!
Almere Pioneers logo
Competities

Almere Pioneers / Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft Competitie

006

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 K.T.C. V20-1 8 16 524 288
2 Devel Heroes V22 1 ** 8 14 523 283
3 JBC/Noorderhaven V20 1 *** 8 12 369 303
4 Almere Pioneers V20-1 8 8 384 341
5 BV Orca's V20-1 8 8 272 343
6 Zoebas V20-1 8 4 404 437
7 BV Aalsmeer V20 1 *** 8 2 159 384
8 Rotterdam-Zuid V20 1 *** 8 0 261 382
9 New Stars V20 1 ** 8 0 303 438
zaterdag 16 december
 10:00
10:00
BV Orca's V20-1

29

45

JBC/Noorderhaven V20 1 ***
zaterdag 9 december
 18:45
18:45
New Stars V20 1 **

35

74

Rotterdam-Zuid V20 1 ***
zaterdag 9 december
 17:00
17:00
Devel Heroes V22 1 **

54

44

Almere Pioneers V20-1
zaterdag 9 december
 16:30
16:30
K.T.C. V20-1

85

26

BV Orca's V20-1
zondag 3 december
 13:30
13:30
JBC/Noorderhaven V20 1 ***

64

45

Zoebas V20-1
zaterdag 2 december
 20:00
20:00
Rotterdam-Zuid V20 1 ***

21

73

Devel Heroes V22 1 **
zaterdag 2 december
 18:15
18:15
BV Orca's V20-1

36

30

New Stars V20 1 **
zaterdag 25 november
 17:15
17:15
Devel Heroes V22 1 **

56

25

BV Orca's V20-1
zaterdag 25 november
 13:00
13:00
K.T.C. V20-1

87

13

BV Aalsmeer V20 1 ***
zaterdag 25 november
 12:45
12:45
Zoebas V20-1

43

68

Almere Pioneers V20-1
zondag 19 november
 14:15
14:15
BV Aalsmeer V20 1 ***

20

0

New Stars V20 1 **
zaterdag 18 november
 18:00
18:00
Rotterdam-Zuid V20 1 ***

56

54

Zoebas V20-1
zaterdag 18 november
 12:00
12:00
Almere Pioneers V20-1

32

35

JBC/Noorderhaven V20 1 ***
zondag 12 november
 16:30
16:30
JBC/Noorderhaven V20 1 ***

20

0

Rotterdam-Zuid V20 1 ***
zaterdag 11 november
 15:15
15:15
New Stars V20 1 **

41

42

K.T.C. V20-1
zaterdag 11 november
 14:30
14:30
Zoebas V20-1

56

57

BV Orca's V20-1
zaterdag 11 november
 13:00
13:00
Devel Heroes V22 1 **

105

27

BV Aalsmeer V20 1 ***
zaterdag 4 november
 18:15
18:15
K.T.C. V20-1

60

43

Devel Heroes V22 1 **
zaterdag 4 november
 12:00
12:00
Rotterdam-Zuid V20 1 ***

38

58

Almere Pioneers V20-1
zaterdag 28 oktober
 17:00
17:00
Devel Heroes V22 1 **

85

30

New Stars V20 1 **
zaterdag 28 oktober
 14:15
14:15
Zoebas V20-1

77

18

BV Aalsmeer V20 1 ***
zaterdag 28 oktober
 12:00
12:00
Rotterdam-Zuid V20 1 ***

47

65

K.T.C. V20-1
zaterdag 14 oktober
 16:00
16:00
Almere Pioneers V20-1

46

22

BV Orca's V20-1
zondag 8 oktober
 15:15
15:15
BV Aalsmeer V20 1 ***

37

49

JBC/Noorderhaven V20 1 ***
zaterdag 7 oktober
 18:00
18:00
BV Orca's V20-1

57

25

Rotterdam-Zuid V20 1 ***
zaterdag 7 oktober
 16:30
16:30
K.T.C. V20-1

63

33

Zoebas V20-1
zondag 1 oktober
 13:15
13:15
JBC/Noorderhaven V20 1 ***

52

69

K.T.C. V20-1
zaterdag 30 september
 16:15
16:15
Zoebas V20-1

57

55

New Stars V20 1 **
zaterdag 30 september
 14:00
14:00
Almere Pioneers V20-1

46

24

BV Aalsmeer V20 1 ***
zondag 24 september
 15:15
15:15
BV Aalsmeer V20 1 ***

20

0

Rotterdam-Zuid V20 1 ***
zaterdag 23 september
 17:00
17:00
Devel Heroes V22 1 **

56

39

Zoebas V20-1
zaterdag 23 september
 15:15
15:15
New Stars V20 1 **

40

67

JBC/Noorderhaven V20 1 ***
zaterdag 23 september
 13:00
13:00
K.T.C. V20-1

53

33

Almere Pioneers V20-1
zaterdag 16 september
 16:00
16:00
BV Orca's V20-1

20

0

BV Aalsmeer V20 1 ***
zaterdag 16 september
 14:00
14:00
Almere Pioneers V20-1

57

72

New Stars V20 1 **
zaterdag 16 september
 13:00
13:00
JBC/Noorderhaven V20 1 ***

37

51

Devel Heroes V22 1 **