!
2019_OrangeLionsVU20_MollyMcDowell.jpg

Historie

Orange Lions VU20

Historie

2019

EK in de A-divisie in Tsjechië
Resultaat:
dertiende
Selectie: Rosalie Aandewiel (Solar-systemen Grasshoppers), Noor Driessen (Solar-systemen Grasshoppers), Noëlle Droste (Jolly Jumpers), Kiki Fleuren (Orange Angels Academy), Mia Hordijk (Solar-systemen Grasshoppers), Julia Jorritsma (Lekdetec.nl), Katoo Koenen (Lekdetec.nl), Ilse Kuijt (Solar-systemen Grasshoppers), Evelien Lutje Schipholt (Solar-systemen Grasshoppers), Linda van Schaik (Orange Angels Aacdemy / Dozy BV Den Helder), Zoë Slagter (Dozy BV Den Helder) en Benthe Versteeg (Orange Angels Academy / Loon Lions)
Hoofdcoach: Molly McDowell
Assistent-coaches : Joost van Rangelrooij en Erik Raterink

2018

EK in de A-divisie in Hongarije
Resultaat: derde
Selectie: Rosalie Aandewiel (Solar-systemen Grasshoppers), Noor Driessen (Solar-systemen Grasshoppers), Noëlle Droste (Jolly Jumpers), Famke Hermans (Almonte), Yfke Hoek (KEUS/Royal Eagles), Mia Hordijk (Solar-systemen Grasshoppers), Julia Jorritsma (CTO Amsterdam), Katoo Koenen (Lekdetec.nl / CTO Amsterdam), Ilse Kuijt (Solar-systemen Grasshoppers), Lynn Tamis (Dozy BV Den Helder / CTO Amsterdam), Milou Vennema (Landslake Lions) en Laura Westerik (KEUS/Royal Eagles)
Hoofdcoach: Laki Lakner
Assistent-coaches: Molly McDowell en Thijs Volmer

2017

EK in de A-divisie in Portugal
Resultaat: dertiende
Selectie: Ilse Kuijt, Mia Hordijk, Noor Driessen, Myrthe den Heeten, Yfke Hoek, Femke Slim, Janis Ndiba Boonstra, Laura Westerik, Marieke van Schie, Katoo Koenen, Marleen Peek en Laura Steggink
Hoofdcoach: Meindert van Veen
Assistent-coaches: Thijs Volmer, Mart Kieftenbeld en Jorrick Creyghton

2016

EK in de A-divisie in Portugal
Resultaat: negende
Selectie: Fleur Kuijt (Solar systemen-Grasshoppers), Laura Cornelius (Miami University, USA), Asa Kantebeen (CTO Amsterdam, Myrthe den Heeten (CTO Amsterdam), Deborah Vos (CTO Amsterdam), Esther Fokke (Lintex-Binnenland / CTO Amsterdam), Janis Ndiba Boonstra (Dozy BV Den Helder / CTO Amsterdam), Charlotte van Kleef (CTO Amsterdam), Melissa de Raat (Dozy BV Den Helder / CTO Amsterdam), Anne van Vlijmen (CTO Amsterdam/FSA Yellow Blizzards), Emese Hof (Miami University, USA) en Laura Steggink (Jolly Jumpers)
Hoofdcoach: Remy de Wit
Assistent-coaches: Quentin Hillsman, Thijs Sloot en Ramon Kuipers

2015

EK in de A-divisie in Spanje
Resultaat: derde
Selectie: Fleur Kuijt (De Wit-Grasshoppers), Laura Cornelius (CTO Am), Janiek van Veen (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Janine Guyt (De Wit-Grasshoppers), Charlotte van Kleef (CTO), Esther Fokke (CTO), Lisanne de Jonge (Lekdetec.nl), Isabella Slim (Syracuse University, USA), Britt Zappeij (Fordham University, USA), Elske Heerschop (Dozy Den Helder), Emese Hof (CTO), Janis Ndiba (CTO) en Mirte Scheper (CTO)
Hoofdcoach: René van der Wielen
Assistent-coaches: Thijs Sloot, Bea Vennema en Meindert van Veen

2014

EK in de A-divisie in Italië
Resultaat: tiende
Selectie: Renee Hoveling (De Wit-Grasshoppers), Janiek van Veen (CTO Amsterdam), Elske Heerschop (Dozy BV Den Helder), Janine Guyt (Regina University, Canada), Jacobine Klerx (Lekdetec.nl), Lisa Schoen (Dozy BV Den Helder), Lisanne de Jonge (St. Joseph's University, USA), Isabella Slim (Syracuse University, USA), Kourtney Treffers (Minibasket Battipaglia, Italië), Sanne Vonk (Cangeroes), Britt Zappeij (CTO Amsterdam) en Merel Kannegieter (Cangeroes)
Hoofdcoach: Joyce Siderius-Bolman
Assistent-coaches: Thijs Volmer en Meindert van Veen

2013

EK in de A-divisie in Bulgarije
Resultaat: tiende
Selectie: Jamailah Adams, Gabriëlle van den Bosch, Loyce Bettonvil, Maxime Essenstam, Renee Hoveling, Rowie Jongeling, Yordi Kathmann, Merel Kannegieter, Jacobine Klerx, Richelle van der Keijl, Sonja Kuyt en Eline Kraaijenoord
Hoofdcoach: Meindert van Veen
Assistent-coaches: Joyce Bolman-Siderius en Ramon Kuipers

2012

EK in de A-divisie in Hongarije
Resultaat: vierde
Selectie: Jamailah Adams, Jill Bettonvil, Loyce Bettonvil, Zera Butter, Marlou de Kleijn,
Eline Kraaijenoord, Richelle van der Keijl, Sharon Lammerink, Maxime Essenstam, Liesbeth Visser, Sonja Kuijt en Eline Kasius
Hoofdcoach: René Spandauw
Assistent-coaches: Wim van Ek en Anne Visser

2011

EK in de A-divisie in Servië
Resultaat: tiende
Hoofdcoach: Frans Griffioen