!
Green Lions logo
Competities

Green Lions / Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie

011

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Aquila M16-1 11 20 707 413
2 Green Lions M16 1 (VR) 11 20 951 418
3 BV Groningen M16-4 11 18 770 441
4 Bedum Blues M16-1 11 18 649 576
5 BV Leeuwarden M16 2 (VR) 11 14 576 420
6 BV Oaters Joure M16-1 11 12 572 549
7 Celeritas-Donar M16-4 11 10 587 612
8 BV Millwings M16-1 11 8 480 637
9 HBV Falcons M16-2 11 6 374 685
10 H.S.V. Basketball M16 2 (VR) 11 4 369 605
11 BV Leeuwarden V16 2 * 11 0 320 649
12 Assist M16-2 11 0 439 789
zaterdag 16 december
 11:45
11:45
Green Lions M16 1 (VR)

120

41

Assist M16-2
zaterdag 16 december
 16:00
16:00
BV Groningen M16-4

45

53

Aquila M16-1
zaterdag 16 december
 10:30
10:30
BV Groningen M16-4

83

19

BV Leeuwarden V16 2 *
zaterdag 9 december
 15:15
15:15
Bedum Blues M16-1

91

52

Assist M16-2
zaterdag 9 december
 15:45
15:45
HBV Falcons M16-2

37

60

Celeritas-Donar M16-4
zaterdag 9 december
 10:00
10:00
BV Leeuwarden M16 2 (VR)

60

19

BV Oaters Joure M16-1
zaterdag 9 december
 11:45
11:45
BV Leeuwarden V16 2 *

24

94

Green Lions M16 1 (VR)
zaterdag 9 december
 14:15
14:15
H.S.V. Basketball M16 2 (VR)

51

68

BV Millwings M16-1
zaterdag 2 december
 16:15
16:15
BV Millwings M16-1

40

30

HBV Falcons M16-2
zaterdag 2 december
 11:15
11:15
Assist M16-2

0

20

BV Leeuwarden M16 2 (VR)
zaterdag 2 december
 12:45
12:45
BV Oaters Joure M16-1

78

41

BV Leeuwarden V16 2 *
zaterdag 2 december
 12:45
12:45
Aquila M16-1

43

56

Bedum Blues M16-1
zaterdag 2 december
 13:30
13:30
Green Lions M16 1 (VR)

20

0

H.S.V. Basketball M16 2 (VR)
zaterdag 2 december
 15:15
15:15
Celeritas-Donar M16-4

51

79

BV Groningen M16-4
zaterdag 25 november
 09:00
09:00
BV Groningen M16-4

49

28

BV Millwings M16-1
zaterdag 25 november
 12:30
12:30
Celeritas-Donar M16-4

66

71

Aquila M16-1
zaterdag 25 november
 14:15
14:15
HBV Falcons M16-2

37

102

Green Lions M16 1 (VR)
zaterdag 25 november
 13:30
13:30
BV Leeuwarden V16 2 *

44

43

Assist M16-2
zaterdag 25 november
 11:45
11:45
BV Leeuwarden M16 2 (VR)

45

48

Bedum Blues M16-1
vrijdag 24 november
 19:00
19:00
H.S.V. Basketball M16 2 (VR)

27

65

BV Oaters Joure M16-1
zaterdag 18 november
 11:00
11:00
Assist M16-2

45

54

H.S.V. Basketball M16 2 (VR)
zaterdag 18 november
 16:45
16:45
BV Oaters Joure M16-1

66

27

HBV Falcons M16-2
zaterdag 18 november
 16:15
16:15
BV Millwings M16-1

36

56

Celeritas-Donar M16-4
zaterdag 18 november
 14:45
14:45
Aquila M16-1

68

49

BV Leeuwarden M16 2 (VR)
zaterdag 18 november
 13:30
13:30
Green Lions M16 1 (VR)

68

53

BV Groningen M16-4
dinsdag 14 november
 18:00
18:00
H.S.V. Basketball M16 2 (VR)

20

0

BV Leeuwarden V16 2 *
zaterdag 11 november
 16:15
16:15
BV Millwings M16-1

29

68

Aquila M16-1
zaterdag 11 november
 14:15
14:15
Celeritas-Donar M16-4

49

109

Green Lions M16 1 (VR)
zaterdag 11 november
 11:15
11:15
H.S.V. Basketball M16 2 (VR)

52

61

Bedum Blues M16-1
zaterdag 11 november
 13:30
13:30
BV Leeuwarden V16 2 *

20

41

BV Leeuwarden M16 2 (VR)
zaterdag 11 november
 14:15
14:15
HBV Falcons M16-2

45

41

Assist M16-2
zaterdag 11 november
 10:30
10:30
BV Groningen M16-4

72

34

BV Oaters Joure M16-1
zaterdag 4 november
 13:30
13:30
Green Lions M16 1 (VR)

115

26

BV Millwings M16-1
zaterdag 4 november
 10:45
10:45
Assist M16-2

41

120

BV Groningen M16-4
zaterdag 4 november
 10:00
10:00
BV Leeuwarden M16 2 (VR)

78

46

H.S.V. Basketball M16 2 (VR)
zaterdag 4 november
 11:00
11:00
BV Oaters Joure M16-1

53

40

Celeritas-Donar M16-4
zaterdag 4 november
 15:45
15:45
Bedum Blues M16-1

65

43

HBV Falcons M16-2
zaterdag 4 november
 14:45
14:45
Aquila M16-1

54

13

BV Leeuwarden V16 2 *
zaterdag 28 oktober
 13:00
13:00
Bedum Blues M16-1

71

53

BV Leeuwarden V16 2 *
zaterdag 14 oktober
 11:15
11:15
Celeritas-Donar M16-4

64

55

Assist M16-2
zaterdag 14 oktober
 16:15
16:15
BV Millwings M16-1

49

65

BV Oaters Joure M16-1
zaterdag 14 oktober
 14:15
14:15
HBV Falcons M16-2

14

78

BV Leeuwarden M16 2 (VR)
zaterdag 14 oktober
 13:30
13:30
Green Lions M16 1 (VR)

43

44

Aquila M16-1
zaterdag 14 oktober
 12:30
12:30
BV Groningen M16-4

64

43

Bedum Blues M16-1
zaterdag 7 oktober
 10:00
10:00
BV Leeuwarden M16 2 (VR)

44

59

BV Groningen M16-4
zaterdag 7 oktober
 10:00
10:00
BV Leeuwarden V16 2 *

36

38

HBV Falcons M16-2
zaterdag 7 oktober
 14:00
14:00
Bedum Blues M16-1

53

44

Celeritas-Donar M16-4
zaterdag 7 oktober
 12:30
12:30
Assist M16-2

59

78

BV Millwings M16-1
zaterdag 7 oktober
 11:00
11:00
Aquila M16-1

71

10

H.S.V. Basketball M16 2 (VR)
zaterdag 7 oktober
 10:00
10:00
BV Oaters Joure M16-1

37

95

Green Lions M16 1 (VR)
zaterdag 30 september
 16:30
16:30
Celeritas-Donar M16-4

35

53

BV Leeuwarden M16 2 (VR)
zaterdag 30 september
 18:15
18:15
BV Oaters Joure M16-1

47

55

Aquila M16-1
zaterdag 30 september
 17:30
17:30
HBV Falcons M16-2

55

43

H.S.V. Basketball M16 2 (VR)
zaterdag 30 september
 16:15
16:15
BV Millwings M16-1

38

47

Bedum Blues M16-1
zondag 24 september
 10:45
10:45
H.S.V. Basketball M16 2 (VR)

34

85

BV Groningen M16-4
zaterdag 23 september
 15:45
15:45
Bedum Blues M16-1

60

100

Green Lions M16 1 (VR)
zaterdag 23 september
 11:45
11:45
BV Leeuwarden V16 2 *

34

65

Celeritas-Donar M16-4
zaterdag 23 september
 11:45
11:45
BV Leeuwarden M16 2 (VR)

61

26

BV Millwings M16-1
zaterdag 23 september
 14:00
14:00
Assist M16-2

29

66

BV Oaters Joure M16-1
vrijdag 22 september
 19:15
19:15
HBV Falcons M16-2

22

93

Aquila M16-1
zondag 17 september
 15:00
15:00
Celeritas-Donar M16-4

57

32

H.S.V. Basketball M16 2 (VR)
zaterdag 16 september
 16:15
16:15
BV Millwings M16-1

62

36

BV Leeuwarden V16 2 *
zaterdag 16 september
 14:45
14:45
BV Oaters Joure M16-1

42

54

Bedum Blues M16-1
zaterdag 16 september
 10:30
10:30
BV Groningen M16-4

61

26

HBV Falcons M16-2
zaterdag 16 september
 12:45
12:45
Aquila M16-1

87

33

Assist M16-2
zaterdag 16 september
 13:30
13:30
Green Lions M16 1 (VR)

85

47

BV Leeuwarden M16 2 (VR)