!
30052021 OKT 3x3 MEN balmovement.jpg

Programma

Mannen

Programma

2020 en 2021 worden belangrijke jaren voor de Nederlandse 3x3 teams met deelname aan:

  • 26 t/m 30 mei 2021: Olympisch Qualifying Tournament in Graz (Oostenrijk)
  • 4 t/m 6 juni: Universality Olympic Qualifying Tournament in Hongarije

Bij een van deze twee OKT's kunnen de Nederlandse vrouwen zich plaatsen voor de uitgestelde Olympische Spelen in Tokyo (23 juli t/m 8 augustus 2021).

Voor het meest actuele programma van de Orange Lions, inclusief toernooien, trainingsstages en alle trainingen, kun je het online schema raadplegen.

Programma/Resultaten 2021

Olympische Spelen in Tokyo (Japan)
Datum:
24 t/m 28 juli
Zaterdag 24 juli:
Nederland-Servië (8.25 uur*)
Nederland-Rusland (15.00 uur)
Zondag 25 juli:
Nederland-Japan (12.05 uur)
Nederland-China (15.00 uur)
Maandag 26 juli:
Nederland-België (11.40 uur)
Nederland-Polen (15.25 uur)
Dinsdag 27 juli:
Nederland-Letland (11.25 uur)
Kwartfinales (14.00 en 15.20 uur)
Woensdag 28 juli:
Halve finales (10.30 en 11.40 uur)
3e/4e plaats (14.15 uur)
Finale (15.25 uur)
Website: www.fiba.basketball/olympics/3x3/2020

*Nederlandse tijd

FIBA 3x3 Olympic Qualifier in Graz (Oostenrijk)
Datum:
26 t/m 30 mei
Resultaat: kwalificatie voor Tokyo 2021
Selectie: Arvin Slagter, Julian Jaring, Jessey Voorn en Dimeo van der Horst
Website: www.fiba.basketball/olympics/3x3/2020/OQT

United League Europe 3x3 in St. Petersburg (Rusland), eerste stop
Datum:
10 en 11 maart
Resultaat: vijfde
Selectie: Arvin Slagter, Julian Jaring, Jessey Voorn en Maksim Kovaceciv (Team Amsterdam)
Website: play.fiba3x3.com

World Tour in Doha (Qatar)
Datum: 25 t/m 27 maart
Resultaat: eerste
Selectie: Arvin Slagter, Julian Jaring, Aron Royé en Maksim Kovaceciv (Team Amsterdam)
Website: worldtour.fiba3x3.com

United League Europe 3x3 in St. Petersburg (Rusland), tweede stop
Datum:
30 en 31 maart
Resultaat: eerste
Selectie: Ross Bekkering, Jessey Voorn, Arvin Slagter en Maksim Kovacevic (Team Amsterdam)
Website: play.fiba3x3.com

United League Europe 3x3 in St. Petersburg (Rusland), derde stop
Datum:
14 en 15 april
Resultaat: tweede
Selectie: Julian Jaring, Maksim Kovacevic, Arvin Slagter en Jessey Voorn (Team Amsterdam)
Website: play.fiba3x3.com

FIBA 3x3 Olympic Qualifier in Graz (Oostenrijk)
Datum:
26 t/m 30 mei
Resultaat: kwalificatie voor Tokyo 2021
Selectie: Arvin Slagter, Julian Jaring, Jessey Voorn en Dimeo van der Horst
Website: www.fiba.basketball/olympics/3x3/2020/OQT

Resultaten 2020

FIBA 3x3 World Tour Final in Jeddah
Datum: 18 en 19 december
Resultaat: achtste
Selectie: Aron Royé, Dimeo van der Horst, Julian Jaring en Arvin Slagter.
Website: worldtour.fiba3x3.com

FIBA 3x3 World Tour
Datum: 29 en 30 augustus
Resultaat: vijfde (kwalificatie voor World Tour Final)
Selectie: Aron Royé, Dimeo van der Horst, Jesper Jobse en Arvin Slagter.
Website: worldtour.fiba3x3.com

Voorbereidingstoernooi in Servië
Datum:
1 februari
Resultaat: vierde
Selectie: Aron Royé, Sjoerd van Vilsteren, Kasper Averink en Arvin Slagter
Website: play.fiba3x3.com

United League Europe 3x3 in St. Petersburg (Rusland), tweede stop
Datum:
7 en 8 februari
Resultaat: derde
Selectie: Dimeo van der Horst, Arvin Slagter, Sjoerd van Vilsteren en Kasper Averink
Website: play.fiba3x3.com

United League Europe 3x3 in St. Petersburg (Rusland), derde stop
Datum:
22 en 23 februari
Resultaat: tiende
Selectie: Ross Bekkering, Jesper Jobse, Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
Website: play.fiba3x3.com

FIBA 3x3 Satellite Hilvarenbeek
Datum:
1 maart
Resultaat: eerste
Selectie: Ross Bekkering, Jesper Jobse, Dimeo van der Horst en Sjoerd van Vilsteren
Website: play.fiba3x3.com

United League Europe 3x3 in St. Petersburg (Rusland), vierde stop
Datum:
11 en 12 maart
Resultaat: achtste
Selectie: Ross Bekkering, Jesper Jobse, Dimeo van der Horst en Sjoerd van Vilsteren
Website: play.fiba3x3.com