!
2019_Orange_Lions_VU16_Toornstra

Historie

Orange Lions VU16

Historie

2019

EK in de B-divisie in Bulgarije
Resultaat: dertiende
Selectie: Jade Brughuis (Jolly Jumpers), Sarah van Eijle (Orange Lions Academy), Jette Hartman (Flashing Heiloo), Lotte van Kruistum (Solar-systemen Grasshoppers), Liselot Kulk (Solar-systemen Grasshoppers), Jaleesa Molina (Orange Lions Academy), Erica Romkes (Landstede Basketbal), Hennie van Schaik (Landstede Basketbal), Quinta van Schijndel (WSV), Kim Schrama (BS Leiden), Alina Sendar (Orange Lions Academy) en Lotte Toornstra (Dozy BV Den Helder)
Hoofdcoach: Thijs Volmer
Assistent-coaches: Ramon Kuipers, Felix Lechner en Stijn van Duijn

2018

EK in de A-divisie in Litouwen
Resultaat: zestiende (gedegradeerd)
Selectie: Anouschka Meijer (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Loes Rozing (Dozy BV Den Helder), Ellen Meeringa (CTO Amsterdam), Erica Romkes (Landstede Basketbal), Alina Sendar (CTO Amsterdam), Elles van der Maas (Manly Warringah Sea Eagles, Australië), Alissa van der Plas (Solar-systemen Grasshoppers), Floor Toonders (CTO Amsterdam), Liselot Kulk (Solar-systemen Grasshoppers), Sofie Bruintjes (CTO Amsterdam), Maud Huijbens (Landslake Lions) en Lea Romkes (Landstede Basketbal)
Hoofdcoach: Brian Hirman
Assistent-coaches: Daan de Heus en Bea Hermse

2017

EK in de A-divisie in Frankrijk
Resultaat:
dertiende
Selectie: Shelaney Kopra (Dozy Den Helder), Chermensa van la Parra (CBV Binnenland), Anouschka Meijer (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Emy Hayford (Liège Panthers/ CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Tessa Dubois (CBV Binnenland/Barons), Josefien Cornelissen (Landslake Lions), Lotte Sant (CBV Binnenland), Maaike van Zeijl (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Jade Blagrove (CBV Binnenland), Celine Dupont (CBV Binnenland/Royal Eagles), Maud Huijbens (Landslake Lions/Dunckers) en Vita Stam (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball).
Hoofdcoach: Brian Hirman
Assistent-coaches: Daan de Heus, Bea Vennema en Wouter Hoogeveen

2016

EK in de B-divisie in Roemenië
Resultaat: derde (gepromoveerd)
Selectie: Robyn Bouwer (Rotterdam Basketball), Kiki Fleuren (FSA Yellow Blizzards / CTO Amsterdam), Mia Hordijk (Solar systemen-Grasshoppers), Meike Koelman (Jolly Jumpers), Amber Lewakabessy (Dozy BV Den Helder), Evelien Lutje Schipholt (DAS Delft), Lotte Sant (Lokomotief Rijswijk), Linda van Schaik (Rotterdam Basketball), Zoë Slagter (FSA Yellow Blizzards / CTO Amsterdam), Lisa Stauffer (Landslake Lions), Lies van Straaten (Landslake Lions) en Nanneke Vissers (Almonte),
Hoofdcoach: Meindert van Veen
Assistent-coaches: Daan de Heus, Faizal Pasaribu en Annelies Bussink

2015

EK in de A-divisie in Portugal
Resultaat: vijftiende (gedegradeerd)
Selectie: Rosalie Aandewiel (De Wit-Grasshoppers), Robyn Bouwer (Rotterdam Basketball), Noor Driessen (De Wit-Grasshoppers), Noëlle Droste (Jolly Jumpers), Kiki Fleuren (NBB Basketball Academy Limburg), Simone Hoppe (CTO Amsterdam & Landstede Basketbal), Katoo Koenen (Batouwe), Ilse Kuijt (De Wit-Grasshoppers), Marleen Peek (CTO & Landstede Basketbal), Lindsay Pengel (Landslake Lions), Zoë Slagter (Lokomotief en RTC Leiden), Anne van Vlijmen ((CTO & Landstede Basketbal)
Hoofdcoach: Thijs Volmer
Assistent-coaches: Ramon Kuipers, Molly McDowell en Meindert van Veen

2014

EK in de B-divisie in Estland
Resultaat: derde (gepromoveerd)
Selectie: Denise Bloemkolk, Evi Dekker (BV Hoofddorp), Noortje Driessen (De Wit-Grasshoppers), Noëlle Droste (Jolly Jumpers), Yfke Hoek (NBB Basketball Academy Noord), Ilse Kuijt (De Wit-Grasshoppers), Marleen Peek (Rent a Professional), Tessa Schellekens (Almonte), Femke Slim (CTO Amsterdam en Dozy BV Den Helder), Lynn Tamis Dozy BV Den Helder), Anne van Vlijmen (Lekdetec.nl), Mardi Westenberg (CTO Amsterdam en Dozy BV Den Helder) en Laura Westerik (Lekdetec.nl)
Hoofdcoach: Bart Sengers
Assistent-coaches: Ramon Kuipers en Bea Vennema

2013

EK in de A-divisie in Bulgarije
Resultaat: veertiende (gedegradeerd)
Selectie: Janis Ndiba, Eveline Kallenberg, Christy Buderman, Laura Steggink, Anne van Vlijmen, Ella Bouman, Femke Slim, Danielle Pruys, Marieke van Schie, Mirte Scheper, Laura Westerik en Asa Kantebeen
Hoofdcoach: Bart Sengers
Assistent-coach: Jeanine Tjin a Sioe

2012

EK in de A-divisie in Hongarije
Resultaat: twaalfde
Selectie: Janis Ndiba, Emese Hof, Beau Baars, Esther Fokke, Fleur Kuijt, Asa Kantebeen, Deborah Vos, Eveline Kallenberg, Fenne van der Wielen, Charlotte van Kleef, Laura Steggink en Iris Zwart
Hoofdcoach: Bart Sengers
Assistenten: Jeanine Tjin-a-Sioe en René van der Wielen

2011

EK in de A-divisie in Italië
Resultaat: negende
Hoofdcoach: René van der Wielen