!
2019_OrangeLionsMU16_Medal.jpg

Historie

Orange Lions MU16

Historie

2019

EK in de B-divisie in Montenegro
Resultaat: tweede (gepromoveerd)
Selectie: Adrian Das Navarro (Villoslada Basket, Spanje), Kylian Datema (Celeritas-Donar), Julian Dekker (Celeritas-Donar), Massal Diouf (Bouncers), Dennis Logtenberg (Landstede Basketbal), Niek van der Plas (Landstede Basketbal), Yulian Ramirez Montero (Triple Threat), Armin Strojil (Basketball Academie Limburg), Aramis Verhoeven (Basketball Academie Limburg), Odin Verhoeven (Basketball Academie Limburg), Nino Vrencken (Basketball Academie Limburg) en Jake ten Berge (USA)
Hoofdcoach: Radenko Varagic
Assistent-coaches: Lars Jansen en Tom Schonewille
Sponsors: DMEGC Solar Energy, Huawei Solar, Wattkraft en Sunrock

2018

EK in de A-divisie in Servië
Resultaat: vijftiende (gedegradeerd)
Selectie: Oshean Brathwaite (Basketball Academie Limburg), Jaron Held (Apollo Amsterdam), Joryam Saizonou (Triple Threat, Haarlem), Max van den Heuvel (New Heroes Academy, Den Bosch), Milan Bosch-Fellah (SISU, Denemarken), Yannick Kraag (Triple Threat, Haarlem), Sam Vianen (Apollo Amsterdam), Benicio Leons (Apollo Amsterdam), Pieter Buijs (WBB Giants, Bergen op Zoom), Freek Wijnands (Basketball Academie Limburg), Jedy Cordillia (Basketball Academie Limburg) en Dave Verschoor (Apollo Amsterdam)
Hoofdcoach: Wierd Goedee
Assistent-coach: Hein Gerd Triemstra

2017

EK in de B-divisie in Bulgarije
Resultaat: tweede (gepromoveerd)
Selectie: Dimitri Maconda (Basketball Academie Limburg), Keye van de Vuurst de Vries (Lokomotief Rijswijk), Jamie Bergens (CBA), Joost Bijl (Lokomotief), Siem Uijtendaal (CBA/Apollo), Troy Koehler (Zorg en Zekerheid Leiden), Sander Hollanders (Basketball Academie Limburg), Tristan Enaruna (CBA)m Sam Huurman (Harlemlakers), Jonas Visser (Landstede Basketbal Zwolle), Rienk Mast (NBB Basketball Academy Noord) en Bas Leyte (CBA)
Hoofdcoach: Chris van Dinten
Assistent-coach: Koen van Gerwen

2016

EK in de B-divisie in Bulgarije
Resultaat: elfde
Selectie: Roel van Overbeek, Nick Thran, Idir Bourjouane, Keye van der Vuurst de Vries, Stan van den Elzen, Miki Tadic, Ray Idio, Yarick Brussen, Rienk Mast, Jacco Fritz (in plaats van Hidde Roessink), Jerom Oude Aarninkhof en Jarno Pomstra
Hoofdcoach: Chris van Dinten
Assistent-coach: Koen van Gerwen

2015

EK in de B-divisie in Bulgarije
Resultaat: achtste
Selectie: Boyd van der Vuurst de Vries, Robin van Heukelom, Jerom Oude Aarninkhof, Jacco Fritz, Rienk Mast, Maik Bouwer, Kjell de Graaf, Naigel Onuoha, Calvin Poulina, Jarno Pomstra, Sven Lemke en Yassine Raji
Hoofdcoach: Michael Schuurs
Assistent-coach: Anne van Dijk

2014

EK in de B-divisie in Macedonië
Resultaat: elfde
Selectie: Golan Michaeli, Joshua Bruijnzeels, Okke Hoonhout, Lawrence Slim, Tim Hoeve, Naigel Onuoha, Elay Wirjo, Jasper Fokker, Kjell de Graaf, Bjorn Rosman, Sven Lemke en Jaap Mutsaers
Hoofdcoach: Eric Kropf
Assistent-coaches: Brord Brugman en Anne van Dijk

2013

EK in de B-divisie in Bosnië en Herzegovina
Resultaat: twaalfde
Selectie: Coen Stolk, Lars Krooshof, Menno Dijkstra, Mack Bruining, Nene Kiameso, Bart Schild, Jules Schild, Boris Egelie, Dave Borsboom, Freek Vos, Terrence Bieshaar, Chiem van Miltenburg.
Hoofdcoach: André Bout

2012

EK in de B-divisie in Roemenië
Resultaat: negende
Selectie: Steve Bleeker (Harlemlakers), Robert Boezeman (EiffelTowers), Rens Butter (Lokomotief), Menno Dijkstra (BS Weert), Boris Egelie (ZAC Landstede), Yannick Franke (Harlemlakers), Tom de Haas (EiffelTowers), Marias Hagens (UBALL), David Hahn (Almere Pioniers), Joey Liem (Black Eagles), Adeola Morren (Lokomotief), Lennart Overdevest (Lokomotief) en Derron Whitebread (UBALL)
Hoofdcoach: Hugo Butter
Assistent-coach Joost van Rangelrooy

2011

EK in de B-divisie in Macedonië
Resultaat: zevende
Hoofdcoach: Martin Scheltes