!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Almere Pioneers MSE-3 20 36 1404 954
2 The Challengers MSE-1 20 32 1376 1101
3 BV Aalsmeer MSE-1 20 28 1048 969
4 BC Schrobbelaar MSE-1 20 24 1288 1003
5 Landslake Lions MSE-3 20 22 1135 1139
6 VBC Akrides MSE-2 20 20 1131 1117
7 Blue Stars MSE-1 20 14 1076 1135
8 BV Amsterdam MSE 4 ** 20 12 1131 1161
9 BC APOLLO Amsterdam MSE 4 * 20 10 1021 1136
10 U.S. MSE-3 20 10 966 1198
11 Northside Ballers Amsterdam MSE 1 *** 20 -6 719 1382
zaterdag 20 april
 13:45
13:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

62

93

U.S. MSE-3
zaterdag 20 april
 20:15
20:15
The Challengers MSE-1

77

70

Blue Stars MSE-1
zondag 14 april
 17:00
17:00
U.S. MSE-3

42

80

The Challengers MSE-1
zondag 14 april
 13:00
13:00
BC Schrobbelaar MSE-1

0

20

Landslake Lions MSE-3
zaterdag 13 april
 17:45
17:45
Blue Stars MSE-1

66

53

BV Aalsmeer MSE-1
zaterdag 13 april
 14:00
14:00
Almere Pioneers MSE-3

20

0

BV Amsterdam MSE 4 **
vrijdag 12 april
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-2

48

63

BC Schrobbelaar MSE-1
zondag 7 april
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE-1

90

32

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 6 april
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

42

59

VBC Akrides MSE-2
zaterdag 6 april
 16:00
16:00
BC Schrobbelaar MSE-1

56

69

Almere Pioneers MSE-3
zaterdag 6 april
 14:30
14:30
BV Amsterdam MSE 4 **

49

69

Landslake Lions MSE-3
donderdag 4 april
 20:00
20:00
Almere Pioneers MSE-3

74

58

The Challengers MSE-1
zondag 24 maart
 14:30
14:30
U.S. MSE-3

20

0

BV Amsterdam MSE 4 **
zondag 24 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

67

63

BC Schrobbelaar MSE-1
zondag 24 maart
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE-1

59

54

The Challengers MSE-1
zaterdag 23 maart
 14:00
14:00
Almere Pioneers MSE-3

20

0

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zaterdag 23 maart
 11:45
11:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

0

20

VBC Akrides MSE-2
zaterdag 16 maart
 20:15
20:15
The Challengers MSE-1

20

0

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 16 maart
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

57

51

Landslake Lions MSE-3
zaterdag 16 maart
 16:30
16:30
BV Amsterdam MSE 4 **

57

68

Blue Stars MSE-1
zaterdag 16 maart
 16:00
16:00
BC Schrobbelaar MSE-1

76

42

U.S. MSE-3
zaterdag 16 maart
 14:15
14:15
VBC Akrides MSE-2

48

70

Almere Pioneers MSE-3
zondag 10 maart
 15:00
15:00
U.S. MSE-3

37

58

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zondag 10 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

68

64

VBC Akrides MSE-2
zondag 10 maart
 12:30
12:30
BV Aalsmeer MSE-1

20

0

BV Amsterdam MSE 4 **
zaterdag 9 maart
 15:45
15:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

28

111

Almere Pioneers MSE-3
zaterdag 9 maart
 14:45
14:45
Blue Stars MSE-1

57

47

BC Schrobbelaar MSE-1
zaterdag 2 maart
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

47

54

Blue Stars MSE-1
zaterdag 2 maart
 16:30
16:30
BV Amsterdam MSE 4 **

70

76

The Challengers MSE-1
zaterdag 2 maart
 16:00
16:00
BC Schrobbelaar MSE-1

29

50

BV Aalsmeer MSE-1
zaterdag 2 maart
 13:00
13:00
Almere Pioneers MSE-3

79

51

Landslake Lions MSE-3
vrijdag 1 maart
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-2

81

63

U.S. MSE-3
zaterdag 24 februari
 13:45
13:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

52

89

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zondag 18 februari
 12:30
12:30
BV Aalsmeer MSE-1

64

56

U.S. MSE-3
donderdag 15 februari
 19:20
19:20
BC Schrobbelaar MSE-1

80

42

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zondag 11 februari
 14:15
14:15
Blue Stars MSE-1

58

63

VBC Akrides MSE-2
zondag 11 februari
 14:00
14:00
U.S. MSE-3

57

84

Almere Pioneers MSE-3
zondag 11 februari
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE-1

64

43

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zaterdag 10 februari
 20:15
20:15
The Challengers MSE-1

59

47

BC Schrobbelaar MSE-1
zaterdag 10 februari
 11:45
11:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

48

80

Landslake Lions MSE-3
zondag 4 februari
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

60

61

U.S. MSE-3
zaterdag 3 februari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

59

66

The Challengers MSE-1
zaterdag 3 februari
 14:30
14:30
BV Amsterdam MSE 4 **

109

47

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 3 februari
 11:00
11:00
Almere Pioneers MSE-3

85

44

Blue Stars MSE-1
vrijdag 2 februari
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-2

55

59

BV Aalsmeer MSE-1
zondag 28 januari
 14:15
14:15
Blue Stars MSE-1

41

42

Landslake Lions MSE-3
zondag 28 januari
 12:30
12:30
BV Aalsmeer MSE-1

59

56

Almere Pioneers MSE-3
zaterdag 27 januari
 18:30
18:30
The Challengers MSE-1

68

64

VBC Akrides MSE-2
zaterdag 27 januari
 14:30
14:30
BV Amsterdam MSE 4 **

68

72

BC Schrobbelaar MSE-1
zondag 21 januari
 13:30
13:30
U.S. MSE-3

52

62

Blue Stars MSE-1
zondag 21 januari
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

35

43

BV Aalsmeer MSE-1
zaterdag 20 januari
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

59

64

BV Amsterdam MSE 4 **
zaterdag 20 januari
 11:45
11:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

40

74

BC Schrobbelaar MSE-1
zondag 14 januari
 14:15
14:15
Blue Stars MSE-1

20

0

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 13 januari
 16:30
16:30
BV Amsterdam MSE 4 **

71

69

VBC Akrides MSE-2
zaterdag 13 januari
 20:15
20:15
The Challengers MSE-1

73

70

Landslake Lions MSE-3
zondag 10 december
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE-1

72

68

Blue Stars MSE-1
zondag 10 december
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

87

45

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 9 december
 18:30
18:30
The Challengers MSE-1

80

48

U.S. MSE-3
zaterdag 9 december
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-1

65

54

VBC Akrides MSE-2
zaterdag 9 december
 14:15
14:15
BV Amsterdam MSE 4 **

68

83

Almere Pioneers MSE-3
zondag 3 december
 15:30
15:30
Blue Stars MSE-1

57

67

The Challengers MSE-1
zondag 3 december
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

78

98

BV Amsterdam MSE 4 **
zaterdag 2 december
 14:00
14:00
Almere Pioneers MSE-3

63

56

BC Schrobbelaar MSE-1
vrijdag 1 december
 20:45
20:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

38

46

BV Aalsmeer MSE-1
vrijdag 1 december
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-2

68

61

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
dinsdag 28 november
 20:30
20:30
The Challengers MSE-1

62

45

BV Aalsmeer MSE-1
zaterdag 25 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

46

66

Almere Pioneers MSE-3
zaterdag 25 november
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 4 **

57

66

U.S. MSE-3
zaterdag 25 november
 16:00
16:00
VBC Akrides MSE-2

20

0

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zondag 19 november
 18:45
18:45
U.S. MSE-3

40

62

BC Schrobbelaar MSE-1
zondag 19 november
 16:00
16:00
Blue Stars MSE-1

54

59

BV Amsterdam MSE 4 **
zondag 19 november
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

58

55

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zaterdag 18 november
 16:00
16:00
Almere Pioneers MSE-3

95

49

VBC Akrides MSE-2
zaterdag 11 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

51

43

U.S. MSE-3
zaterdag 11 november
 19:00
19:00
Almere Pioneers MSE-3

103

58

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 11 november
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-1

83

52

Blue Stars MSE-1
zaterdag 11 november
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 4 **

74

38

BV Aalsmeer MSE-1
vrijdag 10 november
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-2

63

75

Landslake Lions MSE-3
zondag 5 november
 16:00
16:00
Blue Stars MSE-1

40

51

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zondag 5 november
 13:00
13:00
U.S. MSE-3

44

54

VBC Akrides MSE-2
zondag 5 november
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

51

66

Almere Pioneers MSE-3
zaterdag 4 november
 18:00
18:00
BV Aalsmeer MSE-1

31

60

BC Schrobbelaar MSE-1
zaterdag 4 november
 20:15
20:15
The Challengers MSE-1

73

74

BV Amsterdam MSE 4 **
zaterdag 21 oktober
 11:45
11:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

36

92

The Challengers MSE-1
zaterdag 21 oktober
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

41

88

BC Schrobbelaar MSE-1
zondag 15 oktober
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

55

48

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 14 oktober
 16:00
16:00
Almere Pioneers MSE-3

65

37

U.S. MSE-3
zaterdag 14 oktober
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *

38

52

BV Aalsmeer MSE-1
zaterdag 14 oktober
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-1

81

77

The Challengers MSE-1
vrijdag 13 oktober
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-2

71

57

Blue Stars MSE-1
zondag 8 oktober
 14:00
14:00
Blue Stars MSE-1

55

63

Almere Pioneers MSE-3
zondag 8 oktober
 11:45
11:45
BV Aalsmeer MSE-1

52

58

VBC Akrides MSE-2
zondag 8 oktober
 15:00
15:00
U.S. MSE-3

46

57

Landslake Lions MSE-3
zaterdag 7 oktober
 18:30
18:30
The Challengers MSE-1

75

42

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
vrijdag 6 oktober
 21:15
21:15
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

51

63

BV Amsterdam MSE 4 **
zondag 1 oktober
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

69

60

Blue Stars MSE-1
zondag 1 oktober
 13:00
13:00
U.S. MSE-3

41

60

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 30 september
 16:00
16:00
BC Schrobbelaar MSE-1

78

49

BV Amsterdam MSE 4 **
zaterdag 30 september
 16:00
16:00
Almere Pioneers MSE-3

62

50

BV Aalsmeer MSE-1
vrijdag 29 september
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE-2

56

59

The Challengers MSE-1
zondag 24 september
 11:45
11:45
BV Aalsmeer MSE-1

48

42

Landslake Lions MSE-3
zaterdag 23 september
 18:00
18:00
BC Schrobbelaar MSE-1

108

34

Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***
zaterdag 23 september
 15:15
15:15
Blue Stars MSE-1

32

37

U.S. MSE-3
zaterdag 23 september
 14:15
14:15
BV Amsterdam MSE 4 **

54

53

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 *
zaterdag 23 september
 20:15
20:15
The Challengers MSE-1

83

70

Almere Pioneers MSE-3
zondag 17 september
 11:30
11:30
U.S. MSE-3

41

53

BV Aalsmeer MSE-1
zondag 17 september
 13:00
13:00
Landslake Lions MSE-3

37

77

The Challengers MSE-1
vrijdag 15 september
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE-2

67

47

BV Amsterdam MSE 4 **
vrijdag 15 september
 20:45
20:45
Northside Ballers Amsterdam MSE 1 ***

40

61

Blue Stars MSE-1