!
Green Lions logo
Competities

Green Lions / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 H.S.V. Basketball MSE-1 22 40 1591 918
2 Five Pack MSE-2 22 38 1539 1001
3 SIETSEMA Highlanders MSE-1 22 34 1309 888
4 Scylla MSE-6 22 32 1633 1007
5 BV Arrows MSE 2 * 22 28 1261 965
6 Zuidlaren Trojans MSE-2 22 22 1195 1195
7 GSBV Moestasj MSE-2 22 20 1120 1054
8 Green Lions MSE-1 22 18 1305 1291
9 BV Groningen MSE-3 22 14 1117 1191
10 BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2 22 12 1095 1496
11 BV Groningen MSE-4 22 4 877 1587
12 De Groene Uilen MSE-7 22 0 574 2023
woensdag 15 mei
 20:15
20:15
Five Pack MSE-2

128

21

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 20 april
 16:00
16:00
SIETSEMA Highlanders MSE-1

20

0

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 20 april
 12:00
12:00
GSBV Moestasj MSE-2

35

47

Five Pack MSE-2
zaterdag 20 april
 12:00
12:00
De Groene Uilen MSE-7

33

135

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 13 april
 16:30
16:30
Scylla MSE-6

106

46

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 13 april
 15:30
15:30
GSBV Moestasj MSE-2

82

28

BV Groningen MSE-4
zaterdag 13 april
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

61

86

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 13 april
 12:30
12:30
Zuidlaren Trojans MSE-2

65

55

BV Groningen MSE-3
zaterdag 13 april
 12:00
12:00
BV Arrows MSE 2 *

52

47

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 6 april
 21:15
21:15
BV Groningen MSE-3

50

71

Five Pack MSE-2
zaterdag 6 april
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

75

65

Scylla MSE-6
zaterdag 6 april
 19:00
19:00
H.S.V. Basketball MSE-1

63

40

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 6 april
 12:00
12:00
De Groene Uilen MSE-7

27

81

Green Lions MSE-1
zaterdag 6 april
 12:00
12:00
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

60

65

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 6 april
 10:45
10:45
BV Groningen MSE-4

33

59

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 30 maart
 19:00
19:00
H.S.V. Basketball MSE-1

77

34

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 23 maart
 20:30
20:30
Scylla MSE-6

67

43

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 23 maart
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

92

42

BV Groningen MSE-4
zaterdag 23 maart
 17:30
17:30
BV Arrows MSE 2 *

0

20

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 23 maart
 15:30
15:30
GSBV Moestasj MSE-2

86

22

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 23 maart
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

65

36

BV Groningen MSE-3
vrijdag 22 maart
 19:15
19:15
Five Pack MSE-2

78

38

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zondag 17 maart
 11:00
11:00
BV Groningen MSE-3

48

30

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 16 maart
 19:45
19:45
BV Groningen MSE-4

35

89

Scylla MSE-6
zaterdag 16 maart
 19:00
19:00
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

59

72

Green Lions MSE-1
zaterdag 16 maart
 19:00
19:00
H.S.V. Basketball MSE-1

76

64

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 16 maart
 10:45
10:45
Zuidlaren Trojans MSE-2

59

74

Five Pack MSE-2
zaterdag 16 maart
 10:15
10:15
De Groene Uilen MSE-7

37

78

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 9 maart
 21:15
21:15
BV Groningen MSE-4

47

85

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 9 maart
 20:30
20:30
Scylla MSE-6

70

72

Five Pack MSE-2
zaterdag 9 maart
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

20

0

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 9 maart
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

108

26

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 9 maart
 12:00
12:00
BV Arrows MSE 2 *

69

61

BV Groningen MSE-3
zaterdag 9 maart
 12:00
12:00
GSBV Moestasj MSE-2

62

43

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 2 maart
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

56

60

Five Pack MSE-2
zaterdag 2 maart
 14:45
14:45
Scylla MSE-6

44

47

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 2 maart
 14:00
14:00
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

48

81

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 2 maart
 13:45
13:45
De Groene Uilen MSE-7

37

66

BV Groningen MSE-4
zaterdag 2 maart
 12:30
12:30
Zuidlaren Trojans MSE-2

49

47

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 2 maart
 12:15
12:15
BV Groningen MSE-3

45

61

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 24 februari
 19:30
19:30
BV Groningen MSE-4

26

50

Green Lions MSE-1
zaterdag 17 februari
 19:00
19:00
H.S.V. Basketball MSE-1

64

47

Scylla MSE-6
zaterdag 17 februari
 14:15
14:15
BV Groningen MSE-4

30

74

BV Groningen MSE-3
zaterdag 10 februari
 21:00
21:00
Scylla MSE-6

95

37

Green Lions MSE-1
zaterdag 10 februari
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

36

6

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 10 februari
 19:00
19:00
H.S.V. Basketball MSE-1

108

14

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 10 februari
 10:15
10:15
BV Arrows MSE 2 *

0

20

Zuidlaren Trojans MSE-2
zondag 4 februari
 13:00
13:00
BV Groningen MSE-3

33

59

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 3 februari
 16:30
16:30
Zuidlaren Trojans MSE-2

46

53

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 3 februari
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

59

48

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 3 februari
 13:45
13:45
De Groene Uilen MSE-7

24

112

Scylla MSE-6
zaterdag 3 februari
 12:00
12:00
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

56

44

BV Groningen MSE-4
vrijdag 2 februari
 20:45
20:45
Five Pack MSE-2

62

60

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 27 januari
 21:15
21:15
BV Groningen MSE-4

39

62

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 27 januari
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball MSE-1

95

43

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 27 januari
 17:45
17:45
SIETSEMA Highlanders MSE-1

49

55

Five Pack MSE-2
zaterdag 27 januari
 17:15
17:15
Scylla MSE-6

54

36

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 27 januari
 12:00
12:00
BV Arrows MSE 2 *

86

45

Green Lions MSE-1
zaterdag 27 januari
 11:45
11:45
De Groene Uilen MSE-7

12

89

BV Groningen MSE-3
zaterdag 20 januari
 21:00
21:00
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

70

31

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 20 januari
 18:00
18:00
Scylla MSE-6

79

50

BV Groningen MSE-3
zaterdag 20 januari
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

66

74

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 20 januari
 12:30
12:30
Zuidlaren Trojans MSE-2

42

53

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 20 januari
 12:00
12:00
GSBV Moestasj MSE-2

37

58

BV Arrows MSE 2 *
vrijdag 19 januari
 19:15
19:15
Five Pack MSE-2

87

44

BV Groningen MSE-4
zaterdag 13 januari
 21:30
21:30
BV Groningen MSE-3

49

67

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 13 januari
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

63

28

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 13 januari
 12:00
12:00
De Groene Uilen MSE-7

26

84

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 13 januari
 10:15
10:15
BV Arrows MSE 2 *

52

46

Scylla MSE-6
vrijdag 12 januari
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball MSE-1

52

40

Five Pack MSE-2
zondag 17 december
 17:00
17:00
BV Groningen MSE-3

58

37

BV Groningen MSE-4
zaterdag 16 december
 12:00
12:00
BV Arrows MSE 2 *

68

51

BV Groningen MSE-4
zondag 10 december
 19:15
19:15
H.S.V. Basketball MSE-1

80

45

Green Lions MSE-1
zaterdag 9 december
 21:30
21:30
BV Groningen MSE-4

27

46

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 9 december
 19:45
19:45
BV Groningen MSE-3

43

53

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 9 december
 14:00
14:00
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

60

76

Scylla MSE-6
zaterdag 9 december
 13:45
13:45
De Groene Uilen MSE-7

23

103

Five Pack MSE-2
zaterdag 2 december
 20:45
20:45
Scylla MSE-6

67

55

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 2 december
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

133

41

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 2 december
 10:45
10:45
Zuidlaren Trojans MSE-2

81

44

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 2 december
 10:00
10:00
GSBV Moestasj MSE-2

28

61

H.S.V. Basketball MSE-1
vrijdag 1 december
 19:15
19:15
Five Pack MSE-2

66

42

BV Groningen MSE-3
zondag 26 november
 14:30
14:30
BV Groningen MSE-3

52

34

Green Lions MSE-1
zaterdag 25 november
 17:30
17:30
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

67

63

Five Pack MSE-2
zaterdag 25 november
 14:30
14:30
BV Groningen MSE-4

34

89

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 25 november
 12:00
12:00
De Groene Uilen MSE-7

31

87

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 25 november
 09:00
09:00
Zuidlaren Trojans MSE-2

52

65

Scylla MSE-6
vrijdag 24 november
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball MSE-1

69

62

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 18 november
 20:30
20:30
Scylla MSE-6

107

21

BV Groningen MSE-4
zaterdag 18 november
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

65

35

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 18 november
 15:30
15:30
GSBV Moestasj MSE-2

64

36

BV Groningen MSE-3
zaterdag 18 november
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

73

46

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 18 november
 12:00
12:00
BV Arrows MSE 2 *

104

33

De Groene Uilen MSE-7
vrijdag 17 november
 19:15
19:15
Five Pack MSE-2

84

45

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 11 november
 17:30
17:30
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

42

85

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 11 november
 16:15
16:15
BV Groningen MSE-3

42

73

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 11 november
 11:45
11:45
De Groene Uilen MSE-7

22

95

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 11 november
 10:45
10:45
Zuidlaren Trojans MSE-2

62

59

Green Lions MSE-1
vrijdag 10 november
 20:45
20:45
Five Pack MSE-2

62

45

Scylla MSE-6
donderdag 9 november
 20:00
20:00
H.S.V. Basketball MSE-1

100

41

BV Groningen MSE-4
zaterdag 4 november
 21:30
21:30
BV Groningen MSE-4

79

48

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 4 november
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

65

33

BV Groningen MSE-3
zaterdag 4 november
 12:15
12:15
BV Arrows MSE 2 *

74

34

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 4 november
 12:00
12:00
GSBV Moestasj MSE-2

56

46

Zuidlaren Trojans MSE-2
vrijdag 3 november
 19:15
19:15
Five Pack MSE-2

73

38

Green Lions MSE-1
zaterdag 28 oktober
 18:00
18:00
BV Groningen MSE-4

54

64

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 21 oktober
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

52

71

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 14 oktober
 17:30
17:30
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

44

70

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 14 oktober
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

40

93

Scylla MSE-6
zaterdag 14 oktober
 12:30
12:30
Zuidlaren Trojans MSE-2

57

74

BV Arrows MSE 2 *
vrijdag 13 oktober
 19:15
19:15
Five Pack MSE-2

63

43

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 7 oktober
 20:15
20:15
Scylla MSE-6

117

16

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 7 oktober
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

49

31

Zuidlaren Trojans MSE-2
zaterdag 7 oktober
 17:30
17:30
H.S.V. Basketball MSE-1

67

38

BV Groningen MSE-3
zaterdag 7 oktober
 12:00
12:00
GSBV Moestasj MSE-2

46

31

Green Lions MSE-1
zaterdag 7 oktober
 10:15
10:15
BV Arrows MSE 2 *

44

56

Five Pack MSE-2
zaterdag 30 september
 17:30
17:30
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

45

114

H.S.V. Basketball MSE-1
zaterdag 30 september
 16:00
16:00
BV Groningen MSE-3

75

23

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 30 september
 13:45
13:45
GSBV Moestasj MSE-2

42

66

Scylla MSE-6
zaterdag 30 september
 10:45
10:45
Zuidlaren Trojans MSE-2

78

35

BV Groningen MSE-4
vrijdag 29 september
 19:00
19:00
Five Pack MSE-2

44

55

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 23 september
 20:15
20:15
BV Groningen MSE-4

20

99

Five Pack MSE-2
zaterdag 23 september
 19:30
19:30
SIETSEMA Highlanders MSE-1

60

43

Green Lions MSE-1
zaterdag 23 september
 12:45
12:45
BV Arrows MSE 2 *

65

38

GSBV Moestasj MSE-2
zaterdag 23 september
 12:15
12:15
BV Groningen MSE-3

47

66

Scylla MSE-6
zaterdag 23 september
 12:00
12:00
De Groene Uilen MSE-7

26

78

BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2
zaterdag 16 september
 17:00
17:00
Scylla MSE-6

57

31

BV Arrows MSE 2 *
zaterdag 16 september
 15:15
15:15
Green Lions MSE-1

57

44

BV Groningen MSE-4
zaterdag 16 september
 13:45
13:45
GSBV Moestasj MSE-2

54

52

SIETSEMA Highlanders MSE-1
zaterdag 16 september
 12:30
12:30
Zuidlaren Trojans MSE-2

95

27

De Groene Uilen MSE-7
zaterdag 16 september
 12:00
12:00
BTER Financieel Typhoons'23 MSE-2

35

61

BV Groningen MSE-3
vrijdag 15 september
 19:00
19:00
Five Pack MSE-2

52

45

H.S.V. Basketball MSE-1