U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 1e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1B.C. Virtus MSE 1224217271358
2The Black Eagles MSE 1223418981569
3River Trotters MSE 1223216001408
4Basketbal Academie Limburg MSE 2222616171427
5Attacus MSE 1222616811539
6EVBV Octopus MSE 1222416121636
7Den Dungk MSE 1221816281726
8TSBV Pendragon MSE 1221816371676
9CBV Binnenland MSE 1221214151709
10Blauw-Wit MSE 1221214591678
11WBB Giants MSE 1221215561897
12BC Vlissingen MSE 122815961803

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF