U bevindt zich hier: Home

basketballnieuws

Kick-off alle selecties Orange Angels zondag 27 mei a.s.

Internationals trappen de zomer af in Sportcentrum Oudenrijn

  • Uitslagen
  • Kalender
dinsdag 22 mei
Donar MSE 1 ? Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zaterdag 19 mei
Zorg en Zekerheid Leiden M24 1 75 - 66 Basketbal Academie Limburg M24 1
vrijdag 18 mei
Apollo Amsterdam M24 1 81 - 56 Donar M24 1
dinsdag 15 mei
Rotterdam Basketbal MSE 1 51 - 107 Donar MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 63 - 60 Landstede Basketbal MSE 1
zondag 13 mei
BS Leiden M14 1 98 - 55 BC APOLLO Amsterdam M14 1
BC APOLLO Amsterdam M16 1 80 - 56 New Heroes M16 1
BV Groningen M20 1 55 - 65 Harlemlakers M20 1
Landstede Basketbal M18 1 44 - 66 BC APOLLO Amsterdam M18 1
zaterdag 12 mei
CobraNova MSE 2 * 20 - 0 BC Langstraat Shooters MSE1*
Almonte V20 1 53 - 68 Landslake Lions V20 1
Jolly Jumpers VSE 1 58 - 73 Lokomotief VSE 1
Lokomotief MSE 1 74 - 67 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 64 - 53 Dreamfields Dolphins MSE 1
Donar MSE 1 98 - 74 Rotterdam Basketbal MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 73 - 78 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
donderdag 10 mei
Rotterdam Basketbal MSE 1 85 - 114 Donar MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 78 - 74 Landstede Basketbal MSE 1
woensdag 9 mei
Lekdetec.nl VSE 1 55 - 66 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
dinsdag 8 mei
Donar MSE 1 96 - 77 Rotterdam Basketbal MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 79 - 81 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zondag 6 mei
BV Groningen M20 1 76 - 53 Almonte M20 1
BC APOLLO Amsterdam M14 1 58 - 44 Basketbal Academie Limburg M14 1
Landstede Basketbal M18 1 69 - 50 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
KEUS/Royal Eagles V20 1 70 - 75 Landslake Lions V20 1
BC APOLLO Amsterdam M16 1 96 - 63 Celeritas-Donar M16 1
zaterdag 5 mei
Dreamfields Dolphins MSE 1 51 - 48 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
MSV/Zeemacht MSE 1 78 - 63 B.C. Virtus MSE 1
The Black Eagles M20 1 55 - 82 Harlemlakers M20 1
BS Leiden M14 1 87 - 56 Lokomotief M14 1
Basketbal Academie Limburg M18 1 83 - 74 BC APOLLO Amsterdam M18 1
Almonte V20 1 61 - 44 CBV Binnenland V20 1
Basketbal Academie Limburg M16 1 71 - 89 New Heroes M16 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 84 - 81 De Groene Uilen MSE 1
Lokomotief MSE 1 108 - 90 UBALL MSE 1
EBV Baros VSE 1 60 - 77 Lokomotief VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 88 - 51 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 66 - 55 Aris Leeuwarden MSE 1
New Heroes MSE 1 89 - 92 Rotterdam Basketbal MSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 87 - 71 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
donderdag 3 mei
Aris Leeuwarden MSE 1 64 - 56 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 97 - 93 New Heroes MSE 1
woensdag 2 mei
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 80 - 75 Lekdetec.nl VSE 1
dinsdag 1 mei
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 85 - 77 Aris Leeuwarden MSE 1
New Heroes MSE 1 99 - 64 Rotterdam Basketbal MSE 1
zondag 29 april
BC Kimbria MSE 1 54 - 65 OBC MSE 1
Harlemlakers M20 1 88 - 48 The Black Eagles M20 1
Lokomotief M14 1 61 - 103 BS Leiden M14 1
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 73 - 79 Landstede Basketbal M18 1
Landslake Lions V20 1 64 - 67 KEUS/Royal Eagles V20 1
Celeritas-Donar M16 1 58 - 95 BC APOLLO Amsterdam M16 1
Lokomotief VSE 1 55 - 46 EBV Baros VSE 1
zaterdag 28 april
New Heroes MSE 1 48 - 93 Donar MSE 1
De Groene Uilen MSE 2 111 - 52 B.V. Batouwe MSE 2 *
Punch MSE 2 102 - 72 CobraNova MSE 2 *
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 65 - 65 Dreamfields Dolphins MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 68 - 82 MSV/Zeemacht MSE 1
Almonte M20 1 65 - 63 BV Groningen M20 1
Basketbal Academie Limburg M14 1 66 - 54 BC APOLLO Amsterdam M14 1
BC APOLLO Amsterdam M18 1 90 - 76 Basketbal Academie Limburg M18 1
CBV Binnenland V20 1 56 - 40 Almonte V20 1
New Heroes M16 1 66 - 71 Basketbal Academie Limburg M16 1
UBALL MSE 1 83 - 77 Lokomotief MSE 1
De Groene Uilen MSE 1 68 - 90 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 51 - 61 Jolly Jumpers VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 68 - 52 Lekdetec.nl VSE 1
woensdag 25 april
MSV Basketbal MSE 1 70 - 76 U.S. MSE 1
dinsdag 24 april
Donar MSE 1 84 - 71 Basketbal Academie Limburg MSE 1
zondag 22 april
U.S. VSE 1 73 - 48 De Groene Uilen VSE 1
DAS VSE 1 68 - 32 Springfield VSE 1
BS Leiden MSE 2 90 - 72 VBC Akrides MSE 1
BV Groningen MSE 1 61 - 71 De Groene Uilen MSE 1
Donar MSE 1 90 - 61 Apollo Amsterdam MSE 1
U.S. MSE 1 79 - 57 BS Leiden MSE 3 *
Red Stars MSE 1 80 - 85 EBV Baros MSE 1
Den Dungk MSE 1 90 - 80 BC Vlissingen MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 76 - 66 Green Eagles MSE 1
DAS MSE 1 84 - 87 WBB Giants MSE 1
zaterdag 21 april
EBV Baros VSE 1 49 - 66 Landslake Lions VSE 2
Green Eagles VSE 1 74 - 61 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 88 - 64 BV Hoofddorp VSE 1
Lokomotief VSE 1 88 - 75 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Punch MSE 1 88 - 53 Landslake Lions MSE 1
CobraNova MSE 1 55 - 63 Lokomotief MSE 1
UBALL MSE 1 69 - 73 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
Racing Beverwijk MSE 1 74 - 78 Harlemlakers MSE 1 *
Aris Leeuwarden MSE 1 85 - 80 Den Helder Suns MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 86 - 78 New Heroes MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 66 - 95 Donar MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 87 - 60 Apollo Amsterdam MSE 1
SBA Sphinx MSE 1 85 - 61 BV Early Bird MSE 1 *
Woodpeckers MSE 1 66 - 83 Onze Gezellen MSE 1
MSV Basketbal MSE 1 98 - 63 BC Triple Threat MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 81 - 80 Utrecht Bull's MSE 1
Blue Stars MSE 1 58 - 69 D.E.D. MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 68 - 56 The Jugglers MSE 1 * *
River Trotters MSE 1 86 - 82 MSV/Zeemacht MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 87 - 58 Arnhem Eagles MSE 1
CBV Binnenland MSE 1 69 - 75 Blauw-Wit MSE 1
De Hoppers MSE 1 69 - 72 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
Celeritas-Donar MSE 1 99 - 59 BV Orca's MSE 1
BV Groningen MSE 2 60 - 80 Uitsmijters MSE 1
Crackerjacks MSE 1 111 - 68 B.V. Batouwe MSE 2 *
De Groene Uilen MSE 2 95 - 65 Twente Buzzards MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 90 - 60 Barons MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 100 - 53 Trajanum MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 66 - 65 BV Wyba MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 93 - 67 Attacus MSE 1
Punch MSE 2 96 - 57 Hurricanes MSE 1 **
CBV Binnenland MSE 2 99 - 57 D.B.V. Rowic MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 62 - 61 CobraNova MSE 2 *
OBC MSE 1 71 - 74 Maastricht Knights MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 100 - 75 BC Bladel MSE 1
EVBV Octopus MSE 1 77 - 60 The Black Eagles MSE 2
Tower Jumpers MSE 1 * 87 - 84 BV Wyba MSE 2
Only Friends RSE 1 67 - 41 SC Antilope Utrecht RSE 1
vrijdag 20 april
BV Groningen MSE 1 71 - 72 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 90 - 72 EBV Baros MSE 1
Lokomotief MSE 2 51 - 37 S.B.U. MSE 1
Tantalus MSE 1 84 - 61 JRC MSE 1
donderdag 19 april
Green Eagles VSE 1 64 - 91 Lokomotief VSE 1
Den Helder Suns MSE 1 56 - 80 Apollo Amsterdam MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 92 - 94 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
woensdag 18 april
Loon Lions VSE 1 58 - 60 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
dinsdag 17 april
De Groene Uilen MSE 1 79 - 52 Racing Beverwijk MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 54 - 79 Aris Leeuwarden MSE 1
zondag 15 april
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 48 - 60 EBV Baros VSE 1
Landslake Lions VSE 2 55 - 57 DAS VSE 1
Springfield VSE 1 64 - 77 Jolly Jumpers VSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 88 - 65 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 46 - 70 Donar MSE 1
BS Leiden MSE 3 * 67 - 70 SBA Sphinx MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 49 - 86 De Hoppers MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 79 - 87 TSBV Pendragon MSE 1
S.B.U. MSE 1 89 - 53 BC Langstraat Shooters MSE1*
BV Wyba MSE 2 60 - 58 Tantalus MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 74 - 72 EVBV Octopus MSE 1
zaterdag 14 april
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 66 - 72 Green Eagles VSE 1
De Groene Uilen VSE 1 46 - 71 Lokomotief VSE 1
BV Hoofddorp VSE 1 62 - 48 U.S. VSE 1
Punch MSE 1 67 - 69 De Groene Uilen MSE 1
BS Leiden MSE 2 69 - 84 Red Giants MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 75 - 64 Racing Beverwijk MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 74 - 56 BV Groningen MSE 1
VBC Akrides MSE 1 59 - 62 Landslake Lions MSE 1
Lokomotief MSE 1 105 - 70 UBALL MSE 1
Donar MSE 1 103 - 112 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
New Heroes MSE 1 114 - 86 Rotterdam Basketbal MSE 1
Onze Gezellen MSE 1 110 - 65 MSV Basketbal MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 47 - 95 U.S. MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 60 - 70 Blue Stars MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 82 - 65 Woodpeckers MSE 1
D.E.D. MSE 1 75 - 70 Utrecht Bull's MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 75 - 76 CBV Binnenland MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 73 - 55 BV Hoofddorp MSE 1
River Trotters MSE 1 87 - 69 EBV Baros MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 63 - 56 Red Stars MSE 1
Scylla MSE 1 93 - 65 D.B.V. Arriba MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 70 - 68 De Groene Uilen MSE 2
BV Orca's MSE 1 55 - 78 BV Groningen MSE 2
Uitsmijters MSE 1 69 - 78 Crackerjacks MSE 1
Trajanum MSE 1 48 - 54 Dreamfields Dolphins MSE 1
Barons MSE 1 77 - 68 Den Dungk MSE 1
The Black Eagles MSE 1 65 - 68 Basketbal Academie Limburg MSE 2
BV Wyba MSE 1 57 - 80 B.C. Virtus MSE 1
Attacus MSE 1 110 - 65 HBV The Jumpers MSE 1 * *
Punch MSE 2 83 - 65 CBV Binnenland MSE 2
CobraNova MSE 2 * 53 - 93 Lokomotief MSE 2
D.B.V. Rowic MSE 1 68 - 67 DAS MSE 1
WBB Giants MSE 1 76 - 65 Bouncers Basketball MSE 1
Green Eagles MSE 1 48 - 63 Hurricanes MSE 1 **
The Black Eagles MSE 2 63 - 92 BC EINDHOVEN MSE 1
BC Bladel MSE 1 92 - 64 Tower Jumpers MSE 1 *
Loon Lions VSE 1 68 - 56 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 79 - 66 Dozy BV Den Helder VSE 1
vrijdag 13 april
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 69 - 65 Almere Pioneers MSE 1
donderdag 12 april
Racing Beverwijk MSE 1 74 - 67 De Groene Uilen MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 73 - 77 New Heroes MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 72 - 59 Aris Leeuwarden MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 65 - 105 Landstede Basketbal MSE 1
woensdag 11 april
UBALL MSE 1 84 - 69 BS Leiden MSE 2
Hurricanes MSE 1 ** 67 - 81 Bouncers Basketball MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 55 - 47 Loon Lions VSE 1
dinsdag 10 april
New Heroes MSE 1 92 - 75 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 69 - 78 Lekdetec.nl VSE 1
zondag 8 april
U.S. VSE 1 53 - 62 Lokomotief VSE 1
DAS VSE 1 60 - 65 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Punch MSE 1 85 - 74 Harlemlakers MSE 1 *
U.S. MSE 1 106 - 56 SBA Sphinx MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 95 - 46 BV Early Bird MSE 1 *
Den Dungk MSE 1 91 - 80 TSBV Pendragon MSE 1
Barons MSE 1 84 - 60 Trajanum MSE 1
Punch MSE 2 49 - 61 DAS MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 87 - 80 CobraNova MSE 2 *
Hurricanes MSE 1 ** 44 - 75 S.B.U. MSE 1
BC Kimbria MSE 1 64 - 57 JRC MSE 1
zaterdag 7 april
EBV Baros VSE 1 67 - 53 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Jolly Jumpers VSE 1 60 - 54 Landslake Lions VSE 2
Green Eagles VSE 1 84 - 75 De Groene Uilen VSE 1
Landslake Lions MSE 1 67 - 73 De Groene Uilen MSE 1
CobraNova MSE 1 78 - 71 BS Leiden MSE 2
Red Giants MSE 1 70 - 58 VBC Akrides MSE 1
Racing Beverwijk MSE 1 77 - 89 Lokomotief MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 55 - 74 Aris Leeuwarden MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 82 - 81 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
New Heroes MSE 1 73 - 95 Donar MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 77 - 86 Rotterdam Basketbal MSE 1
Woodpeckers MSE 1 78 - 69 D.E.D. MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 52 - 77 Onze Gezellen MSE 1
Blue Stars MSE 1 66 - 62 BS Leiden MSE 3 *
MSV Basketbal MSE 1 74 - 79 BV Amsterdam MSE 1
EBV Baros MSE 1 69 - 51 Blauw-Wit MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 88 - 61 Arnhem Eagles MSE 1
De Hoppers MSE 1 60 - 77 MSV/Zeemacht MSE 1
CBV Binnenland MSE 1 50 - 83 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
Red Stars MSE 1 65 - 55 The Jugglers MSE 1 * *
River Trotters MSE 1 54 - 80 BV Hoofddorp MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 59 - 89 Uitsmijters MSE 1
BV Groningen MSE 2 93 - 60 Flying Red MSE 1
Crackerjacks MSE 1 86 - 67 BV Orca's MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 84 - 72 Scylla MSE 1
D.B.V. Arriba MSE 1 74 - 58 Twente Buzzards MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 73 - 67 BV Wyba MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 82 - 73 Attacus MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 52 - 61 The Black Eagles MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 60 - 62 Lokomotief MSE 2
CBV Binnenland MSE 2 82 - 46 Green Eagles MSE 1
WBB Giants MSE 1 109 - 65 D.B.V. Rowic MSE 1
OBC MSE 1 71 - 91 EVBV Octopus MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 80 - 49 Maastricht Knights MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 61 - 57 Loon Lions VSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 57 - 72 Lekdetec.nl VSE 1
vrijdag 6 april
BV Hoofddorp VSE 1 38 - 53 Springfield VSE 1
Tantalus MSE 1 61 - 74 BC Bladel MSE 1
donderdag 5 april
Donar MSE 1 84 - 68 Landstede Basketbal MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 79 - 63 Aris Leeuwarden MSE 1
woensdag 4 april
Apollo Amsterdam MSE 1 82 - 93 New Heroes MSE 1
dinsdag 3 april
Basketbal Academie Limburg MSE 1 46 - 75 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
maandag 2 april
Donar MSE 1 71 - 80 New Heroes MSE 1
zondag 1 april
Landstede Basketbal MSE 1 88 - 66 Aris Leeuwarden MSE 1
zaterdag 31 maart
Punch MSE 1 76 - 62 BV Groningen MSE 1
VBC Akrides MSE 1 73 - 76 UBALL MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 93 - 81 Rotterdam Basketbal MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 73 - 95 Donar MSE 1
New Heroes MSE 1 86 - 78 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 72 - 52 CBV Binnenland MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 67 - 61 BC Vlissingen MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 72 - 70 WBB Giants MSE 1
vrijdag 30 maart
TSBV Pendragon MSE 1 69 - 80 The Black Eagles MSE 1
donderdag 29 maart
Rotterdam Basketbal MSE 1 74 - 92 Landstede Basketbal MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 89 - 66 Den Helder Suns MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 85 - 70 Basketbal Academie Limburg MSE 1
dinsdag 27 maart
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 76 - 65 Lokomotief VSE 1
New Heroes MSE 1 68 - 69 Landstede Basketbal MSE 1
zondag 25 maart
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 44 - 72 Jolly Jumpers VSE 1
Landslake Lions VSE 2 75 - 64 BV Hoofddorp VSE 1
Springfield VSE 1 44 - 65 U.S. VSE 1
Lokomotief VSE 1 89 - 78 Green Eagles VSE 1
BS Leiden MSE 2 73 - 82 UBALL MSE 1
Trajanum MSE 1 72 - 80 Den Dungk MSE 1
JRC MSE 1 68 - 50 OBC MSE 1
BV Wyba MSE 2 77 - 53 BC Kimbria MSE 1
zaterdag 24 maart
De Groene Uilen VSE 1 50 - 78 EBV Baros VSE 1
Red Giants MSE 1 80 - 65 Landslake Lions MSE 1
Lokomotief MSE 1 71 - 61 BV Groningen MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 74 - 60 Punch MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 56 - 81 De Groene Uilen MSE 1
VBC Akrides MSE 1 69 - 60 CobraNova MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 82 - 90 New Heroes MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 65 - 67 Apollo Amsterdam MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 80 - 87 Den Helder Suns MSE 1
BS Leiden MSE 3 * 82 - 62 Utrecht Bull's MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 53 - 85 Woodpeckers MSE 1
Onze Gezellen MSE 1 68 - 70 U.S. MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 20 - 0 BC Triple Threat MSE 1
D.E.D. MSE 1 85 - 71 MSV Basketbal MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 70 - 68 Almere Pioneers MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 67 - 92 EBV Baros MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 65 - 79 River Trotters MSE 1
Scylla MSE 1 68 - 62 BV Groningen MSE 2
Twente Buzzards MSE 1 59 - 94 Celeritas-Donar MSE 1
Flying Red MSE 1 88 - 63 Crackerjacks MSE 1
BV Orca's MSE 1 63 - 72 B.V. Batouwe MSE 2 *
Uitsmijters MSE 1 88 - 71 De Groene Uilen MSE 2
BC Vlissingen MSE 1 90 - 60 HBV The Jumpers MSE 1 * *
The Black Eagles MSE 1 75 - 64 B.C. Virtus MSE 1
BV Wyba MSE 1 72 - 100 Barons MSE 1
Attacus MSE 1 67 - 76 Dreamfields Dolphins MSE 1
Punch MSE 2 86 - 55 WBB Giants MSE 1
CobraNova MSE 2 * 57 - 50 Hurricanes MSE 1 **
D.B.V. Rowic MSE 1 75 - 89 Bouncers Basketball MSE 1
Green Eagles MSE 1 55 - 76 DAS MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 77 - 65 Tower Jumpers MSE 1 *
The Black Eagles MSE 2 66 - 76 Tantalus MSE 1
EVBV Octopus MSE 1 75 - 68 BC EINDHOVEN MSE 1
CBV Binnenland VSE 1 69 - 74 Loon Lions VSE 1
vrijdag 23 maart
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 81 - 55 DAS VSE 1
SBA Sphinx MSE 1 49 - 66 Blue Stars MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 54 - 56 De Hoppers MSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 75 - 74 Red Stars MSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 79 - 92 Basketbal Academie Limburg MSE 2
Lokomotief MSE 2 105 - 70 BC Langstraat Shooters MSE1*
donderdag 22 maart
FSG/Royal Eagles VSE 1 52 - 77 Lekdetec.nl VSE 1
woensdag 21 maart
Loon Lions VSE 1 72 - 51 CBV Binnenland VSE 1
dinsdag 20 maart
Harlemlakers MSE 1 * 70 - 65 UBALL MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 44 - 82 Landstede Basketbal MSE 1
zondag 18 maart
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 75 - 48 BV Hoofddorp VSE 1
Springfield VSE 1 55 - 62 Landslake Lions VSE 2
U.S. VSE 1 70 - 63 Green Eagles VSE 1
DAS VSE 1 77 - 50 De Groene Uilen VSE 1
BV Groningen MSE 1 48 - 59 Lokomotief MSE 1
U.S. MSE 1 57 - 55 Blue Stars MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 53 - 74 D.E.D. MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 58 - 52 SBA Sphinx MSE 1
Barons MSE 1 75 - 80 Attacus MSE 1
Den Dungk MSE 1 71 - 84 Basketbal Academie Limburg MSE 2
Trajanum MSE 1 69 - 82 BV Wyba MSE 1
DAS MSE 1 57 - 47 S.B.U. MSE 1
BC Kimbria MSE 1 81 - 86 BC Bladel MSE 1
JRC MSE 1 60 - 66 BV Wyba MSE 2
zaterdag 17 maart
Jolly Jumpers VSE 1 71 - 63 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Landslake Lions MSE 1 74 - 85 Harlemlakers MSE 1 *
CobraNova MSE 1 81 - 67 Red Giants MSE 1
De Groene Uilen MSE 1 83 - 90 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
UBALL MSE 1 86 - 61 VBC Akrides MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 66 - 79 Donar MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 69 - 66 Aris Leeuwarden MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 79 - 100 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Woodpeckers MSE 1 75 - 63 BS Leiden MSE 3 *
Onze Gezellen MSE 1 56 - 70 BV Amsterdam MSE 1
MSV Basketbal MSE 1 20 - 0 BV Early Bird MSE 1 *
Almere Pioneers MSE 1 83 - 48 BV Hoofddorp MSE 1
River Trotters MSE 1 49 - 57 De Hoppers MSE 1
Red Stars MSE 1 87 - 73 Arnhem Eagles MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 71 - 51 The Jugglers MSE 1 * *
CBV Binnenland MSE 1 50 - 63 MSV/Zeemacht MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 76 - 54 Flying Red MSE 1
De Groene Uilen MSE 2 74 - 66 D.B.V. Arriba MSE 1
BV Groningen MSE 2 82 - 69 Twente Buzzards MSE 1
Crackerjacks MSE 1 59 - 51 Scylla MSE 1
Uitsmijters MSE 1 76 - 60 BV Orca's MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 65 - 71 The Black Eagles MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 102 - 64 BC Vlissingen MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 58 - 86 TSBV Pendragon MSE 1
CBV Binnenland MSE 2 96 - 65 CobraNova MSE 2 *
Punch MSE 2 73 - 54 D.B.V. Rowic MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 81 - 58 BC Langstraat Shooters MSE1*
Hurricanes MSE 1 ** 49 - 75 Lokomotief MSE 2
WBB Giants MSE 1 101 - 70 Green Eagles MSE 1
OBC MSE 1 67 - 81 BC EINDHOVEN MSE 1
Tower Jumpers MSE 1 * 81 - 107 EVBV Octopus MSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 90 - 52 FSG/Royal Eagles VSE 1
CBV Binnenland VSE 1 66 - 63 Loon Lions VSE 1
vrijdag 16 maart
Racing Beverwijk MSE 1 79 - 82 BS Leiden MSE 2
Tantalus MSE 1 78 - 63 Maastricht Knights MSE 1
donderdag 15 maart
Landstede Basketbal MSE 1 84 - 49 Den Helder Suns MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 102 - 74 Rotterdam Basketbal MSE 1
woensdag 14 maart
Aris Leeuwarden MSE 1 82 - 67 Basketbal Academie Limburg MSE 1
zondag 11 maart
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 75 - 68 Springfield VSE 1
Landslake Lions VSE 2 50 - 52 U.S. VSE 1
De Groene Uilen VSE 1 51 - 64 Jolly Jumpers VSE 1
BS Leiden MSE 2 63 - 77 BV Groningen MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 70 - 68 Apollo Amsterdam MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 72 - 77 EBV Baros MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 82 - 104 Dreamfields Dolphins MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 20 - 0 Hurricanes MSE 1 **
BV Wyba MSE 2 69 - 61 OBC MSE 1
BC Bladel MSE 1 67 - 58 JRC MSE 1
zaterdag 10 maart
Green Eagles VSE 1 62 - 63 EBV Baros VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 87 - 38 BV Hoofddorp VSE 1
CobraNova MSE 1 64 - 55 Landslake Lions MSE 1
Lokomotief MSE 1 113 - 79 De Groene Uilen MSE 1
Red Giants MSE 1 73 - 70 UBALL MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 82 - 65 Harlemlakers MSE 1 *
VBC Akrides MSE 1 50 - 70 Racing Beverwijk MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 57 - 67 Landstede Basketbal MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 80 - 89 New Heroes MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 61 - 85 Donar MSE 1
BS Leiden MSE 3 * 63 - 59 MSV Basketbal MSE 1
SBA Sphinx MSE 1 76 - 71 Woodpeckers MSE 1
Blue Stars MSE 1 68 - 59 Utrecht Bull's MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 67 - 80 BC Triple Threat MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 74 - 67 U.S. MSE 1
D.E.D. MSE 1 68 - 90 Onze Gezellen MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 63 - 80 River Trotters MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 75 - 62 Red Stars MSE 1
De Hoppers MSE 1 43 - 64 Almere Pioneers MSE 1
Flying Red MSE 1 77 - 66 Uitsmijters MSE 1
Twente Buzzards MSE 1 66 - 58 Crackerjacks MSE 1
D.B.V. Arriba MSE 1 72 - 102 Celeritas-Donar MSE 1
BV Orca's MSE 1 44 - 52 De Groene Uilen MSE 2
Scylla MSE 1 95 - 53 B.V. Batouwe MSE 2 *
Basketbal Academie Limburg MSE 2 88 - 60 HBV The Jumpers MSE 1 * *
The Black Eagles MSE 1 80 - 66 Barons MSE 1
BV Wyba MSE 1 92 - 76 Den Dungk MSE 1
Attacus MSE 1 84 - 59 Trajanum MSE 1
Punch MSE 2 56 - 68 Bouncers Basketball MSE 1
CobraNova MSE 2 * 52 - 74 DAS MSE 1
Green Eagles MSE 1 67 - 63 D.B.V. Rowic MSE 1
Lokomotief MSE 2 86 - 65 CBV Binnenland MSE 2
The Black Eagles MSE 2 67 - 75 BC Kimbria MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 106 - 65 Tower Jumpers MSE 1 *
EVBV Octopus MSE 1 103 - 54 Tantalus MSE 1
CBV Binnenland VSE 1 68 - 76 Lekdetec.nl VSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 75 - 60 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
Loon Lions VSE 1 57 - 55 CTO VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 52 - 93 FSG/Royal Eagles VSE 1
vrijdag 9 maart
Lokomotief VSE 1 48 - 65 DAS VSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 82 - 51 Blauw-Wit MSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 75 - 76 B.C. Virtus MSE 1
donderdag 8 maart
Racing Beverwijk MSE 1 80 - 52 Landslake Lions MSE 1
Punch MSE 1 71 - 64 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
Donar MSE 1 89 - 65 Rotterdam Basketbal MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 73 - 69 Apollo Amsterdam MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 72 - 81 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
New Heroes MSE 1 91 - 52 Den Helder Suns MSE 1
zondag 4 maart
Lokomotief MSE 2 102 - 54 CobraNova MSE 2 *
S.B.U. MSE 1 92 - 63 WBB Giants MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 67 - 84 BC Bladel MSE 1
CTO VSE 1 78 - 44 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
FSG/Royal Eagles VSE 1 72 - 77 Loon Lions VSE 1
zaterdag 3 maart
Red Giants MSE 1 78 - 57 BS Leiden MSE 2
VBC Akrides MSE 1 48 - 81 De Groene Uilen MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 82 - 62 Lokomotief MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 61 - 88 New Heroes MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 72 - 55 Den Helder Suns MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 64 - 71 Landstede Basketbal MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 73 - 65 CBV Binnenland MSE 1
De Hoppers MSE 1 73 - 59 Arnhem Eagles MSE 1
Den Dungk MSE 1 71 - 73 Barons MSE 1
The Black Eagles MSE 1 90 - 61 BC Vlissingen MSE 1
DAS MSE 1 78 - 68 D.B.V. Rowic MSE 1
EVBV Octopus MSE 1 100 - 50 OBC MSE 1
Tower Jumpers MSE 1 * 66 - 82 The Black Eagles MSE 2
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 88 - 59 CBV Binnenland VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 81 - 62 Dozy BV Den Helder VSE 1
vrijdag 2 maart
Apollo Amsterdam MSE 1 81 - 87 Donar MSE 1
zondag 25 februari
CTO VSE 1 34 - 80 FSG/Royal Eagles VSE 1
zaterdag 24 februari
U.S. VSE 1 61 - 45 BV Hoofddorp VSE 1
Punch MSE 1 59 - 66 Lokomotief MSE 1
Landslake Lions MSE 1 82 - 85 Red Giants MSE 1
CobraNova MSE 1 51 - 61 BV Groningen MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 104 - 96 Woodpeckers MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 106 - 67 EBV Baros MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 74 - 75 CBV Binnenland MSE 1
BV Wyba MSE 1 75 - 80 Attacus MSE 1
S.B.U. MSE 1 79 - 58 CBV Binnenland MSE 2
WBB Giants MSE 1 84 - 81 Punch MSE 2
BV Wyba MSE 2 62 - 74 BC Bladel MSE 1
CBV Binnenland VSE 1 84 - 83 Dozy BV Den Helder VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 76 - 58 Lekdetec.nl VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 35 - 74 Loon Lions VSE 1
vrijdag 23 februari
SBA Sphinx MSE 1 64 - 85 U.S. MSE 1
maandag 19 februari
CTO VSE 1 58 - 74 Loon Lions VSE 1
zondag 18 februari
DAS VSE 1 75 - 52 Green Eagles VSE 1
U.S. VSE 1 58 - 66 EBV Baros VSE 1
BV Groningen MSE 1 84 - 69 VBC Akrides MSE 1
U.S. MSE 1 82 - 52 Utrecht Bull's MSE 1
Woodpeckers MSE 1 77 - 83 Blue Stars MSE 1
Red Stars MSE 1 59 - 61 BV Hoofddorp MSE 1
Barons MSE 1 51 - 61 BC Vlissingen MSE 1
Den Dungk MSE 1 92 - 73 HBV The Jumpers MSE 1 * *
DAS MSE 1 60 - 57 Lokomotief MSE 2
BC Kimbria MSE 1 58 - 52 Maastricht Knights MSE 1
JRC MSE 1 57 - 62 The Black Eagles MSE 2
FSG/Royal Eagles VSE 1 74 - 62 CTO VSE 1
zaterdag 17 februari
Landslake Lions VSE 2 64 - 71 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Springfield VSE 1 50 - 66 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Jolly Jumpers VSE 1 70 - 54 Lokomotief VSE 1
Punch MSE 1 54 - 56 BS Leiden MSE 2
Landslake Lions MSE 1 77 - 94 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
UBALL MSE 1 76 - 64 CobraNova MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 65 - 78 Lokomotief MSE 1
MSV Basketbal MSE 1 72 - 80 SBA Sphinx MSE 1
Onze Gezellen MSE 1 103 - 44 BV Early Bird MSE 1 *
BV Amsterdam MSE 1 61 - 48 D.E.D. MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 71 - 59 BS Leiden MSE 3 *
EBV Baros MSE 1 52 - 71 MSV/Zeemacht MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 47 - 73 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
CBV Binnenland MSE 1 65 - 59 De Hoppers MSE 1
River Trotters MSE 1 73 - 85 Almere Pioneers MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 82 - 91 Arnhem Eagles MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 66 - 63 Twente Buzzards MSE 1
De Groene Uilen MSE 2 73 - 81 Celeritas-Donar MSE 1
BV Groningen MSE 2 81 - 63 D.B.V. Arriba MSE 1
BV Orca's MSE 1 61 - 67 Flying Red MSE 1
Scylla MSE 1 61 - 57 Uitsmijters MSE 1
Trajanum MSE 1 63 - 60 The Black Eagles MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 66 - 41 TSBV Pendragon MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 81 - 70 Basketbal Academie Limburg MSE 2
Punch MSE 2 71 - 48 Green Eagles MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 71 - 59 Hurricanes MSE 1 **
CBV Binnenland MSE 2 84 - 65 BC Langstraat Shooters MSE1*
WBB Giants MSE 1 106 - 55 CobraNova MSE 2 *
D.B.V. Rowic MSE 1 52 - 76 S.B.U. MSE 1
OBC MSE 1 70 - 53 Tower Jumpers MSE 1 *
Dozy BV Den Helder VSE 1 80 - 74 CBV Binnenland VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 68 - 69 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
Loon Lions VSE 1 70 - 41 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
vrijdag 16 februari
BV Hoofddorp VSE 1 82 - 74 De Groene Uilen VSE 1
Racing Beverwijk MSE 1 94 - 80 Red Giants MSE 1
Tantalus MSE 1 90 - 88 BC EINDHOVEN MSE 1
donderdag 15 februari
Den Helder Suns MSE 1 85 - 83 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 55 - 86 Donar MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 72 - 75 Rotterdam Basketbal MSE 1
New Heroes MSE 1 78 - 73 Apollo Amsterdam MSE 1
zondag 11 februari
BS Leiden MSE 2 70 - 85 De Groene Uilen MSE 1
zaterdag 10 februari
EBV Baros VSE 1 62 - 55 Lokomotief VSE 1
BV Hoofddorp VSE 1 43 - 50 DAS VSE 1
CobraNova MSE 1 82 - 77 Racing Beverwijk MSE 1
Red Giants MSE 1 85 - 69 BV Groningen MSE 1
UBALL MSE 1 77 - 57 Landslake Lions MSE 1
VBC Akrides MSE 1 78 - 74 Punch MSE 1
Lokomotief MSE 1 79 - 72 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 94 - 72 Den Helder Suns MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 73 - 85 Landstede Basketbal MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 77 - 69 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 79 - 61 New Heroes MSE 1
EBV Baros MSE 1 65 - 67 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
Red Stars MSE 1 64 - 74 CBV Binnenland MSE 1
D.B.V. Arriba MSE 1 73 - 82 Flying Red MSE 1
donderdag 8 februari
Den Helder Suns MSE 1 68 - 84 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 111 - 74 Rotterdam Basketbal MSE 1
dinsdag 6 februari
Basketbal Academie Limburg MSE 1 55 - 80 Apollo Amsterdam MSE 1
zondag 4 februari
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 73 - 50 U.S. VSE 1
Lokomotief VSE 1 68 - 48 BV Hoofddorp VSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 48 - 83 The Jugglers MSE 1 * *
BC Vlissingen MSE 1 70 - 65 Trajanum MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 44 - 55 JRC MSE 1
BC Bladel MSE 1 85 - 64 OBC MSE 1
zaterdag 3 februari
EBV Baros VSE 1 73 - 50 DAS VSE 1
De Groene Uilen VSE 1 43 - 67 Springfield VSE 1
Green Eagles VSE 1 66 - 80 Jolly Jumpers VSE 1
Punch MSE 1 77 - 69 Red Giants MSE 1
Landslake Lions MSE 1 65 - 90 Lokomotief MSE 1
De Groene Uilen MSE 1 79 - 67 VBC Akrides MSE 1
BV Groningen MSE 1 72 - 59 CobraNova MSE 1
Racing Beverwijk MSE 1 81 - 91 UBALL MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 69 - 62 BS Leiden MSE 2
Apollo Amsterdam MSE 1 84 - 91 Rotterdam Basketbal MSE 1
Donar MSE 1 78 - 56 Den Helder Suns MSE 1
New Heroes MSE 1 90 - 79 Aris Leeuwarden MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 74 - 70 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Blue Stars MSE 1 81 - 82 MSV Basketbal MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 57 - 63 BV Amsterdam MSE 1
BS Leiden MSE 3 * 38 - 102 Onze Gezellen MSE 1
D.E.D. MSE 1 48 - 72 U.S. MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 93 - 57 Blauw-Wit MSE 1
De Hoppers MSE 1 58 - 49 Red Stars MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 78 - 55 EBV Baros MSE 1
Flying Red MSE 1 72 - 67 De Groene Uilen MSE 2
Twente Buzzards MSE 1 76 - 74 Uitsmijters MSE 1
D.B.V. Arriba MSE 1 90 - 65 Crackerjacks MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 84 - 72 BV Groningen MSE 2
Scylla MSE 1 80 - 53 BV Orca's MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 76 - 52 Dreamfields Dolphins MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 66 - 121 B.C. Virtus MSE 1
The Black Eagles MSE 1 73 - 75 BV Wyba MSE 1
Attacus MSE 1 84 - 69 Den Dungk MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 67 - 76 DAS MSE 1
CobraNova MSE 2 * 72 - 101 D.B.V. Rowic MSE 1
Green Eagles MSE 1 52 - 61 Bouncers Basketball MSE 1
Hurricanes MSE 1 ** 0 - 20 CBV Binnenland MSE 2
Lokomotief MSE 2 57 - 59 WBB Giants MSE 1
The Black Eagles MSE 2 72 - 46 BV Wyba MSE 2
EVBV Octopus MSE 1 71 - 70 BC Kimbria MSE 1
Tower Jumpers MSE 1 * 56 - 100 Tantalus MSE 1
CBV Binnenland VSE 1 63 - 84 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 73 - 68 Lekdetec.nl VSE 1
Loon Lions VSE 1 60 - 54 FSG/Royal Eagles VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 60 - 76 CTO VSE 1
vrijdag 2 februari
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 72 - 78 Landslake Lions VSE 2
SBA Sphinx MSE 1 99 - 59 BC Triple Threat MSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 72 - 65 River Trotters MSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 78 - 66 Barons MSE 1
donderdag 1 februari
Landstede Basketbal MSE 1 80 - 59 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 82 - 69 Apollo Amsterdam MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 95 - 77 Den Helder Suns MSE 1
zondag 28 januari
U.S. VSE 1 43 - 42 DAS VSE 1
UBALL MSE 1 68 - 75 BV Groningen MSE 1
Donar MSE 1 85 - 61 Aris Leeuwarden MSE 1
U.S. MSE 1 98 - 56 Woodpeckers MSE 1
BV Wyba MSE 2 47 - 49 Maastricht Knights MSE 1
BC Kimbria MSE 1 70 - 65 BC EINDHOVEN MSE 1
JRC MSE 1 48 - 64 EVBV Octopus MSE 1
FSG/Royal Eagles VSE 1 61 - 55 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
zaterdag 27 januari
Landslake Lions VSE 2 80 - 50 De Groene Uilen VSE 1
Springfield VSE 1 49 - 64 Lokomotief VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 58 - 60 EBV Baros VSE 1
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 68 - 53 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
CobraNova MSE 1 78 - 74 Punch MSE 1
Red Giants MSE 1 82 - 89 De Groene Uilen MSE 1
BS Leiden MSE 2 83 - 91 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
VBC Akrides MSE 1 79 - 52 Harlemlakers MSE 1 *
Basketbal Academie Limburg MSE 1 76 - 82 Den Helder Suns MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 77 - 76 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Onze Gezellen MSE 1 121 - 53 SBA Sphinx MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 56 - 113 Blue Stars MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 86 - 57 BS Leiden MSE 3 *
D.E.D. MSE 1 71 - 51 BV Early Bird MSE 1 *
MSV Basketbal MSE 1 65 - 70 Utrecht Bull's MSE 1
EBV Baros MSE 1 74 - 68 De Hoppers MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 74 - 100 MSV/Zeemacht MSE 1
Red Stars MSE 1 66 - 76 Almere Pioneers MSE 1
River Trotters MSE 1 78 - 59 CBV Binnenland MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 52 - 76 BV Hoofddorp MSE 1
Flying Red MSE 1 69 - 60 Scylla MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 77 - 72 D.B.V. Arriba MSE 1
De Groene Uilen MSE 2 59 - 79 BV Groningen MSE 2
BV Orca's MSE 1 62 - 66 Twente Buzzards MSE 1
Crackerjacks MSE 1 59 - 79 Celeritas-Donar MSE 1
Den Dungk MSE 1 57 - 82 B.C. Virtus MSE 1
Trajanum MSE 1 52 - 61 TSBV Pendragon MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 20 - 0 HBV The Jumpers MSE 1 * *
Dreamfields Dolphins MSE 1 NIET OPKOMEN HBV The Jumpers MSE 1 * *
Barons MSE 1 68 - 63 Basketbal Academie Limburg MSE 2
BV Wyba MSE 1 92 - 82 BC Vlissingen MSE 1
Attacus MSE 1 76 - 86 The Black Eagles MSE 1
DAS MSE 1 57 - 49 Hurricanes MSE 1 **
WBB Giants MSE 1 106 - 86 BC Langstraat Shooters MSE1*
D.B.V. Rowic MSE 1 50 - 99 Lokomotief MSE 2
Green Eagles MSE 1 53 - 78 S.B.U. MSE 1
OBC MSE 1 73 - 87 Tantalus MSE 1
BC Bladel MSE 1 71 - 62 The Black Eagles MSE 2
Lekdetec.nl VSE 1 63 - 82 CBV Binnenland VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 71 - 68 Dozy BV Den Helder VSE 1
vrijdag 26 januari
BV Hoofddorp VSE 1 66 - 55 Green Eagles VSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 74 - 59 Arnhem Eagles MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 52 - 71 CBV Binnenland MSE 2
donderdag 25 januari
New Heroes MSE 1 89 - 64 Apollo Amsterdam MSE 1
zondag 21 januari
De Groene Uilen VSE 1 37 - 61 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
DAS VSE 1 36 - 58 Jolly Jumpers VSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 60 - 75 Donar MSE 1
New Heroes MSE 1 68 - 60 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
U.S. MSE 1 103 - 50 BV Early Bird MSE 1 *
BS Leiden MSE 3 * 73 - 53 D.E.D. MSE 1
BV Groningen MSE 2 67 - 48 Crackerjacks MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 53 - 84 Attacus MSE 1
Den Dungk MSE 1 70 - 67 The Black Eagles MSE 1
Hurricanes MSE 1 ** 55 - 63 WBB Giants MSE 1
zaterdag 20 januari
EBV Baros VSE 1 71 - 59 BV Hoofddorp VSE 1
Lokomotief VSE 1 66 - 63 Landslake Lions VSE 2
Green Eagles VSE 1 64 - 66 Springfield VSE 1
U.S. VSE 1 70 - 72 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Punch MSE 1 63 - 71 UBALL MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 84 - 43 VBC Akrides MSE 1
BV Groningen MSE 1 76 - 86 Racing Beverwijk MSE 1
Lokomotief MSE 1 88 - 61 BS Leiden MSE 2
De Groene Uilen MSE 1 81 - 56 CobraNova MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 0 - 20 Red Giants MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 82 - 76 Aris Leeuwarden MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 65 - 79 Rotterdam Basketbal MSE 1
Woodpeckers MSE 1 66 - 72 MSV Basketbal MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 89 - 65 BC Triple Threat MSE 1
Blue Stars MSE 1 53 - 70 Onze Gezellen MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 81 - 77 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
BV Hoofddorp MSE 1 90 - 58 The Jugglers MSE 1 * *
River Trotters MSE 1 58 - 65 Arnhem Eagles MSE 1
CBV Binnenland MSE 1 89 - 75 Red Stars MSE 1
De Hoppers MSE 1 51 - 30 Blauw-Wit MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 103 - 53 B.V. Batouwe MSE 2 *
De Groene Uilen MSE 2 71 - 40 Scylla MSE 1
Twente Buzzards MSE 1 71 - 77 Flying Red MSE 1
D.B.V. Arriba MSE 1 71 - 73 Uitsmijters MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 79 - 51 Trajanum MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 64 - 65 Dreamfields Dolphins MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 65 - 80 Barons MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 79 - 71 D.B.V. Rowic MSE 1
CBV Binnenland MSE 2 52 - 55 DAS MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 54 - 60 S.B.U. MSE 1
CobraNova MSE 2 * 80 - 92 Green Eagles MSE 1
OBC MSE 1 77 - 55 The Black Eagles MSE 2
BC EINDHOVEN MSE 1 63 - 70 JRC MSE 1
EVBV Octopus MSE 1 88 - 52 BV Wyba MSE 2
Tower Jumpers MSE 1 * 79 - 86 BC Kimbria MSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 71 - 67 Dozy BV Den Helder VSE 1
vrijdag 19 januari
SBA Sphinx MSE 1 70 - 77 BV Amsterdam MSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 86 - 97 BV Wyba MSE 1
Lokomotief MSE 2 65 - 68 Punch MSE 2
Lekdetec.nl VSE 1 89 - 79 CBV Binnenland VSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 81 - 72 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
dinsdag 16 januari
FSG/Royal Eagles VSE 1 60 - 81 Loon Lions VSE 1
zondag 14 januari
Jolly Jumpers VSE 1 42 - 45 U.S. VSE 1
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 54 - 49 Lokomotief VSE 1
Landslake Lions VSE 2 66 - 60 Green Eagles VSE 1
UBALL MSE 1 77 - 62 De Groene Uilen MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 64 - 78 MSV/Zeemacht MSE 1
BV Wyba MSE 1 81 - 78 Basketbal Academie Limburg MSE 2
BC Kimbria MSE 1 48 - 60 Tantalus MSE 1
zaterdag 13 januari
Springfield VSE 1 51 - 61 EBV Baros VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 83 - 53 De Groene Uilen VSE 1
CobraNova MSE 1 75 - 84 Harlemlakers MSE 1 *
BV Groningen MSE 1 64 - 62 Landslake Lions MSE 1
Red Giants MSE 1 87 - 88 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
VBC Akrides MSE 1 53 - 64 Lokomotief MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 76 - 84 Landstede Basketbal MSE 1
Donar MSE 1 98 - 62 Den Helder Suns MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 77 - 55 Aris Leeuwarden MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 81 - 91 New Heroes MSE 1
CBV Binnenland VSE 1 79 - 66 FSG/Royal Eagles VSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 81 - 53 Loon Lions VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 98 - 39 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 92 - 76 CTO VSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 20 - 0 BS Leiden MSE 3 *
Onze Gezellen MSE 1 95 - 60 Utrecht Bull's MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 70 - 68 Blue Stars MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 44 - 96 Woodpeckers MSE 1
D.E.D. MSE 1 64 - 65 SBA Sphinx MSE 1
EBV Baros MSE 1 65 - 60 CBV Binnenland MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 43 - 74 De Hoppers MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 49 - 74 Almere Pioneers MSE 1
Red Stars MSE 1 65 - 68 River Trotters MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 69 - 71 BV Groningen MSE 2
Uitsmijters MSE 1 53 - 90 Celeritas-Donar MSE 1
BV Orca's MSE 1 75 - 67 D.B.V. Arriba MSE 1
Crackerjacks MSE 1 73 - 58 De Groene Uilen MSE 2
Scylla MSE 1 74 - 54 Twente Buzzards MSE 1
Trajanum MSE 1 76 - 58 HBV The Jumpers MSE 1 * *
Dreamfields Dolphins MSE 1 66 - 43 Den Dungk MSE 1
Barons MSE 1 62 - 71 B.C. Virtus MSE 1
Attacus MSE 1 87 - 72 TSBV Pendragon MSE 1
DAS MSE 1 56 - 59 Bouncers Basketball MSE 1
Green Eagles MSE 1 42 - 83 Lokomotief MSE 2
WBB Giants MSE 1 74 - 56 CBV Binnenland MSE 2
D.B.V. Rowic MSE 1 74 - 62 Hurricanes MSE 1 **
The Black Eagles MSE 2 55 - 62 Maastricht Knights MSE 1
BV Wyba MSE 2 75 - 71 BC EINDHOVEN MSE 1
BC Bladel MSE 1 72 - 68 EVBV Octopus MSE 1
vrijdag 12 januari
Racing Beverwijk MSE 1 79 - 83 Punch MSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 68 - 66 BV Hoofddorp MSE 1
S.B.U. MSE 1 20 - 0 CobraNova MSE 2 *
JRC MSE 1 95 - 56 Tower Jumpers MSE 1 *
woensdag 10 januari
FSG/Royal Eagles VSE 1 64 - 73 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
zondag 7 januari
Landstede Basketbal MSE 1 69 - 65 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 75 - 84 BV Amsterdam MSE 1
zaterdag 6 januari
Landslake Lions MSE 1 63 - 69 BS Leiden MSE 2
Lokomotief MSE 1 92 - 59 Red Giants MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 84 - 55 CobraNova MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 67 - 93 Donar MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 84 - 74 Apollo Amsterdam MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 48 - 99 New Heroes MSE 1
CTO VSE 1 59 - 94 CBV Binnenland VSE 1
Loon Lions VSE 1 64 - 80 Lekdetec.nl VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 45 - 101 Dozy BV Den Helder VSE 1
D.B.V. Rowic MSE 1 72 - 65 Green Eagles MSE 1
zaterdag 23 december
Apollo Amsterdam MSE 1 109 - 114 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 87 - 49 Den Helder Suns MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 83 - 74 Aris Leeuwarden MSE 1
CBV Binnenland VSE 1 76 - 77 Loon Lions VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 74 - 42 CTO VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 40 - 88 FSG/Royal Eagles VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 78 - 58 Dozy BV Den Helder VSE 1
donderdag 21 december
New Heroes MSE 1 87 - 65 Landstede Basketbal MSE 1
zondag 17 december
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 57 - 81 Green Eagles VSE 1
Springfield VSE 1 54 - 52 DAS VSE 1
Landslake Lions VSE 2 50 - 68 EBV Baros VSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 87 - 66 Aris Leeuwarden MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 56 - 82 New Heroes MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 35 - 75 MSV Basketbal MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 85 - 76 Den Dungk MSE 1
S.B.U. MSE 1 71 - 58 Lokomotief MSE 2
Hurricanes MSE 1 ** 60 - 71 Punch MSE 2
JRC MSE 1 53 - 67 Tantalus MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 73 - 80 OBC MSE 1
zaterdag 16 december
De Groene Uilen VSE 1 50 - 57 U.S. VSE 1
BV Hoofddorp VSE 1 55 - 65 Jolly Jumpers VSE 1
Landslake Lions MSE 1 66 - 72 Punch MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 88 - 71 UBALL MSE 1
Lokomotief MSE 1 98 - 82 CobraNova MSE 1
De Groene Uilen MSE 1 66 - 53 BV Groningen MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 57 - 69 Racing Beverwijk MSE 1
VBC Akrides MSE 1 94 - 63 BS Leiden MSE 2
Basketbal Academie Limburg MSE 1 73 - 76 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Donar MSE 1 82 - 49 Rotterdam Basketbal MSE 1
CTO VSE 1 55 - 75 FSG/Royal Eagles VSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 64 - 66 CBV Binnenland VSE 1
Loon Lions VSE 1 77 - 56 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 89 - 30 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
BS Leiden MSE 3 * 65 - 73 U.S. MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 85 - 83 SBA Sphinx MSE 1
D.E.D. MSE 1 60 - 92 Blue Stars MSE 1
Onze Gezellen MSE 1 81 - 63 Woodpeckers MSE 1
EBV Baros MSE 1 69 - 54 Red Stars MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 62 - 79 Almere Pioneers MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 61 - 49 River Trotters MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 69 - 77 BV Hoofddorp MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 72 - 76 CBV Binnenland MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 65 - 61 Crackerjacks MSE 1
Flying Red MSE 1 68 - 71 D.B.V. Arriba MSE 1
BV Orca's MSE 1 64 - 67 Celeritas-Donar MSE 1
Uitsmijters MSE 1 89 - 73 BV Groningen MSE 2
Twente Buzzards MSE 1 62 - 60 De Groene Uilen MSE 2
Barons MSE 1 67 - 55 Dreamfields Dolphins MSE 1
Trajanum MSE 1 62 - 65 B.C. Virtus MSE 1
The Black Eagles MSE 1 87 - 70 TSBV Pendragon MSE 1
BV Wyba MSE 1 97 - 78 HBV The Jumpers MSE 1 * *
Attacus MSE 1 81 - 75 Basketbal Academie Limburg MSE 2
CobraNova MSE 2 * 47 - 72 Bouncers Basketball MSE 1
WBB Giants MSE 1 64 - 46 DAS MSE 1
D.B.V. Rowic MSE 1 66 - 60 CBV Binnenland MSE 2
Green Eagles MSE 1 67 - 90 BC Langstraat Shooters MSE1*
The Black Eagles MSE 2 74 - 111 EVBV Octopus MSE 1
BV Wyba MSE 2 98 - 83 Tower Jumpers MSE 1 *
BC Bladel MSE 1 89 - 60 BC EINDHOVEN MSE 1
vrijdag 15 december
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 65 - 55 De Hoppers MSE 1
donderdag 14 december
New Heroes MSE 1 82 - 48 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 47 - 78 Donar MSE 1
woensdag 13 december
Aris Leeuwarden MSE 1 84 - 82 Den Helder Suns MSE 1
dinsdag 12 december
Dozy BV Den Helder VSE 1 86 - 65 FSG/Royal Eagles VSE 1
zondag 10 december
DAS VSE 1 57 - 66 Landslake Lions VSE 2
U.S. MSE 1 75 - 49 BC Triple Threat MSE 1
Woodpeckers MSE 1 66 - 83 BV Amsterdam MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 20 - 0 S.B.U. MSE 1
zaterdag 9 december
Green Eagles VSE 1 70 - 86 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
EBV Baros VSE 1 59 - 69 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 57 - 55 Springfield VSE 1
Lokomotief VSE 1 105 - 59 De Groene Uilen VSE 1
De Groene Uilen MSE 1 79 - 60 Punch MSE 1
BV Groningen MSE 1 71 - 60 Harlemlakers MSE 1 *
Landslake Lions MSE 1 39 - 49 VBC Akrides MSE 1
UBALL MSE 1 66 - 79 Lokomotief MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 71 - 84 Rotterdam Basketbal MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 76 - 73 Landstede Basketbal MSE 1
Donar MSE 1 91 - 69 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 73 - 76 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 71 - 66 Dozy BV Den Helder VSE 1
CBV Binnenland VSE 1 66 - 57 Lekdetec.nl VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 60 - 100 CTO VSE 1
MSV Basketbal MSE 1 60 - 79 Onze Gezellen MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 77 - 67 D.E.D. MSE 1
Blue Stars MSE 1 87 - 54 BV Early Bird MSE 1 *
EBV Baros MSE 1 65 - 77 River Trotters MSE 1
CBV Binnenland MSE 1 20 - 0 The Jugglers MSE 1 * *
Almere Pioneers MSE 1 61 - 67 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
Red Stars MSE 1 82 - 73 Blauw-Wit MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 58 - 69 MSV/Zeemacht MSE 1
BV Groningen MSE 2 81 - 58 BV Orca's MSE 1
D.B.V. Arriba MSE 1 58 - 64 Scylla MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 107 - 74 Flying Red MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 76 - 65 BV Wyba MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 66 - 80 Attacus MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 74 - 61 The Black Eagles MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 64 - 53 Trajanum MSE 1
CBV Binnenland MSE 2 82 - 57 Punch MSE 2
Hurricanes MSE 1 ** 60 - 69 Green Eagles MSE 1
OBC MSE 1 61 - 58 BC Kimbria MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 71 - 57 The Black Eagles MSE 2
EVBV Octopus MSE 1 89 - 71 Maastricht Knights MSE 1
Tower Jumpers MSE 1 * 87 - 97 BC Bladel MSE 1
vrijdag 8 december
Racing Beverwijk MSE 1 62 - 75 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
SBA Sphinx MSE 1 45 - 65 BS Leiden MSE 3 *
TSBV Pendragon MSE 1 75 - 65 BC Vlissingen MSE 1
Tantalus MSE 1 89 - 73 BV Wyba MSE 2
zondag 3 december
Landslake Lions VSE 2 70 - 62 Jolly Jumpers VSE 1
De Groene Uilen VSE 1 68 - 56 Green Eagles VSE 1
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 60 - 55 DAS VSE 1
BS Leiden MSE 2 78 - 83 CobraNova MSE 1
Donar MSE 1 85 - 65 New Heroes MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 73 - 76 Rotterdam Basketbal MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 68 - 64 Basketbal Academie Limburg MSE 2
DAS MSE 1 69 - 57 Punch MSE 2
S.B.U. MSE 1 71 - 45 Hurricanes MSE 1 **
Maastricht Knights MSE 1 44 - 63 BC EINDHOVEN MSE 1
JRC MSE 1 74 - 57 BC Kimbria MSE 1
zaterdag 2 december
Springfield VSE 1 71 - 54 BV Hoofddorp VSE 1
De Groene Uilen MSE 1 84 - 83 Landslake Lions MSE 1
Lokomotief MSE 1 84 - 71 Racing Beverwijk MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 76 - 54 BV Groningen MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 48 - 83 Punch MSE 1
VBC Akrides MSE 1 64 - 66 Red Giants MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 88 - 91 Landstede Basketbal MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 64 - 83 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Loon Lions VSE 1 73 - 61 CTO VSE 1
CBV Binnenland VSE 1 123 - 41 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 74 - 79 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
BS Leiden MSE 3 * 47 - 82 Blue Stars MSE 1
D.E.D. MSE 1 79 - 70 Woodpeckers MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 84 - 94 Utrecht Bull's MSE 1
Onze Gezellen MSE 1 110 - 52 BC Triple Threat MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 87 - 82 MSV Basketbal MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 79 - 67 De Hoppers MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 48 - 72 River Trotters MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 53 - 87 Almere Pioneers MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 53 - 82 Red Stars MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 59 - 60 EBV Baros MSE 1
Flying Red MSE 1 56 - 84 BV Groningen MSE 2
BV Orca's MSE 1 55 - 82 Crackerjacks MSE 1
Uitsmijters MSE 1 83 - 38 B.V. Batouwe MSE 2 *
Twente Buzzards MSE 1 67 - 71 D.B.V. Arriba MSE 1
Scylla MSE 1 74 - 100 Celeritas-Donar MSE 1
Trajanum MSE 1 61 - 48 Barons MSE 1
The Black Eagles MSE 1 20 - 0 HBV The Jumpers MSE 1 * *
BV Wyba MSE 1 63 - 71 Dreamfields Dolphins MSE 1
Attacus MSE 1 64 - 77 B.C. Virtus MSE 1
D.B.V. Rowic MSE 1 77 - 89 WBB Giants MSE 1
Green Eagles MSE 1 75 - 82 CBV Binnenland MSE 2
Lokomotief MSE 2 82 - 74 Bouncers Basketball MSE 1
The Black Eagles MSE 2 70 - 68 Tower Jumpers MSE 1 *
BC Bladel MSE 1 92 - 82 Tantalus MSE 1
vrijdag 1 december
Lokomotief VSE 1 76 - 74 U.S. VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 74 - 77 EBV Baros VSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 72 - 45 CBV Binnenland MSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 55 - 79 Den Dungk MSE 1
donderdag 30 november
Donar MSE 1 112 - 65 Aris Leeuwarden MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 92 - 89 Landstede Basketbal MSE 1
zondag 26 november
CobraNova MSE 1 48 - 51 VBC Akrides MSE 1
De Groene Uilen MSE 1 78 - 59 Harlemlakers MSE 1 *
CTO VSE 1 50 - 96 Dozy BV Den Helder VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 51 - 82 Loon Lions VSE 1
FSG/Royal Eagles VSE 1 69 - 64 Lekdetec.nl VSE 1
vrijdag 24 november
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 85 - 74 CBV Binnenland VSE 1
SBA Sphinx MSE 1 68 - 79 Utrecht Bull's MSE 1
EVBV Octopus MSE 1 97 - 66 BC Bladel MSE 1
donderdag 23 november
D.E.D. MSE 1 83 - 75 BV Amsterdam MSE 1
dinsdag 21 november
UBALL MSE 1 70 - 50 Racing Beverwijk MSE 1
zondag 19 november
U.S. VSE 1 67 - 46 Springfield VSE 1
BS Leiden MSE 2 86 - 59 Racing Beverwijk MSE 1
CTO VSE 1 45 - 69 Lekdetec.nl VSE 1
Woodpeckers MSE 1 87 - 74 BV Early Bird MSE 1 *
U.S. MSE 1 49 - 73 Onze Gezellen MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 55 - 65 MSV/Zeemacht MSE 1
Den Dungk MSE 1 95 - 69 Trajanum MSE 1
Barons MSE 1 56 - 72 BV Wyba MSE 1
DAS MSE 1 88 - 64 Green Eagles MSE 1
BC Kimbria MSE 1 61 - 70 BV Wyba MSE 2
zaterdag 18 november
DAS VSE 1 39 - 57 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
EBV Baros VSE 1 103 - 47 De Groene Uilen VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 87 - 64 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Lokomotief MSE 1 110 - 63 Punch MSE 1
Red Giants MSE 1 77 - 70 CobraNova MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 72 - 67 De Groene Uilen MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 73 - 84 Landslake Lions MSE 1
Apollo Amsterdam MSE 1 67 - 79 New Heroes MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 60 - 79 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 20 - 0 Donar MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 92 - 74 Rotterdam Basketbal MSE 1
Loon Lions VSE 1 67 - 86 Dozy BV Den Helder VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 46 - 91 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
FSG/Royal Eagles VSE 1 80 - 72 CBV Binnenland VSE 1
BC Triple Threat MSE 1 65 - 86 BV Amsterdam MSE 1
Blue Stars MSE 1 91 - 65 SBA Sphinx MSE 1
MSV Basketbal MSE 1 88 - 63 D.E.D. MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 67 - 58 BS Leiden MSE 3 *
De Hoppers MSE 1 61 - 46 BV Hoofddorp MSE 1
EBV Baros MSE 1 65 - 61 The Jugglers MSE 1 * *
Red Stars MSE 1 76 - 52 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
CBV Binnenland MSE 1 80 - 47 Arnhem Eagles MSE 1
River Trotters MSE 1 70 - 45 Blauw-Wit MSE 1
De Groene Uilen MSE 2 84 - 62 Uitsmijters MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 59 - 71 BV Orca's MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 94 - 35 Twente Buzzards MSE 1
Crackerjacks MSE 1 80 - 61 Flying Red MSE 1
BV Groningen MSE 2 97 - 63 Scylla MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 70 - 62 TSBV Pendragon MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 82 - 78 The Black Eagles MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 61 - 89 BC Vlissingen MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 79 - 71 Attacus MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 37 - 79 Lokomotief MSE 2
CBV Binnenland MSE 2 47 - 98 S.B.U. MSE 1
Hurricanes MSE 1 ** 71 - 46 CobraNova MSE 2 *
Bouncers Basketball MSE 1 69 - 56 D.B.V. Rowic MSE 1
OBC MSE 1 74 - 89 JRC MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 61 - 75 EVBV Octopus MSE 1
Tower Jumpers MSE 1 * 101 - 84 Maastricht Knights MSE 1
vrijdag 17 november
BV Hoofddorp VSE 1 68 - 93 Landslake Lions VSE 2
Tantalus MSE 1 82 - 73 The Black Eagles MSE 2
zondag 12 november
Lokomotief VSE 1 70 - 92 EBV Baros VSE 1
Donar MSE 1 79 - 68 Landstede Basketbal MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 69 - 79 Red Stars MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 55 - 89 Den Dungk MSE 1
S.B.U. MSE 1 61 - 65 DAS MSE 1
BV Wyba MSE 2 60 - 80 JRC MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 53 - 80 Tantalus MSE 1
zaterdag 11 november
Landslake Lions VSE 2 72 - 42 Springfield VSE 1
Green Eagles VSE 1 66 - 72 U.S. VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 80 - 71 Jolly Jumpers VSE 1
De Groene Uilen VSE 1 48 - 94 DAS VSE 1
De Groene Uilen MSE 1 76 - 87 Lokomotief MSE 1
BV Groningen MSE 1 65 - 46 BS Leiden MSE 2
UBALL MSE 1 80 - 70 Red Giants MSE 1
Landslake Lions MSE 1 71 - 64 CobraNova MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 57 - 82 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 79 - 73 Apollo Amsterdam MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 83 - 81 New Heroes MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 79 - 62 Basketbal Academie Limburg MSE 1
BS Leiden MSE 3 * 81 - 76 Woodpeckers MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 69 - 74 MSV Basketbal MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 75 - 73 Onze Gezellen MSE 1
D.E.D. MSE 1 95 - 71 BC Triple Threat MSE 1
Blue Stars MSE 1 76 - 70 U.S. MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 60 - 68 Blauw-Wit MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 65 - 62 CBV Binnenland MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 53 - 61 Almere Pioneers MSE 1
De Hoppers MSE 1 42 - 51 River Trotters MSE 1
Scylla MSE 1 82 - 58 Crackerjacks MSE 1
Flying Red MSE 1 20 - 0 B.V. Batouwe MSE 2 *
D.B.V. Arriba MSE 1 69 - 82 De Groene Uilen MSE 2
BV Orca's MSE 1 79 - 61 Uitsmijters MSE 1
Twente Buzzards MSE 1 74 - 84 BV Groningen MSE 2
The Black Eagles MSE 1 56 - 71 Dreamfields Dolphins MSE 1
Attacus MSE 1 85 - 53 Barons MSE 1
BV Wyba MSE 1 90 - 57 Trajanum MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 73 - 99 B.C. Virtus MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 70 - 78 Bouncers Basketball MSE 1
Lokomotief MSE 2 92 - 47 Hurricanes MSE 1 **
CobraNova MSE 2 * 48 - 85 CBV Binnenland MSE 2
Green Eagles MSE 1 69 - 77 WBB Giants MSE 1
D.B.V. Rowic MSE 1 43 - 72 Punch MSE 2
BC EINDHOVEN MSE 1 79 - 69 OBC MSE 1
BC Bladel MSE 1 76 - 80 BC Kimbria MSE 1
vrijdag 10 november
BV Hoofddorp VSE 1 72 - 63 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 81 - 77 HBV The Jumpers MSE 1 * *
EVBV Octopus MSE 1 20 - 0 Tower Jumpers MSE 1 *
zondag 5 november
DAS VSE 1 51 - 53 Lokomotief VSE 1
U.S. VSE 1 74 - 73 Landslake Lions VSE 2
BS Leiden MSE 2 64 - 87 Punch MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 97 - 72 Apollo Amsterdam MSE 1
U.S. MSE 1 64 - 57 BV Amsterdam MSE 1
Woodpeckers MSE 1 100 - 62 SBA Sphinx MSE 1
Den Dungk MSE 1 67 - 78 BV Wyba MSE 1
DAS MSE 1 59 - 28 CobraNova MSE 2 *
JRC MSE 1 74 - 81 BC Bladel MSE 1
BC Kimbria MSE 1 58 - 60 The Black Eagles MSE 2
zaterdag 4 november
EBV Baros VSE 1 72 - 80 Green Eagles VSE 1
Springfield VSE 1 74 - 77 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 66 - 43 De Groene Uilen VSE 1
BV Hoofddorp VSE 1 67 - 63 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 78 - 60 Landslake Lions MSE 1
Lokomotief MSE 1 108 - 53 Harlemlakers MSE 1 *
CobraNova MSE 1 59 - 83 UBALL MSE 1
Red Giants MSE 1 86 - 71 Racing Beverwijk MSE 1
VBC Akrides MSE 1 63 - 60 BV Groningen MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 64 - 66 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
New Heroes MSE 1 74 - 68 Rotterdam Basketbal MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 69 - 86 Donar MSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 103 - 45 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 69 - 62 Loon Lions VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 84 - 83 FSG/Royal Eagles VSE 1
CBV Binnenland VSE 1 77 - 73 CTO VSE 1
BC Triple Threat MSE 1 53 - 57 BV Early Bird MSE 1 *
Onze Gezellen MSE 1 91 - 60 D.E.D. MSE 1
MSV Basketbal MSE 1 54 - 52 BS Leiden MSE 3 *
Utrecht Bull's MSE 1 63 - 77 Blue Stars MSE 1
EBV Baros MSE 1 69 - 61 Arnhem Eagles MSE 1
CBV Binnenland MSE 1 57 - 63 BV Hoofddorp MSE 1
River Trotters MSE 1 86 - 36 The Jugglers MSE 1 * *
Almere Pioneers MSE 1 75 - 62 De Hoppers MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 65 - 70 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
Red Stars MSE 1 66 - 87 MSV/Zeemacht MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 58 - 67 Scylla MSE 1
De Groene Uilen MSE 2 56 - 47 BV Orca's MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 75 - 54 D.B.V. Arriba MSE 1
Crackerjacks MSE 1 65 - 60 Twente Buzzards MSE 1
Uitsmijters MSE 1 73 - 82 Flying Red MSE 1
Trajanum MSE 1 56 - 83 Attacus MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 73 - 59 BC Vlissingen MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 90 - 51 TSBV Pendragon MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 69 - 76 Basketbal Academie Limburg MSE 2
Barons MSE 1 72 - 62 The Black Eagles MSE 1
CBV Binnenland MSE 2 46 - 78 Lokomotief MSE 2
Bouncers Basketball MSE 1 50 - 59 Punch MSE 2
Hurricanes MSE 1 ** 73 - 76 BC Langstraat Shooters MSE1*
WBB Giants MSE 1 66 - 64 S.B.U. MSE 1
OBC MSE 1 82 - 70 BV Wyba MSE 2
Tower Jumpers MSE 1 * 79 - 74 BC EINDHOVEN MSE 1
vrijdag 3 november
Tantalus MSE 1 65 - 70 EVBV Octopus MSE 1
zondag 29 oktober
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 67 - 73 Landslake Lions VSE 2
De Groene Uilen VSE 1 49 - 53 BV Hoofddorp VSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 81 - 79 Lekdetec.nl VSE 1
FSG/Royal Eagles VSE 1 68 - 47 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
BS Leiden MSE 3 * 76 - 53 BC Triple Threat MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 56 - 63 Blauw-Wit MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 80 - 55 Barons MSE 1
S.B.U. MSE 1 88 - 53 D.B.V. Rowic MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 59 - 84 BC Kimbria MSE 1
zaterdag 28 oktober
EBV Baros VSE 1 75 - 54 U.S. VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 72 - 45 Springfield VSE 1
Lokomotief VSE 1 75 - 69 Jolly Jumpers VSE 1
Green Eagles VSE 1 61 - 75 DAS VSE 1
Punch MSE 1 83 - 74 VBC Akrides MSE 1
Landslake Lions MSE 1 82 - 67 UBALL MSE 1
BV Groningen MSE 1 75 - 86 Red Giants MSE 1
Racing Beverwijk MSE 1 47 - 53 CobraNova MSE 1
De Groene Uilen MSE 1 83 - 66 BS Leiden MSE 2
Apollo Amsterdam MSE 1 85 - 69 Den Helder Suns MSE 1
Donar MSE 1 76 - 49 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 74 - 64 Landstede Basketbal MSE 1
Loon Lions VSE 1 66 - 70 CBV Binnenland VSE 1
Blue Stars MSE 1 79 - 74 Woodpeckers MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 51 - 84 Onze Gezellen MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 89 - 59 EBV Baros MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 70 - 59 River Trotters MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 62 - 42 Red Stars MSE 1
De Hoppers MSE 1 72 - 81 CBV Binnenland MSE 1
Twente Buzzards MSE 1 57 - 87 B.V. Batouwe MSE 2 *
D.B.V. Arriba MSE 1 58 - 64 BV Groningen MSE 2
Flying Red MSE 1 78 - 66 BV Orca's MSE 1
Uitsmijters MSE 1 63 - 53 Scylla MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 85 - 73 De Groene Uilen MSE 2
HBV The Jumpers MSE 1 * * 83 - 87 Den Dungk MSE 1
The Black Eagles MSE 1 96 - 48 Trajanum MSE 1
Attacus MSE 1 65 - 74 BV Wyba MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 54 - 79 B.C. Virtus MSE 1
Lokomotief MSE 2 65 - 68 DAS MSE 1
Green Eagles MSE 1 48 - 87 Punch MSE 2
CobraNova MSE 2 * 59 - 76 WBB Giants MSE 1
The Black Eagles MSE 2 70 - 61 JRC MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 62 - 76 Tantalus MSE 1
Tower Jumpers MSE 1 * 71 - 63 OBC MSE 1
BC Bladel MSE 1 58 - 67 BV Wyba MSE 2
vrijdag 27 oktober
CTO VSE 1 45 - 79 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 67 - 83 Dreamfields Dolphins MSE 1
donderdag 26 oktober
New Heroes MSE 1 88 - 47 Aris Leeuwarden MSE 1
zondag 22 oktober
Landstede Basketbal MSE 1 72 - 65 New Heroes MSE 1
FSG/Royal Eagles VSE 1 80 - 63 CTO VSE 1
zaterdag 21 oktober
BS Leiden MSE 2 67 - 60 Harlemlakers MSE 1 *
Racing Beverwijk MSE 1 73 - 77 VBC Akrides MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 54 - 79 Apollo Amsterdam MSE 1
Den Helder Suns MSE 1 78 - 100 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 69 - 80 Rotterdam Basketbal MSE 1
CBV Binnenland VSE 1 75 - 69 Dozy BV Den Helder VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 50 - 59 Loon Lions VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 59 - 77 Lekdetec.nl VSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 78 - 76 River Trotters MSE 1
Trajanum MSE 1 72 - 80 Basketbal Academie Limburg MSE 2
Punch MSE 2 91 - 73 BC Langstraat Shooters MSE1*
BC Kimbria MSE 1 70 - 55 Tower Jumpers MSE 1 *
vrijdag 20 oktober
SBA Sphinx MSE 1 63 - 75 MSV Basketbal MSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 61 - 46 The Jugglers MSE 1 * *
dinsdag 17 oktober
CTO VSE 1 57 - 76 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
zondag 15 oktober
New Heroes MSE 1 91 - 65 Den Helder Suns MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 68 - 108 Donar MSE 1
S.B.U. MSE 1 70 - 33 Punch MSE 2
zaterdag 14 oktober
Lokomotief MSE 1 113 - 60 Landslake Lions MSE 1
Red Giants MSE 1 83 - 68 Punch MSE 1
Aris Leeuwarden MSE 1 61 - 81 Landstede Basketbal MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 101 - 78 Basketbal Academie Limburg MSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 86 - 66 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
Loon Lions VSE 1 57 - 60 FSG/Royal Eagles VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 65 - 55 CBV Binnenland VSE 1
Blue Stars MSE 1 54 - 59 BV Amsterdam MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 52 - 54 U.S. MSE 1
Flying Red MSE 1 77 - 62 Twente Buzzards MSE 1
D.B.V. Arriba MSE 1 68 - 47 BV Orca's MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 78 - 71 CBV Binnenland MSE 2
donderdag 12 oktober
Den Helder Suns MSE 1 74 - 78 Aris Leeuwarden MSE 1
Donar MSE 1 88 - 55 Apollo Amsterdam MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 85 - 65 Rotterdam Basketbal MSE 1
dinsdag 10 oktober
Basketbal Academie Limburg MSE 1 63 - 81 New Heroes MSE 1
zondag 8 oktober
DAS VSE 1 63 - 62 EBV Baros VSE 1
U.S. VSE 1 60 - 71 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
BV Groningen MSE 1 59 - 62 UBALL MSE 1
Landstede Basketbal MSE 1 87 - 47 Den Helder Suns MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 1 80 - 96 Aris Leeuwarden MSE 1
CTO VSE 1 46 - 63 Loon Lions VSE 1
FSG/Royal Eagles VSE 1 85 - 89 Dozy BV Den Helder VSE 1
U.S. MSE 1 65 - 66 D.E.D. MSE 1
Den Dungk MSE 1 65 - 69 Attacus MSE 1
DAS MSE 1 75 - 38 BC Langstraat Shooters MSE1*
JRC MSE 1 65 - 47 Maastricht Knights MSE 1
BV Wyba MSE 2 70 - 56 The Black Eagles MSE 2
BC Kimbria MSE 1 70 - 73 EVBV Octopus MSE 1
zaterdag 7 oktober
Landslake Lions VSE 2 57 - 74 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Springfield VSE 1 64 - 43 De Groene Uilen VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 85 - 65 Green Eagles VSE 1
Punch MSE 1 72 - 60 CobraNova MSE 1
Landslake Lions MSE 1 76 - 54 Racing Beverwijk MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 102 - 60 BS Leiden MSE 2
De Groene Uilen MSE 1 70 - 76 Red Giants MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 69 - 82 VBC Akrides MSE 1
Rotterdam Basketbal MSE 1 80 - 82 Apollo Amsterdam MSE 1
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 75 - 63 Donar MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 53 - 59 Lekdetec.nl VSE 1
Amazone Utrecht Basketball VSE 1 78 - 73 CBV Binnenland VSE 1
Woodpeckers MSE 1 53 - 70 Utrecht Bull's MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 95 - 63 SBA Sphinx MSE 1
Onze Gezellen MSE 1 81 - 71 BS Leiden MSE 3 *
MSV Basketbal MSE 1 65 - 72 Blue Stars MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 84 - 67 BV Early Bird MSE 1 *
EBV Baros MSE 1 70 - 61 BV Hoofddorp MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 57 - 64 Arnhem Eagles MSE 1
River Trotters MSE 1 71 - 79 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
CBV Binnenland MSE 1 60 - 57 Almere Pioneers MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 50 - 69 MSV/Zeemacht MSE 1
Red Stars MSE 1 50 - 59 De Hoppers MSE 1
De Groene Uilen MSE 2 67 - 62 Flying Red MSE 1
Crackerjacks MSE 1 61 - 49 D.B.V. Arriba MSE 1
BV Groningen MSE 2 66 - 107 Celeritas-Donar MSE 1
BV Orca's MSE 1 41 - 64 Scylla MSE 1
Uitsmijters MSE 1 69 - 45 Twente Buzzards MSE 1
Trajanum MSE 1 62 - 80 BC Vlissingen MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 102 - 45 HBV The Jumpers MSE 1 * *
Barons MSE 1 77 - 70 TSBV Pendragon MSE 1
BV Wyba MSE 1 68 - 72 The Black Eagles MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 1 63 - 72 Basketbal Academie Limburg MSE 2
Punch MSE 2 70 - 68 S.B.U. MSE 1
Bouncers Basketball MSE 1 69 - 58 Green Eagles MSE 1
CBV Binnenland MSE 2 93 - 79 Hurricanes MSE 1 **
WBB Giants MSE 1 65 - 72 Lokomotief MSE 2
D.B.V. Rowic MSE 1 74 - 56 CobraNova MSE 2 *
OBC MSE 1 74 - 102 BC Bladel MSE 1
vrijdag 6 oktober
BV Hoofddorp VSE 1 52 - 62 Lokomotief VSE 1
Tantalus MSE 1 86 - 66 Tower Jumpers MSE 1 *
zondag 1 oktober
Lokomotief VSE 1 86 - 54 Springfield VSE 1
BS Leiden MSE 2 63 - 76 Lokomotief MSE 1
Woodpeckers MSE 1 50 - 70 U.S. MSE 1
BV Groningen MSE 2 77 - 68 De Groene Uilen MSE 2
BC Vlissingen MSE 1 91 - 75 BV Wyba MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 78 - 64 Barons MSE 1
S.B.U. MSE 1 84 - 57 Green Eagles MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 66 - 89 WBB Giants MSE 1
Hurricanes MSE 1 ** 49 - 64 DAS MSE 1
zaterdag 30 september
DAS VSE 1 60 - 43 U.S. VSE 1
EBV Baros VSE 1 63 - 71 Jolly Jumpers VSE 1
De Groene Uilen VSE 1 60 - 57 Landslake Lions VSE 2
Green Eagles VSE 1 60 - 54 BV Hoofddorp VSE 1
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 71 - 62 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
CobraNova MSE 1 75 - 84 De Groene Uilen MSE 1
Red Giants MSE 1 97 - 62 Harlemlakers MSE 1 *
UBALL MSE 1 63 - 59 Punch MSE 1
VBC Akrides MSE 1 61 - 82 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
Racing Beverwijk MSE 1 69 - 75 BV Groningen MSE 1
Dozy BV Den Helder VSE 1 95 - 54 CTO VSE 1
Loon Lions VSE 1 86 - 51 Amazone Utrecht Basketball VSE 1
Lekdetec.nl VSE 1 65 - 61 FSG/Royal Eagles VSE 1
CBV Binnenland VSE 1 68 - 58 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 69 - 71 D.E.D. MSE 1
BS Leiden MSE 3 * 64 - 47 BV Amsterdam MSE 1
Blue Stars MSE 1 92 - 56 BC Triple Threat MSE 1
Utrecht Bull's MSE 1 50 - 69 MSV Basketbal MSE 1
MSV/Zeemacht MSE 1 89 - 48 The Jugglers MSE 1 * *
CBV Binnenland MSE 1 53 - 69 River Trotters MSE 1
De Hoppers MSE 1 82 - 67 EBV Baros MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 64 - 43 Blauw-Wit MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 64 - 51 Red Stars MSE 1
Arnhem Eagles MSE 1 20 - 0 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
Arnhem Eagles MSE 1 NIET OPKOMEN Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
D.B.V. Arriba MSE 1 79 - 48 B.V. Batouwe MSE 2 *
Twente Buzzards MSE 1 57 - 54 BV Orca's MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 106 - 55 Crackerjacks MSE 1
Scylla MSE 1 65 - 53 Flying Red MSE 1
The Black Eagles MSE 1 80 - 72 Attacus MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 70 - 60 Den Dungk MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 56 - 93 Dreamfields Dolphins MSE 1
CBV Binnenland MSE 2 80 - 74 Bouncers Basketball MSE 1
CobraNova MSE 2 * 56 - 59 Punch MSE 2
Lokomotief MSE 2 77 - 49 D.B.V. Rowic MSE 1
The Black Eagles MSE 2 54 - 62 BC Bladel MSE 1
Maastricht Knights MSE 1 57 - 53 BV Wyba MSE 2
EVBV Octopus MSE 1 64 - 53 JRC MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 73 - 64 BC Kimbria MSE 1
vrijdag 29 september
SBA Sphinx MSE 1 59 - 110 Onze Gezellen MSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 72 - 58 Trajanum MSE 1
Tantalus MSE 1 81 - 64 OBC MSE 1
zondag 24 september
BC Utrecht Cangeroes VSE 1 74 - 51 De Groene Uilen VSE 1
Landslake Lions VSE 2 66 - 53 Lokomotief VSE 1
Barons MSE 1 95 - 79 HBV The Jumpers MSE 1 * *
The Black Eagles MSE 1 70 - 68 Den Dungk MSE 1
BV Wyba MSE 2 52 - 79 EVBV Octopus MSE 1
JRC MSE 1 67 - 76 BC EINDHOVEN MSE 1
zaterdag 23 september
Solar systemen-Grasshoppers VSE 2 71 - 62 U.S. VSE 1
Springfield VSE 1 67 - 51 Green Eagles VSE 1
Jolly Jumpers VSE 1 70 - 65 DAS VSE 1
Punch MSE 1 70 - 59 Racing Beverwijk MSE 1
De Groene Uilen MSE 1 82 - 68 UBALL MSE 1
Solar systemen-Grasshoppers MSE 1 97 - 49 Red Giants MSE 1
Landslake Lions MSE 1 64 - 77 BV Groningen MSE 1
Harlemlakers MSE 1 * 57 - 68 CobraNova MSE 1
Lokomotief MSE 1 90 - 60 VBC Akrides MSE 1
BC Triple Threat MSE 1 65 - 71 Utrecht Bull's MSE 1
MSV Basketbal MSE 1 85 - 62 Woodpeckers MSE 1
BV Amsterdam MSE 1 97 - 50 SBA Sphinx MSE 1
BV Early Bird MSE 1 * 71 - 82 U.S. MSE 1
D.E.D. MSE 1 77 - 81 BS Leiden MSE 3 *
Onze Gezellen MSE 1 52 - 57 Blue Stars MSE 1
EBV Baros MSE 1 63 - 65 Almere Pioneers MSE 1
The Jugglers MSE 1 * * 75 - 72 BV Hoofddorp MSE 1
Blauw-Wit MSE 1 70 - 60 De Hoppers MSE 1
B.V. Batouwe MSE 2 * 56 - 92 Celeritas-Donar MSE 1
Crackerjacks MSE 1 57 - 61 BV Groningen MSE 2
Uitsmijters MSE 1 59 - 49 D.B.V. Arriba MSE 1
Scylla MSE 1 87 - 47 De Groene Uilen MSE 2
Dreamfields Dolphins MSE 1 68 - 49 B.C. Virtus MSE 1
Attacus MSE 1 70 - 67 BC Vlissingen MSE 1
BV Wyba MSE 1 83 - 80 TSBV Pendragon MSE 1
Punch MSE 2 57 - 48 Lokomotief MSE 2
DAS MSE 1 68 - 55 CBV Binnenland MSE 2
D.B.V. Rowic MSE 1 84 - 65 BC Langstraat Shooters MSE1*
Green Eagles MSE 1 65 - 71 CobraNova MSE 2 *
WBB Giants MSE 1 97 - 83 Hurricanes MSE 1 **
The Black Eagles MSE 2 82 - 59 OBC MSE 1
BC Bladel MSE 1 79 - 60 Maastricht Knights MSE 1
vrijdag 22 september
BV Hoofddorp VSE 1 66 - 55 EBV Baros VSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * 57 - 83 MSV/Zeemacht MSE 1
S.B.U. MSE 1 68 - 84 Bouncers Basketball MSE 1
zondag 17 september
U.S. VSE 1 40 - 49 Jolly Jumpers VSE 1
BS Leiden MSE 2 87 - 63 Landslake Lions MSE 1
UBALL MSE 1 69 - 66 Harlemlakers MSE 1 *
U.S. MSE 1 58 - 60 MSV Basketbal MSE 1
Woodpeckers MSE 1 75 - 66 BC Triple Threat MSE 1
Den Dungk MSE 1 72 - 82 Dreamfields Dolphins MSE 1
zaterdag 16 september
DAS VSE 1 58 - 45 BV Hoofddorp VSE 1
EBV Baros VSE 1 65 - 68 Springfield VSE 1
De Groene Uilen VSE 1 38 - 64 Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
Green Eagles VSE 1 73 - 58 Landslake Lions VSE 2
CobraNova MSE 1 80 - 91 Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
BV Groningen MSE 1 78 - 74 Punch MSE 1
Red Giants MSE 1 65 - 82 Lokomotief MSE 1
SBA Sphinx MSE 1 47 - 79 D.E.D. MSE 1
BS Leiden MSE 3 * 75 - 66 BV Early Bird MSE 1 *
Utrecht Bull's MSE 1 48 - 84 Onze Gezellen MSE 1
Almere Pioneers MSE 1 73 - 60 Blauw-Wit MSE 1
BV Hoofddorp MSE 1 76 - 40 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *
MSV/Zeemacht MSE 1 92 - 53 Arnhem Eagles MSE 1
CBV Binnenland MSE 1 81 - 70 EBV Baros MSE 1
De Hoppers MSE 1 20 - 0 The Jugglers MSE 1 * *
River Trotters MSE 1 84 - 56 Red Stars MSE 1
Celeritas-Donar MSE 1 79 - 69 Uitsmijters MSE 1
BV Groningen MSE 2 73 - 70 B.V. Batouwe MSE 2 *
De Groene Uilen MSE 2 79 - 54 Crackerjacks MSE 1
Twente Buzzards MSE 1 56 - 51 Scylla MSE 1
B.C. Virtus MSE 1 71 - 70 Barons MSE 1
HBV The Jumpers MSE 1 * * 66 - 64 Trajanum MSE 1
Basketbal Academie Limburg MSE 2 64 - 62 BV Wyba MSE 1
BC Vlissingen MSE 1 94 - 74 The Black Eagles MSE 1
BC Langstraat Shooters MSE1* 52 - 75 Punch MSE 2
Bouncers Basketball MSE 1 61 - 51 DAS MSE 1
CBV Binnenland MSE 2 64 - 74 WBB Giants MSE 1
Hurricanes MSE 1 ** 86 - 39 D.B.V. Rowic MSE 1
Lokomotief MSE 2 89 - 49 Green Eagles MSE 1
CobraNova MSE 2 * 44 - 72 S.B.U. MSE 1
BC EINDHOVEN MSE 1 81 - 52 BV Wyba MSE 2
Tower Jumpers MSE 1 * 70 - 83 JRC MSE 1
vrijdag 15 september
Lokomotief VSE 1 82 - 63 BC Utrecht Cangeroes VSE 1
TSBV Pendragon MSE 1 74 - 86 Attacus MSE 1
Tantalus MSE 1 81 - 34 BC Kimbria MSE 1

NBB Nieuwsbrief

NBB video

Meer video's »

Zoek vereniging

Volledig overzicht »

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF