!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie

011

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 JBC/Noorderhaven M16 1 (VR) 11 20 779 347
2 MBCA A'veen M16-6 11 20 773 392
3 Racing Beverwijk M16-1 11 18 507 415
4 BC APOLLO Amsterdam M16-5 11 16 600 464
5 De Hoppers M16 2 (VR) 11 14 576 559
6 Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR) 11 12 589 531
7 Mapleleaves M16-2 11 10 538 585
8 HBC M16-2 11 6 432 598
9 Break Out '88 M16-1 11 6 431 624
10 Alkm.Guardians M16-2 11 6 310 612
11 Windmills M16-2 11 4 461 620
12 BV Hoofddorp M16-4 11 0 421 670
vrijdag 15 december
 18:30
18:30
Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)

34

72

MBCA A'veen M16-6
zondag 10 december
 11:30
11:30
MBCA A'veen M16-6

85

37

BV Hoofddorp M16-4
zondag 10 december
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16-5

47

29

Break Out '88 M16-1
zondag 10 december
 17:30
17:30
HBC M16-2

36

39

Alkm.Guardians M16-2
zaterdag 9 december
 18:15
18:15
Racing Beverwijk M16-1

49

48

Windmills M16-2
zaterdag 9 december
 13:45
13:45
Mapleleaves M16-2

36

82

Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)
zaterdag 9 december
 13:00
13:00
De Hoppers M16 2 (VR)

40

67

JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)
zondag 3 december
 13:30
13:30
JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)

99

31

Mapleleaves M16-2
zondag 3 december
 15:30
15:30
Windmills M16-2

35

42

HBC M16-2
zaterdag 2 december
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M16-2

29

84

BC APOLLO Amsterdam M16-5
zaterdag 2 december
 15:00
15:00
BV Hoofddorp M16-4

46

52

De Hoppers M16 2 (VR)
zaterdag 2 december
 17:00
17:00
Break Out '88 M16-1

31

109

MBCA A'veen M16-6
donderdag 30 november
 18:30
18:30
HBC M16-2

28

53

Racing Beverwijk M16-1
zondag 26 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M16-5

51

40

Windmills M16-2
zondag 26 november
 11:00
11:00
MBCA A'veen M16-6

107

23

Alkm.Guardians M16-2
zondag 26 november
 15:15
15:15
JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)

63

33

Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)
zaterdag 25 november
 11:15
11:15
De Hoppers M16 2 (VR)

58

42

Break Out '88 M16-1
zaterdag 25 november
 16:30
16:30
Mapleleaves M16-2

58

50

BV Hoofddorp M16-4
zondag 19 november
 13:45
13:45
Windmills M16-2

33

67

MBCA A'veen M16-6
zaterdag 18 november
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M16-2

19

66

De Hoppers M16 2 (VR)
zaterdag 18 november
 16:00
16:00
Break Out '88 M16-1

45

42

Mapleleaves M16-2
zaterdag 18 november
 15:45
15:45
Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)

69

30

HBC M16-2
zaterdag 18 november
 13:00
13:00
BV Hoofddorp M16-4

28

63

JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)
zaterdag 18 november
 18:15
18:15
Racing Beverwijk M16-1

45

43

BC APOLLO Amsterdam M16-5
zondag 12 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M16-5

41

34

HBC M16-2
zondag 12 november
 13:00
13:00
BV Hoofddorp M16-4

29

62

Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)
zondag 12 november
 16:45
16:45
JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)

69

28

Break Out '88 M16-1
zaterdag 11 november
 13:45
13:45
Mapleleaves M16-2

58

20

Alkm.Guardians M16-2
zaterdag 11 november
 13:00
13:00
De Hoppers M16 2 (VR)

60

45

Windmills M16-2
zaterdag 11 november
 15:15
15:15
MBCA A'veen M16-6

45

23

Racing Beverwijk M16-1
zondag 5 november
 16:15
16:15
HBC M16-2

12

62

MBCA A'veen M16-6
zondag 5 november
 13:45
13:45
Windmills M16-2

64

68

Mapleleaves M16-2
zaterdag 4 november
 14:30
14:30
Alkm.Guardians M16-2

18

80

JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)
zaterdag 4 november
 16:00
16:00
Break Out '88 M16-1

52

47

BV Hoofddorp M16-4
zaterdag 4 november
 14:45
14:45
Racing Beverwijk M16-1

44

40

De Hoppers M16 2 (VR)
zaterdag 4 november
 13:45
13:45
Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)

46

58

BC APOLLO Amsterdam M16-5
zaterdag 21 oktober
 15:45
15:45
Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)

23

52

Racing Beverwijk M16-1
zaterdag 21 oktober
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M16-2

29

36

Break Out '88 M16-1
zondag 15 oktober
 13:15
13:15
JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)

88

22

Windmills M16-2
zaterdag 14 oktober
 17:00
17:00
BV Hoofddorp M16-4

24

25

Alkm.Guardians M16-2
zaterdag 14 oktober
 13:45
13:45
Mapleleaves M16-2

33

46

Racing Beverwijk M16-1
zaterdag 14 oktober
 13:00
13:00
De Hoppers M16 2 (VR)

80

57

HBC M16-2
zaterdag 14 oktober
 12:45
12:45
MBCA A'veen M16-6

58

57

BC APOLLO Amsterdam M16-5
zaterdag 14 oktober
 17:00
17:00
Break Out '88 M16-1

49

66

Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)
zondag 8 oktober
 10:00
10:00
BC APOLLO Amsterdam M16-5

41

50

De Hoppers M16 2 (VR)
zondag 8 oktober
 16:30
16:30
Windmills M16-2

67

47

BV Hoofddorp M16-4
zaterdag 7 oktober
 18:15
18:15
HBC M16-2

46

49

Mapleleaves M16-2
zaterdag 7 oktober
 18:15
18:15
Racing Beverwijk M16-1

29

77

JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)
zondag 1 oktober
 13:15
13:15
JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)

58

14

HBC M16-2
zaterdag 30 september
 17:00
17:00
Break Out '88 M16-1

29

44

Windmills M16-2
zaterdag 30 september
 16:30
16:30
De Hoppers M16 2 (VR)

31

64

MBCA A'veen M16-6
zaterdag 30 september
 15:45
15:45
Mapleleaves M16-2

53

55

BC APOLLO Amsterdam M16-5
zaterdag 30 september
 15:00
15:00
BV Hoofddorp M16-4

33

72

Racing Beverwijk M16-1
zaterdag 30 september
 18:00
18:00
Alkm.Guardians M16-2

31

45

Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)
zondag 24 september
 10:00
10:00
BC APOLLO Amsterdam M16-5

51

49

JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)
zondag 24 september
 13:45
13:45
Windmills M16-2

24

59

Alkm.Guardians M16-2
zaterdag 23 september
 18:15
18:15
HBC M16-2

62

49

BV Hoofddorp M16-4
zaterdag 23 september
 14:30
14:30
De Hoppers M16 2 (VR)

72

69

Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)
zaterdag 23 september
 12:45
12:45
MBCA A'veen M16-6

51

45

Mapleleaves M16-2
zaterdag 23 september
 18:15
18:15
Racing Beverwijk M16-1

42

27

Break Out '88 M16-1
zondag 17 september
 11:15
11:15
Break Out '88 M16-1

63

71

HBC M16-2
zondag 17 september
 15:15
15:15
JBC/Noorderhaven M16 1 (VR)

66

53

MBCA A'veen M16-6
zaterdag 16 september
 17:00
17:00
BV Hoofddorp M16-4

31

72

BC APOLLO Amsterdam M16-5
zaterdag 16 september
 16:15
16:15
Alkm.Guardians M16-2

18

52

Racing Beverwijk M16-1
zaterdag 16 september
 16:00
16:00
Mapleleaves M16-2

65

27

De Hoppers M16 2 (VR)
zaterdag 16 september
 15:45
15:45
Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)

60

39

Windmills M16-2