Orca's MSE-1

64

51

Racing Beverwijk MSE 2 *
donderdag 1 februari
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

70

62

U.S. MSE-2
zondag 28 januari
 15:30
15:30
Windmills MSE 1 **

0

20

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 27 januari
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

47

83

U.S. MSE-2
zaterdag 27 januari
 18:30
18:30
BV Amsterdam MSE-3

65

68

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 27 januari
 13:00
13:00
Almere Pioneers MSE-2

74

69

Flashing Heiloo MSE-1
zaterdag 27 januari
 20:15
20:15
De Hoppers MSE-1

68

60

D.E.D. MSE-1
vrijdag 26 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

59

63

BV Orca's MSE-1
zondag 21 januari
 15:30
15:30
U.S. MSE-2

88

66

Windmills MSE 1 **
zaterdag 20 januari
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE-3

77

43

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 20 januari
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

49

75

D.E.D. MSE-1
vrijdag 19 januari
 20:00
20:00
BV Orca's MSE-1

70

36

Almere Pioneers MSE-2
donderdag 18 januari
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

74

51

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 13 januari
 20:15
20:15
De Hoppers MSE-1

82

59

BV Orca's MSE-1
zaterdag 13 januari
 20:00
20:00
D.E.D. MSE-1

60

76

Flashing Heiloo MSE-1
zaterdag 13 januari
 14:00
14:00
Almere Pioneers MSE-2

77

76

BV Amsterdam MSE-3
vrijdag 12 januari
 21:15
21:15
Windmills MSE 1 **

83

55

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
vrijdag 12 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

64

75

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 16 december
 16:30
16:30
Racing Beverwijk MSE 2 *

84

55

BV Amsterdam MSE-3
zaterdag 9 december
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

74

77

U.S. MSE-2
zaterdag 9 december
 17:00
17:00
Flashing Heiloo MSE-1

80

45

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 9 december
 14:00
14:00
Almere Pioneers MSE-2

64

56

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 9 december
 20:00
20:00
D.E.D. MSE-1

75

54

BV Orca's MSE-1
zaterdag 9 december
 18:15
18:15
Racing Beverwijk MSE 2 *

74

59

Windmills MSE 1 **
zondag 3 december
 13:00
13:00
U.S. MSE-2

58

60

Almere Pioneers MSE-2
zaterdag 2 december
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

50

74

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 2 december
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE-3

82

63

D.E.D. MSE-1
vrijdag 1 december
 21:00
21:00
BV Orca's MSE-1

73

76

Flashing Heiloo MSE-1
donderdag 30 november
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

80

66

De Hoppers MSE-1
zaterdag 25 november
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

53

58

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 25 november
 18:00
18:00
D.E.D. MSE-1

69

64

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 25 november
 16:30
16:30
Flashing Heiloo MSE-1

77

58

BV Amsterdam MSE-3
zaterdag 25 november
 16:00
16:00
Almere Pioneers MSE-2

94

70

Windmills MSE 1 **
zaterdag 25 november
 20:15
20:15
De Hoppers MSE-1

67

52

U.S. MSE-2
vrijdag 24 november
 21:00
21:00
BV Orca's MSE-1

95

47

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zondag 19 november
 15:00
15:00
U.S. MSE-2

74

58

D.E.D. MSE-1
zaterdag 18 november
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

40

34

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 18 november
 18:15
18:15
Racing Beverwijk MSE 2 *

72

68

Almere Pioneers MSE-2
vrijdag 17 november
 21:15
21:15
Windmills MSE 1 **

80

67

De Hoppers MSE-1
donderdag 16 november
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

87

76

Flashing Heiloo MSE-1
zaterdag 11 november
 19:00
19:00
Almere Pioneers MSE-2

75

50

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 11 november
 18:45
18:45
De Hoppers MSE-1

74

54

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 11 november
 18:30
18:30
BV Amsterdam MSE-3

66

27

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 11 november
 17:00
17:00
Flashing Heiloo MSE-1

58

63

U.S. MSE-2
zaterdag 11 november
 20:00
20:00
D.E.D. MSE-1

88

70

Windmills MSE 1 **
vrijdag 10 november
 21:00
21:00
BV Orca's MSE-1

77

82

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 4 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

41

71

Almere Pioneers MSE-2
zaterdag 4 november
 18:15
18:15
Racing Beverwijk MSE 2 *

71

60

D.E.D. MSE-1
zaterdag 4 november
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

53

66

De Hoppers MSE-1
vrijdag 3 november
 21:00
21:00
U.S. MSE-2

62

59

BV Orca's MSE-1
vrijdag 3 november
 21:15
21:15
Windmills MSE 1 **

74

80

Flashing Heiloo MSE-1
donderdag 2 november
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

54

76

BV Amsterdam MSE-3
zaterdag 14 oktober
 20:00
20:00
D.E.D. MSE-1

59

39

BV Hoofddorp MSE 2 *
zaterdag 14 oktober
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE-3

63

46

U.S. MSE-2
zaterdag 14 oktober
 17:00
17:00
Flashing Heiloo MSE-1

87

62

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 14 oktober
 20:15
20:15
De Hoppers MSE-1

75

63

Almere Pioneers MSE-2
vrijdag 13 oktober
 20:30
20:30
BV Orca's MSE-1

72

29

Windmills MSE 1 **
donderdag 12 oktober
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

82

64

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zondag 8 oktober
 14:45
14:45
Windmills MSE 1 **

78

74

BV Amsterdam MSE-3
zondag 8 oktober
 15:00
15:00
U.S. MSE-2

68

78

MBCA A'veen MSE-2
zaterdag 7 oktober
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

52

72

Flashing Heiloo MSE-1
zaterdag 7 oktober
 13:00
13:00
Racing Beverwijk MSE 2 *

55

60

BV Orca's MSE-1
zaterdag 7 oktober
 13:00
13:00
Almere Pioneers MSE-2

57

46

D.E.D. MSE-1
zaterdag 7 oktober
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

54

105

De Hoppers MSE-1
zondag 1 oktober
 13:00
13:00
U.S. MSE-2

95

32

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 30 september
 16:30
16:30
Flashing Heiloo MSE-1

86

46

Almere Pioneers MSE-2
zaterdag 30 september
 18:00
18:00
D.E.D. MSE-1

65

83

De Hoppers MSE-1
vrijdag 29 september
 20:00
20:00
BV Orca's MSE-1

91

43

BV Hoofddorp MSE 2 *
donderdag 28 september
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

91

60

Windmills MSE 1 **
zondag 24 september
 13:45
13:45
Windmills MSE 1 **

57

56

U.S. MSE-2
zaterdag 23 september
 18:15
18:15
De Hoppers MSE-1

78

81

Flashing Heiloo MSE-1
zaterdag 23 september
 18:00
18:00
D.E.D. MSE-1

66

35

BC APOLLO Amsterdam MSE-3
zaterdag 23 september
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 2 *

56

80

BV Amsterdam MSE-3
zaterdag 23 september
 14:00
14:00
Almere Pioneers MSE-2

76

53

BV Orca's MSE-1
zaterdag 23 september
 18:15
18:15
Racing Beverwijk MSE 2 *

72

77

MBCA A'veen MSE-2
zondag 17 september
 13:30
13:30
U.S. MSE-2

49

55

Racing Beverwijk MSE 2 *
zaterdag 16 september
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE-3

34

54

Almere Pioneers MSE-2
zaterdag 16 september
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-3

54

69

Windmills MSE 1 **
zaterdag 16 september
 16:30
16:30
Flashing Heiloo MSE-1

80

67

D.E.D. MSE-1
vrijdag 15 september
 20:00
20:00
BV Orca's MSE-1

54

58

De Hoppers MSE-1
donderdag 14 september
 20:45
20:45
MBCA A'veen MSE-2

76

50

BV Hoofddorp MSE 2 *