U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

02 - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


vrijdag 23 november 2018Locatie
20:00Lokomotief VSE 1DAS VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Almonte VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
19:15Green Eagles VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 25 november 2018Locatie
14:30BC Utrecht Cangeroes VSE 1De Groene Uilen VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
16:15U.S. VSE 1EBV Baros VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
15:00Landslake Lions VSE 2Green Eagles VSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
16:00Almonte VSE 1U.S. VSE 1De Eckart, Eindhoven
16:30DAS VSE 1CobraNova VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
17:30EBV Baros VSE 1Lokomotief VSE 1Woudestein, Rotterdam
17:45De Groene Uilen VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
19:45BV Hoofddorp VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
vrijdag 7 december 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 2BV Hoofddorp VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
18:00Almonte VSE 1De Groene Uilen VSE 1De Eckart, Eindhoven
20:15CobraNova VSE 1EBV Baros VSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
20:30Green Eagles VSE 1DAS VSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 9 december 2018Locatie
15:45BC Utrecht Cangeroes VSE 1Landslake Lions VSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
18:15U.S. VSE 1Lokomotief VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
15:00Landslake Lions VSE 2Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Indoor Centrum, Landsmeer
16:00EBV Baros VSE 1Green Eagles VSE 1Woudestein, Rotterdam
16:30BV Hoofddorp VSE 1Almonte VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
16:30DAS VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zondag 16 december 2018Locatie
18:30Lokomotief VSE 1CobraNova VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 11 januari 2019Locatie
21:00BV Hoofddorp VSE 1De Groene Uilen VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
12:00Landslake Lions VSE 2Almonte VSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
16:30DAS VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
17:30EBV Baros VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1Woudestein, Rotterdam
19:00Lokomotief VSE 1Green Eagles VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00CobraNova VSE 1U.S. VSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
16:00Almonte VSE 1DAS VSE 1De Eckart, Eindhoven
17:15Solar systemen-Grasshoppers VSE 2EBV Baros VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
17:45De Groene Uilen VSE 1Landslake Lions VSE 2Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
19:15Green Eagles VSE 1CobraNova VSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 20 januari 2019Locatie
11:15U.S. VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
14:30BC Utrecht Cangeroes VSE 1Lokomotief VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
 
vrijdag 25 januari 2019Locatie
20:00Lokomotief VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
15:00Landslake Lions VSE 2BV Hoofddorp VSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
16:30DAS VSE 1De Groene Uilen VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
18:00EBV Baros VSE 1Almonte VSE 1Woudestein, Rotterdam
 
zondag 27 januari 2019Locatie
13:00U.S. VSE 1Green Eagles VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 1 februari 2019Locatie
21:00BV Hoofddorp VSE 1DAS VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
16:00Almonte VSE 1Lokomotief VSE 1De Eckart, Eindhoven
16:00Landslake Lions VSE 2U.S. VSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
17:15Solar systemen-Grasshoppers VSE 2CobraNova VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zondag 3 februari 2019Locatie
15:45BC Utrecht Cangeroes VSE 1Green Eagles VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
16:30DAS VSE 1Landslake Lions VSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
17:00Lokomotief VSE 1De Groene Uilen VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
18:00EBV Baros VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Woudestein, Rotterdam
20:00CobraNova VSE 1Almonte VSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
21:00Green Eagles VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 10 februari 2019Locatie
17:15U.S. VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
16:00De Groene Uilen VSE 1EBV Baros VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:15CobraNova VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
18:00De Groene Uilen VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:15CobraNova VSE 1Landslake Lions VSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 2BC Utrecht Cangeroes VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
16:00Almonte VSE 1Green Eagles VSE 1De Eckart, Eindhoven
16:30DAS VSE 1U.S. VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
17:45De Groene Uilen VSE 1CobraNova VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
19:30BV Hoofddorp VSE 1Lokomotief VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zondag 10 maart 2019Locatie
15:15Landslake Lions VSE 2EBV Baros VSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
 
vrijdag 15 maart 2019Locatie
20:00Lokomotief VSE 1Landslake Lions VSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
11:00EBV Baros VSE 1DAS VSE 1Woudestein, Rotterdam
11:15U.S. VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
20:15CobraNova VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
21:00Green Eagles VSE 1De Groene Uilen VSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 17 maart 2019Locatie
14:30BC Utrecht Cangeroes VSE 1Almonte VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
13:00Landslake Lions VSE 2CobraNova VSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
15:15EBV Baros VSE 1U.S. VSE 1Woudestein, Rotterdam
16:00Almonte VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2De Eckart, Eindhoven
16:30DAS VSE 1Lokomotief VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
17:45De Groene Uilen VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
 
zondag 24 maart 2019Locatie
19:00BV Hoofddorp VSE 1Green Eagles VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
20:00Lokomotief VSE 1EBV Baros VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 2De Groene Uilen VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
19:15Green Eagles VSE 1Landslake Lions VSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
20:15CobraNova VSE 1DAS VSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
 
zondag 31 maart 2019Locatie
15:45BC Utrecht Cangeroes VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
17:15U.S. VSE 1Almonte VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
20:00Lokomotief VSE 1U.S. VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
13:00Landslake Lions VSE 2BC Utrecht Cangeroes VSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
16:30DAS VSE 1Green Eagles VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
17:00BV Hoofddorp VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:30EBV Baros VSE 1CobraNova VSE 1Woudestein, Rotterdam
19:45De Groene Uilen VSE 1Almonte VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
 
vrijdag 12 april 2019Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 2Landslake Lions VSE 2Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
16:00Almonte VSE 1BV Hoofddorp VSE 1De Eckart, Eindhoven
20:15CobraNova VSE 1Lokomotief VSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
20:30Green Eagles VSE 1EBV Baros VSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 14 april 2019Locatie
14:30BC Utrecht Cangeroes VSE 1DAS VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
18:15U.S. VSE 1De Groene Uilen VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF