U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


zondag 14 april 2019
16:00Punch MSE 164 - 61BV Groningen MSE 1
 
zaterdag 13 april 2019
16:00Almere Pioneers MSE 161 - 64De Groene Uilen MSE 1
17:00Punch MSE 158 - 64Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
18:00CobraNova MSE 1115 - 77Harlemlakers MSE 1
19:00Lokomotief MSE 165 - 75BS Leiden MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 196 - 71Racing Beverwijk MSE 1
20:00Red Giants MSE 162 - 80Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00UBALL MSE 168 - 65BV Groningen MSE 1
 
donderdag 11 april 2019
20:30Racing Beverwijk MSE 163 - 85BS Leiden MSE 1
 
zaterdag 6 april 2019
17:00Punch MSE 166 - 70Red Giants MSE 1
17:30BS Leiden MSE 175 - 81UBALL MSE 1
17:45Dreamfields Dolphins MSE 172 - 59CobraNova MSE 1
18:30BV Groningen MSE 167 - 88Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 175 - 70Lokomotief MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 146 - 84Almere Pioneers MSE 1
21:00Harlemlakers MSE 196 - 76De Groene Uilen MSE 1
 
donderdag 4 april 2019
21:00Punch MSE 174 - 78Racing Beverwijk MSE 1
 
zaterdag 30 maart 2019
16:00Almere Pioneers MSE 173 - 67Harlemlakers MSE 1
18:00CobraNova MSE 1101 - 68Punch MSE 1
18:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 182 - 72BS Leiden MSE 1
19:15Lokomotief MSE 1113 - 58Racing Beverwijk MSE 1
20:00De Groene Uilen MSE 173 - 65Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00Red Giants MSE 187 - 68BV Groningen MSE 1
20:00UBALL MSE 160 - 66MSV/Zeemacht MSE 1
 
zondag 24 maart 2019
16:45BV Groningen MSE 157 - 65CobraNova MSE 1
 
zaterdag 23 maart 2019
17:00Punch MSE 179 - 64De Groene Uilen MSE 1
17:30BS Leiden MSE 191 - 87Red Giants MSE 1
17:45Dreamfields Dolphins MSE 174 - 65Harlemlakers MSE 1
18:00MSV/Zeemacht MSE 182 - 92Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
19:00Lokomotief MSE 186 - 80Almere Pioneers MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 171 - 91UBALL MSE 1
 
zondag 17 maart 2019
16:00Harlemlakers MSE 178 - 77Punch MSE 1
 
zaterdag 16 maart 2019
16:00Almere Pioneers MSE 152 - 59Dreamfields Dolphins MSE 1
18:00CobraNova MSE 173 - 53BS Leiden MSE 1
18:00De Groene Uilen MSE 155 - 46BV Groningen MSE 1
20:00Red Giants MSE 193 - 96MSV/Zeemacht MSE 1
20:00UBALL MSE 164 - 93Lokomotief MSE 1
20:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 1101 - 48Racing Beverwijk MSE 1
 
zaterdag 9 maart 2019
17:00Punch MSE 156 - 76Dreamfields Dolphins MSE 1
17:30BS Leiden MSE 188 - 70De Groene Uilen MSE 1
19:30BV Groningen MSE 172 - 81Harlemlakers MSE 1
19:30Lokomotief MSE 166 - 70Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 190 - 88CobraNova MSE 1
20:00UBALL MSE 172 - 58Almere Pioneers MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 182 - 94Red Giants MSE 1
 
woensdag 6 maart 2019
20:00BS Leiden MSE 156 - 81Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
 
zondag 3 maart 2019
15:00Harlemlakers MSE 169 - 67Almere Pioneers MSE 1
 
zaterdag 2 maart 2019
16:00Almere Pioneers MSE 180 - 76BV Groningen MSE 1
16:00De Groene Uilen MSE 150 - 69UBALL MSE 1
 
zaterdag 23 februari 2019
15:00Punch MSE 172 - 70UBALL MSE 1
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 197 - 62Almere Pioneers MSE 1
19:30Dreamfields Dolphins MSE 168 - 56BS Leiden MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 167 - 94BV Groningen MSE 1
 
zaterdag 16 februari 2019
16:00Almere Pioneers MSE 172 - 67Punch MSE 1
17:45Dreamfields Dolphins MSE 175 - 62BV Groningen MSE 1
18:00CobraNova MSE 192 - 61Racing Beverwijk MSE 1
18:00De Groene Uilen MSE 120 - 0MSV/Zeemacht MSE 1
18:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 173 - 75UBALL MSE 1
20:00Red Giants MSE 177 - 101Lokomotief MSE 1
20:30Harlemlakers MSE 192 - 98BS Leiden MSE 1
 
zondag 10 februari 2019
16:45BV Groningen MSE 185 - 54Punch MSE 1
 
zaterdag 9 februari 2019
16:00Almere Pioneers MSE 183 - 67Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
17:30BS Leiden MSE 156 - 79Dreamfields Dolphins MSE 1
19:00Lokomotief MSE 195 - 74CobraNova MSE 1
19:30MSV/Zeemacht MSE 1105 - 83Harlemlakers MSE 1
20:00UBALL MSE 187 - 73Red Giants MSE 1
 
vrijdag 8 februari 2019
20:00Racing Beverwijk MSE 170 - 95De Groene Uilen MSE 1
 
zondag 3 februari 2019
16:00MSV/Zeemacht MSE 179 - 81UBALL MSE 1
 
zaterdag 2 februari 2019
17:00Punch MSE 158 - 60BS Leiden MSE 1
17:45De Groene Uilen MSE 156 - 90Lokomotief MSE 1
17:45Dreamfields Dolphins MSE 187 - 60MSV/Zeemacht MSE 1
18:00CobraNova MSE 170 - 56UBALL MSE 1
20:00Red Giants MSE 185 - 80Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
21:00Harlemlakers MSE 1108 - 80Racing Beverwijk MSE 1
 
zaterdag 26 januari 2019
18:00MSV/Zeemacht MSE 1101 - 56Punch MSE 1
19:00BS Leiden MSE 172 - 69BV Groningen MSE 1
19:00Lokomotief MSE 176 - 61Harlemlakers MSE 1
19:30UBALL MSE 192 - 71De Groene Uilen MSE 1
19:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 169 - 78CobraNova MSE 1
20:00Red Giants MSE 193 - 70Almere Pioneers MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 165 - 76Dreamfields Dolphins MSE 1
 
zondag 20 januari 2019
16:00Almere Pioneers MSE 165 - 62BS Leiden MSE 1
16:00Harlemlakers MSE 191 - 83UBALL MSE 1
 
zaterdag 19 januari 2019
17:45Dreamfields Dolphins MSE 177 - 68Lokomotief MSE 1
18:00CobraNova MSE 199 - 88Red Giants MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 152 - 81Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
20:45BV Groningen MSE 177 - 81MSV/Zeemacht MSE 1
 
donderdag 17 januari 2019
20:00Red Giants MSE 182 - 61UBALL MSE 1
 
zaterdag 12 januari 2019
16:00Almere Pioneers MSE 161 - 69CobraNova MSE 1
19:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 181 - 60Harlemlakers MSE 1
19:30UBALL MSE 172 - 80Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 164 - 57BS Leiden MSE 1
20:00Red Giants MSE 180 - 82De Groene Uilen MSE 1
21:00Lokomotief MSE 195 - 42Punch MSE 1
 
zondag 6 januari 2019
16:45BV Groningen MSE 150 - 71Lokomotief MSE 1
 
zaterdag 5 januari 2019
16:00Almere Pioneers MSE 179 - 68MSV/Zeemacht MSE 1
16:00Harlemlakers MSE 167 - 78Red Giants MSE 1
17:00BS Leiden MSE 188 - 63Racing Beverwijk MSE 1
21:00Dreamfields Dolphins MSE 163 - 70Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
 
zaterdag 22 december 2018
12:15De Groene Uilen MSE 163 - 74CobraNova MSE 1
 
zondag 16 december 2018
16:45BV Groningen MSE 177 - 73UBALL MSE 1
 
zaterdag 15 december 2018
16:00Harlemlakers MSE 170 - 74CobraNova MSE 1
17:00BS Leiden MSE 168 - 81Lokomotief MSE 1
17:45Dreamfields Dolphins MSE 170 - 75Red Giants MSE 1
18:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 179 - 65Punch MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 172 - 65Almere Pioneers MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 160 - 81MSV/Zeemacht MSE 1
 
zondag 9 december 2018
16:00Almere Pioneers MSE 173 - 62Racing Beverwijk MSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
18:00CobraNova MSE 164 - 75Dreamfields Dolphins MSE 1
19:30Lokomotief MSE 1122 - 69MSV/Zeemacht MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 175 - 84Harlemlakers MSE 1
19:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 192 - 68BV Groningen MSE 1
20:00Red Giants MSE 171 - 79Punch MSE 1
20:00UBALL MSE 172 - 62BS Leiden MSE 1
 
zaterdag 1 december 2018
17:00Punch MSE 167 - 53CobraNova MSE 1
17:45Dreamfields Dolphins MSE 186 - 56De Groene Uilen MSE 1
21:00BV Groningen MSE 172 - 93Red Giants MSE 1
 
vrijdag 30 november 2018
20:30Racing Beverwijk MSE 162 - 96Lokomotief MSE 1
 
zondag 25 november 2018
17:30CobraNova MSE 1114 - 57BV Groningen MSE 1
 
zaterdag 24 november 2018
16:00Almere Pioneers MSE 157 - 93Lokomotief MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 156 - 66Punch MSE 1
20:00Red Giants MSE 190 - 94BS Leiden MSE 1
20:00UBALL MSE 192 - 83Racing Beverwijk MSE 1
21:00Harlemlakers MSE 168 - 74Dreamfields Dolphins MSE 1
21:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 195 - 77MSV/Zeemacht MSE 1
 
zondag 11 november 2018
16:45BV Groningen MSE 173 - 60De Groene Uilen MSE 1
 
zaterdag 10 november 2018
17:00Punch MSE 180 - 64Harlemlakers MSE 1
17:30BS Leiden MSE 170 - 74CobraNova MSE 1
19:15Lokomotief MSE 1104 - 84UBALL MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 166 - 78Red Giants MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 174 - 42Almere Pioneers MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 161 - 83Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
 
zaterdag 3 november 2018
16:00Almere Pioneers MSE 166 - 73UBALL MSE 1
16:00Harlemlakers MSE 1100 - 71BV Groningen MSE 1
17:45Dreamfields Dolphins MSE 151 - 49Punch MSE 1
18:00CobraNova MSE 195 - 97MSV/Zeemacht MSE 1
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 157 - 70Lokomotief MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 179 - 67BS Leiden MSE 1
20:00Red Giants MSE 163 - 75Racing Beverwijk MSE 1
 
zaterdag 27 oktober 2018
15:00Punch MSE 166 - 50Almere Pioneers MSE 1
17:00Lokomotief MSE 1107 - 50Red Giants MSE 1
17:30BS Leiden MSE 176 - 77Harlemlakers MSE 1
18:00BV Groningen MSE 143 - 56Dreamfields Dolphins MSE 1
18:00MSV/Zeemacht MSE 182 - 60De Groene Uilen MSE 1
19:30UBALL MSE 182 - 87Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 158 - 89CobraNova MSE 1
 
zaterdag 20 oktober 2018
14:15De Groene Uilen MSE 151 - 73Racing Beverwijk MSE 1
18:00CobraNova MSE 162 - 82Lokomotief MSE 1
18:00Harlemlakers MSE 187 - 73MSV/Zeemacht MSE 1
 
zondag 14 oktober 2018
16:45BV Groningen MSE 161 - 74Almere Pioneers MSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
17:30BS Leiden MSE 178 - 73Punch MSE 1
19:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 196 - 70Red Giants MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 159 - 73Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00UBALL MSE 162 - 69CobraNova MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 155 - 78Harlemlakers MSE 1
20:45Lokomotief MSE 192 - 58De Groene Uilen MSE 1
 
zondag 7 oktober 2018
16:45BV Groningen MSE 155 - 53BS Leiden MSE 1
 
zaterdag 6 oktober 2018
16:00Almere Pioneers MSE 171 - 65Red Giants MSE 1
17:00Punch MSE 160 - 76MSV/Zeemacht MSE 1
18:15CobraNova MSE 180 - 78Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 157 - 59Racing Beverwijk MSE 1
21:00Harlemlakers MSE 159 - 88Lokomotief MSE 1
 
zondag 30 september 2018
17:00BS Leiden MSE 174 - 85Almere Pioneers MSE 1
 
zaterdag 29 september 2018
18:00MSV/Zeemacht MSE 189 - 65BV Groningen MSE 1
18:00UBALL MSE 178 - 58Harlemlakers MSE 1
18:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 182 - 69De Groene Uilen MSE 1
19:30Lokomotief MSE 188 - 76Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00Red Giants MSE 171 - 110CobraNova MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 161 - 69Punch MSE 1
 
zondag 23 september 2018
16:45BV Groningen MSE 158 - 66Racing Beverwijk MSE 1
 
zaterdag 22 september 2018
17:00BS Leiden MSE 175 - 69MSV/Zeemacht MSE 1
17:00Punch MSE 141 - 83Lokomotief MSE 1
18:00CobraNova MSE 172 - 82Almere Pioneers MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 155 - 84Red Giants MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 176 - 67UBALL MSE 1
21:00Harlemlakers MSE 169 - 92Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
 
zaterdag 15 september 2018
16:00Lokomotief MSE 1109 - 44BV Groningen MSE 1
16:00Red Giants MSE 189 - 86Harlemlakers MSE 1
18:00CobraNova MSE 198 - 71De Groene Uilen MSE 1
18:00UBALL MSE 169 - 55Punch MSE 1
19:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 168 - 57Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 162 - 65Almere Pioneers MSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF