!
basketball-spalding.jpg

AV Commissies

Bestuur en commissies

AV Commissies

Commissie van Beroep - herkiesbaar per periode van 3 jaar
Naam Functie Benoemd Benoemd tot
B.J.L. Baas Voorzitter 25-11-2017 najaar 2020
R.E. Koopman secretaris 25-11-2017 najaar 2021
H. Koorenhof Lid 25-06-2011 najaar 2020
R. Braat Lid 25-06-2011 najaar 2020
W. Mak Lid 25-11-2017 najaar 2020
Tucht- en Geschillencommissie - herkiesbaar per periode van 3 jaar
Naam Functie Benoemd Benoemd tot
P. Bokern Voorzitter 30-06-1991 najaar 2020
H. van der Heijden Secretaris 30-06-1999 najaar 2021
R. Schrauwen Lid 29-09-2012 najaar 2022
J. Smulders Lid 29-09-2012 najaar 2021
P. vd Velde Lid 30-06-2001 najaar 2022

TGC leden: H. Arends, M. van Gameren,  L. Reuvers, C. de Roo, J. Schravenmade, P. Spierings, J. Touw, H. Veenstra, M. Verburg, C. Velthuizen.

Financiële Commissie - Herkiesbaar per periode van 3 jaar
Naam Functie Benoemd 1e benoeming na nwe statuten Benoemd tot Periode
M. Müller Voorzitter 26-06-2010 25-11-2017 najaar 2020 1
P. Enthoven Lid 25-11-2017 25-11-2017 najaar 2020 1
P. den Turk Lid 24-06-2006 29-11-2014 najaar 2022 3
H. Wijnen Lid 21-11-2015 21-11-2015 najaar 2021 2