!
Almere Pioneers logo
Competities

Almere Pioneers / Vrouwen U12 Afdeling 1e Helft Competitie

016

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Amsterdam V12-1 11 22 633 213
2 Dozy BV Den Helder V12-1 11 20 701 293
3 BC APOLLO Amsterdam V12-1 11 18 581 248
4 Landslake Lions V12-1 11 16 501 275
5 K.T.C. V12 1 (VR) 11 14 431 337
6 MBCA A'veen V12-1 11 10 420 443
7 BC Flying Oost V12 1 (VR) 10 8 265 389
8 VBC Akrides V12-1 11 6 271 565
9 Harlemlakers V12 1 (VR) 11 6 265 510
10 Dozy BV Den Helder V12-2 11 6 304 476
11 Hot Pepper Heat V12-1 10 2 188 544
12 Almere Pioneers V12-1 11 2 227 494
zaterdag 16 december
 13:30
13:30
Hot Pepper Heat V12-1

18

81

BC APOLLO Amsterdam V12-1
zondag 10 december
 16:00
16:00
Dozy BV Den Helder V12-2

31

74

Dozy BV Den Helder V12-1
zondag 10 december
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V12-1

63

17

Almere Pioneers V12-1
zondag 10 december
 09:30
09:30
BC Flying Oost V12 1 (VR)

24

49

K.T.C. V12 1 (VR)
zaterdag 9 december
 12:45
12:45
MBCA A'veen V12-1

58

15

Hot Pepper Heat V12-1
zaterdag 9 december
 12:30
12:30
BV Amsterdam V12-1

97

10

VBC Akrides V12-1
zaterdag 9 december
 11:45
11:45
Harlemlakers V12 1 (VR)

18

56

Landslake Lions V12-1
zondag 3 december
 11:00
11:00
Landslake Lions V12-1

44

31

MBCA A'veen V12-1
zondag 3 december
 10:30
10:30
Dozy BV Den Helder V12-1

67

34

BC APOLLO Amsterdam V12-1
zaterdag 2 december
 11:30
11:30
Hot Pepper Heat V12-1

21

48

Dozy BV Den Helder V12-2
zaterdag 2 december
 12:00
12:00
Almere Pioneers V12-1

23

35

BC Flying Oost V12 1 (VR)
zaterdag 2 december
 13:00
13:00
K.T.C. V12 1 (VR)

17

57

BV Amsterdam V12-1
zaterdag 2 december
 12:30
12:30
VBC Akrides V12-1

29

40

Harlemlakers V12 1 (VR)
zondag 26 november
 10:15
10:15
Harlemlakers V12 1 (VR)

26

52

K.T.C. V12 1 (VR)
zondag 26 november
 11:00
11:00
Landslake Lions V12-1

70

9

Hot Pepper Heat V12-1
zondag 26 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V12-1

55

5

Dozy BV Den Helder V12-2
zaterdag 25 november
 11:45
11:45
MBCA A'veen V12-1

83

17

VBC Akrides V12-1
zaterdag 25 november
 14:15
14:15
BV Amsterdam V12-1

55

5

Almere Pioneers V12-1
zaterdag 25 november
 10:00
10:00
BC Flying Oost V12 1 (VR)

23

68

Dozy BV Den Helder V12-1
zaterdag 18 november
 12:30
12:30
VBC Akrides V12-1

27

66

Landslake Lions V12-1
zaterdag 18 november
 10:00
10:00
Almere Pioneers V12-1

28

31

Harlemlakers V12 1 (VR)
zaterdag 18 november
 12:15
12:15
Dozy BV Den Helder V12-2

42

35

BC Flying Oost V12 1 (VR)
zaterdag 18 november
 13:00
13:00
K.T.C. V12 1 (VR)

46

24

MBCA A'veen V12-1
zaterdag 18 november
 12:15
12:15
Dozy BV Den Helder V12-1

39

41

BV Amsterdam V12-1
zondag 12 november
 13:00
13:00
Landslake Lions V12-1

44

22

K.T.C. V12 1 (VR)
zondag 12 november
 12:30
12:30
VBC Akrides V12-1

49

34

Hot Pepper Heat V12-1
zaterdag 11 november
 10:15
10:15
Harlemlakers V12 1 (VR)

25

79

Dozy BV Den Helder V12-1
zaterdag 11 november
 10:00
10:00
BC Flying Oost V12 1 (VR)

13

61

BC APOLLO Amsterdam V12-1
zaterdag 11 november
 15:15
15:15
MBCA A'veen V12-1

55

23

Almere Pioneers V12-1
zaterdag 11 november
 12:30
12:30
BV Amsterdam V12-1

58

8

Dozy BV Den Helder V12-2
zondag 5 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V12-1

42

44

BV Amsterdam V12-1
zaterdag 4 november
 10:00
10:00
Almere Pioneers V12-1

17

41

Landslake Lions V12-1
zaterdag 4 november
 14:00
14:00
Dozy BV Den Helder V12-2

39

35

Harlemlakers V12 1 (VR)
zaterdag 4 november
 13:00
13:00
K.T.C. V12 1 (VR)

46

27

VBC Akrides V12-1
zaterdag 4 november
 12:15
12:15
Dozy BV Den Helder V12-1

71

25

MBCA A'veen V12-1
zaterdag 21 oktober
 12:00
12:00
Dozy BV Den Helder V12-1

59

9

VBC Akrides V12-1
zondag 15 oktober
 14:45
14:45
MBCA A'veen V12-1

38

32

Dozy BV Den Helder V12-2
zondag 15 oktober
 11:00
11:00
Landslake Lions V12-1

40

45

Dozy BV Den Helder V12-1
zaterdag 14 oktober
 14:15
14:15
BV Amsterdam V12-1

52

25

BC Flying Oost V12 1 (VR)
zaterdag 14 oktober
 14:30
14:30
Harlemlakers V12 1 (VR)

6

56

BC APOLLO Amsterdam V12-1
zaterdag 14 oktober
 13:00
13:00
K.T.C. V12 1 (VR)

48

18

Hot Pepper Heat V12-1
zaterdag 14 oktober
 11:45
11:45
VBC Akrides V12-1

38

27

Almere Pioneers V12-1
zondag 8 oktober
 10:00
10:00
BC APOLLO Amsterdam V12-1

63

13

MBCA A'veen V12-1
zaterdag 7 oktober
 11:00
11:00
Almere Pioneers V12-1

7

40

K.T.C. V12 1 (VR)
zaterdag 7 oktober
 15:15
15:15
Dozy BV Den Helder V12-2

16

42

Landslake Lions V12-1
zaterdag 7 oktober
 11:30
11:30
Hot Pepper Heat V12-1

5

55

BV Amsterdam V12-1
zaterdag 7 oktober
 10:00
10:00
BC Flying Oost V12 1 (VR)

35

19

Harlemlakers V12 1 (VR)
zondag 1 oktober
 11:00
11:00
Landslake Lions V12-1

25

34

BC APOLLO Amsterdam V12-1
zaterdag 30 september
 12:45
12:45
MBCA A'veen V12-1

22

28

BC Flying Oost V12 1 (VR)
zaterdag 30 september
 13:00
13:00
K.T.C. V12 1 (VR)

36

46

Dozy BV Den Helder V12-1
zaterdag 30 september
 12:00
12:00
Almere Pioneers V12-1

29

36

Hot Pepper Heat V12-1
zaterdag 30 september
 10:30
10:30
VBC Akrides V12-1

49

29

Dozy BV Den Helder V12-2
zaterdag 30 september
 11:15
11:15
Harlemlakers V12 1 (VR)

14

57

BV Amsterdam V12-1
zondag 24 september
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V12-1

55

5

VBC Akrides V12-1
zaterdag 23 september
 13:00
13:00
Harlemlakers V12 1 (VR)

26

25

Hot Pepper Heat V12-1
zaterdag 23 september
 14:00
14:00
Dozy BV Den Helder V12-1

73

22

Almere Pioneers V12-1
zaterdag 23 september
 12:30
12:30
BV Amsterdam V12-1

79

17

MBCA A'veen V12-1
zaterdag 23 september
 10:00
10:00
BC Flying Oost V12 1 (VR)

18

42

Landslake Lions V12-1
zaterdag 23 september
 12:30
12:30
Dozy BV Den Helder V12-2

27

40

K.T.C. V12 1 (VR)
zondag 17 september
 11:00
11:00
Landslake Lions V12-1

31

38

BV Amsterdam V12-1
zaterdag 16 september
 11:30
11:30
VBC Akrides V12-1

11

29

BC Flying Oost V12 1 (VR)
zaterdag 16 september
 13:00
13:00
K.T.C. V12 1 (VR)

35

37

BC APOLLO Amsterdam V12-1
zaterdag 16 september
 12:45
12:45
MBCA A'veen V12-1

54

25

Harlemlakers V12 1 (VR)
zaterdag 16 september
 12:00
12:00
Hot Pepper Heat V12-1

7

80

Dozy BV Den Helder V12-1
zaterdag 16 september
 12:00
12:00
Almere Pioneers V12-1

29

27

Dozy BV Den Helder V12-2