!
2019_OrangeLionsMU18_Enaruma2.jpg

Historie

Orange Lions MU18

Historie

2019

EK in de A-divisie in Griekenland
Resultaat: vijftiende (gedegradeerd)
Selectie: Keye van der Vuurst de Vries (Filou Oostende), Jamie Bergens (West Nottingham Academy), Dimitri Maconda (Orange Lions Academy), Siem Uijtendaal (Apollo Amsterdam), Sander Hollanders (Basketball Academie Limburg), Yannick Kraag (Orange Lions Academy), Tristan Enaruna (Kansas Jayhawks), Ibrahima Bayu (Apollo Amsterdam), Sam Huurman (Filou Oostende), Oliver Bieshaar (Joventut Badalona), Jonas Visser (Landstede Basketbal) en Jesse Waleson (Orange Lions Academy)
Hoofdcoach: Paul Vervaeck
Assistent-coach: Jeroen van Vugt en Stijn Lechner

2018

EK in de B-divisie in Macedonië
Resultaat: eerste (gepromoveerd)
Selectie: Keye van der Vuurst van de Vries, Norbert Thelissen, Yarick Brussen, Rienk Mast, Morgan Stilma, Jarno Pomstra, Nathan Kuta, Jacco Fritz, Jerom Oude Aarninkhof, Nick Thran en Stan van den Elzen en Ids Rebergen
Hoofdcoach: Paul Vervaeck
Assistent-coach: Jeroen van Vugt

2017

EK in de B-divisie in Estland
Resultaat: zesde
Selectie: Robin van Heukelom, Roel van Overbeek, Boyd van der Vuurst de Vries, Bart van Schaik, Maik Brouwer, Stan van den Elzen, Kenyuoe Ondaan, Kjell de Graaf, Cas Vos, Calvin Poulina, Jacco Fritz en Yarrick Brussen
Hoofdcoach: Wierd Goedee
Assistent-coaches: Hein Gerd Triemstra en Andre Bout.

2016

EK in de B-divisie in Macedonië
Resultaat: zeventiende
Selectie: Boyd van der Vuurst de Vries (Lokomotief Rijswijk), Irfan Ramovic (SPM Shoeters), Dylan van Eyck (NBB Basketball Academie Limburg), Elay Wirjo (Landstede / NBB Basketball Academy Zwolle), Maik Bouwer (Rotterdam Basketbal), Amer Banda (SPM Shoeters), Kevin Schutte (Landstede / NBA Basketball Academy Zwolle), Calvin Poulina, (Zorg en Zekerheid Leiden), Wietze Nossek (SPM Shoeters), Sake Hoogsteden (Rotterdam Basketbal), Marijn Ververs, (Zorg en Zekerheid Leiden) en Mees van Leeuwen, (Lokomotief Rijswijk)

Hoofdcoach: Hein Gerd Triemstra
Assistent-coach: Anne van Dijk

2015

EK in de B-divisie in Oostenrijk
Resultaat: elfde
Selectie: Terrence Bieshaar, Mack Bruining, Jaouad Darib, Matt Haarms, Keime Helfrich, Ruud Lutterman, Lucas N'Guessan, Raidell de Pree, Irfan Ramovic, Coen Stolk, Daan Vianen en Freek Vos
Hoofdcoach: Chris van Dinten
Assistent-coach: Hylke van der Zweep

2014

EK in de B-divisie in Bulgarije
Resultaat: dertiende
Selectie: Mack Bruining, Tom de Haas, Rens Butter, Alex van Gerrevink, Joey Liem, Steve Bleeker, Tom van Haeren, David Hahn, Coen Stolk, Luuk van Bree, Freek Vos en Menno Dijkstra
Hoofdcoach: Johan Roijakkers
Assistent-coachs: Hylke van der Zweep

2013

EK in de B-divisie in Macedonië
Resultaat: achtste
Selectie: Mick Fleuren, Tom de Haas, Rens Butter, Joey Liem, Vincent Nguyen, Pim de Vries, Julius van Sauers, Lenno Witteveen, Robert Boezeman, Daan Rosenmuller, Jaron Dijkhuizen en Tom Aarts
Hoofdcoach: Johan Roijakkers
Assistent-coach: Ingmar Snabillie

2012

EK in de B-divisie in Bosnië en Herzegovina
Resultaat: negende
Selectie: Maarten Bouwknecht (GasTerra Flames), Shane Hammink (CBA, Spanje), Jito Kok (CBA, Spanje), Kevin Landman (ZAC Landstede), Julius van Sauers (BC Apollo), Mike Schilder (EiffelTowers), Boy van Vliet (Almonte), Emil van Veen (ZAC Landstede), Thomas Veenhoven (UBALL), Pim de Vries (EiffelTowers) en Lenno Witteveen (ZAC Landstede)
Hoofdcoach: Johan Roijakkers
Assistent-coach: Ingmar Snabillie

2011

EK in de B-divisie in Bulgarije
Resultaat: zesde
Hoofdcoach: Johan Roijakkers