!
ABC Amigos logo
Competities

ABC Amigos / Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

015

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 De Dunckers X12-2 10 19 445 290
2 Almere Pioneers X12-2 10 16 557 249
3 BC Gaasperdam Warriors X12-2 10 15 485 320
4 Mapleleaves X12-1 10 14 381 298
5 Quick Runners X12-1 10 14 518 334
6 MBCA A'veen X12-4 10 12 439 364
7 Windmills X12-1 10 7 345 522
8 ABC Amigos X12-1 10 5 290 408
9 BC Triple ThreaT X12-4 10 5 363 452
10 BC APOLLO Amsterdam X12-3 10 3 265 445
11 BV Hoofddorp X12-3 10 0 188 594
zaterdag 16 december
 10:30
10:30
Quick Runners X12-1

56

51

Almere Pioneers X12-2
zaterdag 16 december
 09:45
09:45
ABC Amigos X12-1

41

49

De Dunckers X12-2
zaterdag 9 december
 14:00
14:00
Quick Runners X12-1

64

39

BC APOLLO Amsterdam X12-3
zaterdag 9 december
 13:45
13:45
ABC Amigos X12-1

62

8

BV Hoofddorp X12-3
zaterdag 9 december
 12:00
12:00
Mapleleaves X12-1

37

26

MBCA A'veen X12-4
zaterdag 9 december
 11:00
11:00
BC Gaasperdam Warriors X12-2

69

37

BC Triple ThreaT X12-4
zaterdag 9 december
 09:30
09:30
De Dunckers X12-2

68

18

Windmills X12-1
zondag 3 december
 13:15
13:15
MBCA A'veen X12-4

56

24

ABC Amigos X12-1
zondag 3 december
 10:00
10:00
BC APOLLO Amsterdam X12-3

32

46

Mapleleaves X12-1
zaterdag 2 december
 12:30
12:30
BC Triple ThreaT X12-4

32

67

Quick Runners X12-1
zaterdag 2 december
 12:00
12:00
Almere Pioneers X12-2

55

42

BC Gaasperdam Warriors X12-2
zaterdag 2 december
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12-3

32

62

De Dunckers X12-2
zaterdag 25 november
 15:30
15:30
ABC Amigos X12-1

25

25

BC APOLLO Amsterdam X12-3
zaterdag 25 november
 13:15
13:15
MBCA A'veen X12-4

69

21

BV Hoofddorp X12-3
zaterdag 25 november
 13:00
13:00
Mapleleaves X12-1

24

21

BC Triple ThreaT X12-4
zaterdag 25 november
 11:00
11:00
BC Gaasperdam Warriors X12-2

83

24

Windmills X12-1
zondag 19 november
 10:00
10:00
BC Triple ThreaT X12-4

20

25

ABC Amigos X12-1
zondag 19 november
 10:00
10:00
BC APOLLO Amsterdam X12-3

34

35

MBCA A'veen X12-4
zaterdag 18 november
 12:00
12:00
Almere Pioneers X12-2

59

23

Mapleleaves X12-1
zaterdag 18 november
 12:00
12:00
Windmills X12-1

33

54

Quick Runners X12-1
zaterdag 18 november
 09:30
09:30
De Dunckers X12-2

33

33

BC Gaasperdam Warriors X12-2
zondag 12 november
 14:30
14:30
MBCA A'veen X12-4

67

32

BC Triple ThreaT X12-4
zondag 12 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X12-3

30

20

BV Hoofddorp X12-3
zaterdag 11 november
 13:45
13:45
Mapleleaves X12-1

55

22

Windmills X12-1
zaterdag 11 november
 11:00
11:00
Quick Runners X12-1

33

36

De Dunckers X12-2
zaterdag 11 november
 10:00
10:00
ABC Amigos X12-1

22

71

Almere Pioneers X12-2
zondag 5 november
 14:00
14:00
BC Triple ThreaT X12-4

50

25

BC APOLLO Amsterdam X12-3
zondag 5 november
 12:00
12:00
Windmills X12-1

50

29

ABC Amigos X12-1
zaterdag 4 november
 12:00
12:00
Almere Pioneers X12-2

60

25

MBCA A'veen X12-4
zaterdag 4 november
 09:30
09:30
BV Hoofddorp X12-3

21

62

BC Gaasperdam Warriors X12-2
zaterdag 4 november
 09:30
09:30
De Dunckers X12-2

33

31

Mapleleaves X12-1
zondag 15 oktober
 13:00
13:00
MBCA A'veen X12-4

70

44

Windmills X12-1
zondag 15 oktober
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X12-3

0

50

Almere Pioneers X12-2
zondag 15 oktober
 11:30
11:30
BC Triple ThreaT X12-4

84

31

BV Hoofddorp X12-3
zaterdag 14 oktober
 13:00
13:00
Quick Runners X12-1

62

33

BC Gaasperdam Warriors X12-2
zondag 8 oktober
 13:00
13:00
Windmills X12-1

51

30

BC APOLLO Amsterdam X12-3
zaterdag 7 oktober
 11:00
11:00
Almere Pioneers X12-2

64

23

BC Triple ThreaT X12-4
zaterdag 7 oktober
 11:00
11:00
BC Gaasperdam Warriors X12-2

34

20

Mapleleaves X12-1
zaterdag 7 oktober
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12-3

6

56

Quick Runners X12-1
zaterdag 7 oktober
 09:30
09:30
De Dunckers X12-2

34

24

MBCA A'veen X12-4
zondag 1 oktober
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X12-3

25

50

De Dunckers X12-2
zondag 1 oktober
 10:45
10:45
BC Triple ThreaT X12-4

43

43

Windmills X12-1
zaterdag 30 september
 14:00
14:00
Mapleleaves X12-1

42

35

Quick Runners X12-1
zaterdag 30 september
 10:30
10:30
ABC Amigos X12-1

21

40

BC Gaasperdam Warriors X12-2
zaterdag 30 september
 10:00
10:00
Almere Pioneers X12-2

56

6

BV Hoofddorp X12-3
zondag 24 september
 12:00
12:00
Windmills X12-1

9

59

Almere Pioneers X12-2
zaterdag 23 september
 14:45
14:45
Mapleleaves X12-1

62

12

BV Hoofddorp X12-3
zaterdag 23 september
 14:00
14:00
Quick Runners X12-1

48

17

ABC Amigos X12-1
zaterdag 23 september
 11:00
11:00
BC Gaasperdam Warriors X12-2

35

22

MBCA A'veen X12-4
zaterdag 23 september
 09:30
09:30
De Dunckers X12-2

37

21

BC Triple ThreaT X12-4
zondag 17 september
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X12-3

25

54

BC Gaasperdam Warriors X12-2
zaterdag 16 september
 12:45
12:45
MBCA A'veen X12-4

45

43

Quick Runners X12-1
zaterdag 16 september
 11:30
11:30
ABC Amigos X12-1

24

41

Mapleleaves X12-1
zaterdag 16 september
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12-3

31

51

Windmills X12-1
zaterdag 16 september
 10:00
10:00
Almere Pioneers X12-2

32

43

De Dunckers X12-2